Wymiana rozjazdu na Piłsudskiego. Duże zmiany MPK (SPRAWDŹ)
Tak pojadą tramwaje w sobotę
Linia 0L
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II - PODWALE – ŚWIDNICKA – PL. TEATRALNY – TEATRALNA – SKARGI – KOŁŁĄTAJA – PERONOWA – BOROWSKA – GLINIANA – HUBSKA – PUŁASKIEGO - pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska - Nowowiejska - Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Dworzec Nadodrze
Linia 2
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej–Curie - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - Wyszyńskiego - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich - ŚWIDNICKA – PL. TEATRALNY – TEATRALNA - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - Wyszyńskiego - most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Linia 5
Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów
Oporów - Grabiszyńska - pl. Legionów - PIŁSUDSKIEGO – PODWALE – ŚWIDNICKA – PL. TEATRALNY – TEATRALNA - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Księże Małe
Linia 11
Kromera – Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie - św. Jadwigi - most Piaskowy - Piaskowa - św. Katarzyny - bł. Czesława - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – SĄDOWA – KRUPNICZA – KAZIMIERZA WIELKIEGO – pl. Dominikański – św. Katarzyny – Piaskowa - most Piaskowy - św. Jadwigi - mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera
Linia 15
Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – KAZIMIERZA WIELKIEGO – WIDOK – TEATRALNA – KOŁŁĄTAJA – PERONOWA - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego - Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne
Linia 31
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - PODWALE – ŚWIDNICKA – PL. TEATRALNY – TEATRALNA – SKARGI – KOŁŁĄTAJA – PERONOWA - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia 32
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - PODWALE – ŚWIDNICKA – PL. TEATRALNY – TEATRALNA – SKARGI – KOŁŁĄTAJA – PERONOWA - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj