Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Sulęcin Włościański
Pokaż więcej
Bogdan Michał Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwa: Sulęcin Szlachecki i Grądziki
Pokaż więcej
Marian Murawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
61
(46,56%)
Agata Dorota Modzelewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
70
(53,44%)
Okręg 3
Sołectwo Rząśnik
Pokaż więcej
Janusz Legacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwa: Budziszki i Lubotyń-Włóki
Pokaż więcej
Krzysztof Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Rogowo-Folwark i Rogówek oraz wieś Stare Rogowo
Pokaż więcej
Stanisław Koszykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
40
(53,33%)
Mariusz Chełstowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
35
(46,67%)
Okręg 6
Sołectwo Gniazdowo
Pokaż więcej
Jan Janusz Podbielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
31
(25,83%)
Kamil Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA W GNIAZDOWIE
89
(74,17%)
Okręg 7
Sołectwa: Kosewo i Klimonty
Pokaż więcej
Jan Andrzej Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
51
(31,88%)
Marcin Podbielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
42
(26,25%)
Monika Stawierej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
67
(41,88%)
Okręg 8
Sołectwa: Świerże, Chmielewo i Gumowo.
Pokaż więcej
Sylwester Grodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
79
(54,48%)
Sławomir Kaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
66
(45,52%)
Okręg 9
Sołectwa: Podbiele, Podbielko i Gawki
Pokaż więcej
Tadeusz Wyszołmierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Stary Lubotyń-nr budynków: od 31 do 69a
Pokaż więcej
Jolanta Szabłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Stary Lubotyń-numery budynków: od 1 do 30a i od 70 do 96
Pokaż więcej
Marek Robert Wagner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Stary Turobin i Lubotyń-Morgi
Pokaż więcej
Barbara Duchnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Wanda Kostrzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
0
(0%)
Okręg 13
Sołectwa: Rabędy, Żyłowo i Żochowo
Pokaż więcej
Ludwik Jan Podbielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Koskowo
Pokaż więcej
Dorota Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Turobin-Brzozowa i Lubotyń-Kolonia
Pokaż więcej
Elżbieta Świątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BĄDŹCIE Z NAMI”
0
(0,00%)