Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Anita Kaszubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)
Okręg 2
Nowy Buczek, Wielki Buczek
Pokaż więcej
Agnieszka Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
109
(56,48%)
Henryka Renata Drobczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
84
(43,52%)
Okręg 3
Nowe Potulice, Osowo, Potulice, Stołuńsko
Pokaż więcej
Kamil Kacprzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(39,04%)
Mateusz Damian Chabros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
89
(60,96%)
Okręg 4
Batorowo, Batorówko, Białobłocie
Pokaż więcej
Łukasz Kwaśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
97
(61,01%)
Joanna Kirchhoff
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
62
(38,99%)
Okręg 5
Bługowo, Mały Buczek
Pokaż więcej
Zygmunt Gliwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(43,68%)
Paweł Jerzy Tuschik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
49
(56,32%)
Okręg 6
Lipka: Osiedle Winiarnia, Smolnica
Pokaż więcej
Danuta Jadwiga Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)
Okręg 7
Lipka: Gajowa, Harcerska, Mickiewicza, Strażacka
Pokaż więcej
Piotr Wandas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)
Okręg 8
Lipka: Jesionowa, Kościuszki, Miła, Ogrodowa, Cicha
Pokaż więcej
Alicja Krystyna Garcon
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(40,15%)
Zbigniew Andrzej Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
79
(59,85%)
Okręg 9
Lipka: Osiedle Szkolna, Szkolna, Wybudowanie, Złotowska
Pokaż więcej
Kazimierz Maria Jaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)
Okręg 10
Lipka: Sępoleńska, Spokojna, Wydmidzban
Pokaż więcej
Ryszard Pacholik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)
Okręg 11
Lipka: IV Dywizji Piechoty, Kolejowa, Leśna, Rudziska, Osiedle Rajdowe
Pokaż więcej
Krzysztof Olczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(59,84%)
Tadeusz Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
51
(40,16%)
Okręg 12
Debrzno-Wieś, Laskowo
Pokaż więcej
Monika Anna Adamowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)
Okręg 13
Kiełpin, Trudna
Pokaż więcej
Krystyna Kozdra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)
Okręg 14
Gogolin, Łąkie
Pokaż więcej
Michał Zagacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
47
(28,31%)
Tymoteusz Jan Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
119
(71,69%)
Okręg 15
Scholastykowo
Pokaż więcej
Karina Małaszniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KURDZIEKO
0
(0,00%)