Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Wieliczki: ul. Jeziorna nr 1 - 14 oraz od 26 do końca, ul. Letniskowa, ul. Lipowa od 1 do 21A, ul. Słoneczna, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Marianna Wieliczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
60
(50,85%)
Krzysztof Antoni Baliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
58
(49,15%)
Okręg 2
Część sołectwa Wieliczki: ul. Lipowa od 22 do końca, ul. Przytorowa, ul. Tunelowa, ul. Spokojna
Pokaż więcej
Urszula Bulanda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
45
(41,28%)
Marzanna Anuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
64
(58,72%)
Okręg 3
Część sołectwa Wieliczki: ul. Jeziorna 16, 18, 22, 24
Pokaż więcej
Dorota Szusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Wilkasy
Pokaż więcej
Marian Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Niedźwiedzkie
Pokaż więcej
Mirosław Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Małe Olecko (Małe Olecko, Nowy Młyn, Starosty)
Pokaż więcej
Natalia Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
26
(26,80%)
Danuta Korszun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
71
(73,20%)
Okręg 7
Sołectwo Godziejewo (Godziejewo, Krzyżewko), Sołectwo Krupin, Sołectwo Nowe Raczki, Sołectwo Rynie, Sołectwo Urbanki
Pokaż więcej
Jan Cieślukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Markowskie, Sołectwo Wojnasy
Pokaż więcej
Marta Kuklińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
7
(7,95%)
Anna Krystyna Szczecina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
81
(92,05%)
Okręg 9
Sołectwo Cimochy: ul. Kolejowa, ul. Suwalska, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Paulina Filipowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
54
(72,97%)
Hanna Barszczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
20
(27,03%)
Okręg 10
Sołectwo Cimochy: ul. Cmentarna, ul. Ełcka, ul. Kolonie, ul. Krótka, ul. Polna
Pokaż więcej
Paweł Czekała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
23
(26,74%)
Augustyn Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
63
(73,26%)
Okręg 11
Sołectwo Cimoszki
Pokaż więcej
Katarzyna Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
10
(45,45%)
Anna Elżbieta Komorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
12
(54,55%)
Okręg 12
Sołectwo Sobole, Sołectwo Szeszki
Pokaż więcej
Danuta Śniatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
39
(38,61%)
Józef Łapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
62
(61,39%)
Okręg 13
Sołectwo Kleszczewo, Sołectwo Puchówka
Pokaż więcej
Paweł Herbszt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
54
(71,05%)
Przemysław Orzechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
22
(28,95%)
Okręg 14
Sołectwo Nory (Nory, Bartkowski Dwór)
Pokaż więcej
Sylwia Końska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
43
(50,59%)
Mirosław Drągowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
42
(49,41%)
Okręg 15
Sołectwo Jelitki (Jelitki, Gąsiorowo), Sołectwo Gąsiorówko, Sołectwo Guty
Pokaż więcej
Wojciech Nalewajko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „URSA"
18
(33,33%)
Rafał Aniszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
36
(66,67%)