Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Turek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
2
Roman Edmund Rybacki
72
(0,63%)
-
5
Marcin Edward Gałczyński
42
(0,37%)
-
4
Jolanta Teresa Piąstka
59
(0,51%)
-
9
Renata Katarzyna Rusek
180
(1,57%)
-
8
Mirosław Stanisław Mękarski
184
(1,61%)
-
3
Zdzisław Andrzej Czapla
209
(1,82%)
-
1
Andrzej Jan Sochacki
346
(3,02%)
-
6
Wiesława Sobierajska
23
(0,20%)
-
7
Patrycja Niedojadło
36
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
6
Elżbieta Tomczyk
21
(0,18%)
-
5
Ryszard Bartosik
50
(0,44%)
-
2
Krystyna Jolanta Szkudlarek-Graczyk
388
(3,38%)
-
3
Jan Kazimierz Konieczny
175
(1,53%)
-
4
Magdalena Raszewska
64
(0,56%)
-
1
Marek Wojciech Pańczyk
282
(2,46%)
-
8
Andrzej Kuszczyński
247
(2,15%)
-
7
Elżbieta Jafra
28
(0,24%)
-
9
Waldemar Jan Majda
159
(1,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Andrzej Kwiatkowski
397
(3,46%)
-
1
Anita Teresa Dzieciątkowska-Pieścik
302
(2,63%)
-
5
Bogdan Janusz Nowotny
45
(0,39%)
-
8
Barbara Maria Bachera
47
(0,41%)
-
4
Mariusz Waldemar Wasilewski
47
(0,41%)
-
3
Małgorzata Pawłowska
96
(0,84%)
-
6
Anna Bogusława Wodzińska
47
(0,41%)
-
7
Zbigniew Jan Białas
64
(0,56%)
-
9
Krzysztof Kurz
65
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Zdzisław Kurzawa
287
(2,50%)
-
4
Robert Jerzy Żółtaszek
233
(2,03%)
-
5
Grzegorz Lucjan Zborowski
61
(0,53%)
-
6
Karina Kosiciarz
98
(0,85%)
-
8
Agnieszka Biniek-Rogalska
50
(0,44%)
-
9
Julia Ignatowicz
157
(1,37%)
-
1
Jan Tadeusz Smak
1 080
(9,42%)
-
3
Jan Krzysztof Wodziński
382
(3,33%)
-
2
Emilia Derucka-Kołata
514
(4,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Krystyna Jadwiga Urbaniak
121
(1,06%)
-
4
Marta Ogrodowicz
67
(0,58%)
-
2
Waldemar Skopiński
174
(1,52%)
-
1
Zbigniew Jakub Korzeniowski
452
(3,94%)
-
5
Małgorzata Jolanta Manicka
27
(0,24%)
-
6
Bartłomiej Henryk Stolarek
101
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
9
Mirosław Antoni Kałużny
161
(1,40%)
-
6
Maciej Krysztoforski
115
(1,00%)
-
2
Kamila Katarzyna Frątczak
501
(4,37%)
-
4
Andrzej Kazimierz Drzewiecki
302
(2,63%)
-
7
Monika Ewa Gruszczyńska-Smak
270
(2,36%)
-
1
Aneta Kolenda-Jaros
726
(6,33%)
-
5
Iwona Agata Kalinowska-Dymbińska
323
(2,82%)
-
3
Jerzy Krzysztof Kurzawa
243
(2,12%)
-
8
Zbigniew Jan Zieliński
174
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Beata Józefa Dębowska-Grabara
53
(0,46%)
-
2
Bogdan Kazimierz Włodarczyk
177
(1,54%)
-
3
Marek Kujawa
227
(1,98%)
-
1
Mariusz Krzysztof Seńko
484
(4,22%)
-
4
Wiesława Jadwiga Woźnicka
25
(0,22%)
-
6
Jerzy Andrzej Sucharek
48
(0,42%)
-
7
Marzena Daniela Wieczorek
7
(0,06%)
-
5
Marek Bakalarz
101
(0,88%)
-
8
Agata Ewa Błaszczyk
48
(0,42%)
Okręg 2
Gmina i Miasto Tuliszków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
3
Danuta Barbara Nawrocka
20
(0,43%)
-
1
Katarzyna Ewa Szczap
308
(6,63%)
-
2
Ryszard Janiak
30
(0,65%)
-
4
Halina Irena Pasternak
11
(0,24%)
-
5
Zenon Józef Matuszewski
51
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
2
Robert Zabłocki
196
(4,22%)
-
4
Krystyna Straszewska
15
(0,32%)
-
1
Eugenia Paterkiewicz
288
(6,20%)
-
3
Piotr Sylwester Hryniuk
204
(4,39%)
-
5
Anna Jesiołkiewicz
121
(2,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Eliza Klimczak-Wesołek
114
(2,45%)
-
1
Bartosz Czesław Łodożyński
221
(4,76%)
-
2
Arkadiusz Przemysław Zajdel
142
(3,06%)
-
3
Janina Eugenia Mrugas
212
(4,56%)
-
4
Marianna Gabriela Skubiszewska
65
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Emila Paczesna
213
(4,58%)
-
1
Bohdan Zenon Radecki
937
(20,17%)
-
2
Tomasz Jan Kusiak
124
(2,67%)
-
3
Małgorzata Anna Wawrzyniak
106
(2,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Karolina Berlińska
17
(0,37%)
-
1
Marian Michał Manicki
116
(2,50%)
-
2
Paulina Maria Łuczak
31
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
1
Anna Michalska
95
(2,04%)
-
2
Stanisław Józef Mikołajczyk
97
(2,09%)
-
3
Monika Wachowska
24
(0,52%)
-
4
Wiesław Krzysztof Papierski
34
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Izabela Maria Pecyna
46
(0,99%)
-
1
Aneta Jolanta Seńko
540
(11,62%)
-
3
Michał Gaj
168
(3,62%)
-
5
Mariusz Dróżdż
40
(0,86%)
-
4
Renata Anna Stasiak
60
(1,29%)
Okręg 3
Gmina Turek, Gmina Władysławów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
5
Łukasz Marcin Nowak
30
(0,39%)
-
2
Dariusz Andrzej Kowalczyk
171
(2,23%)
-
6
Katarzyna Marciniak-Zawilska
37
(0,48%)
-
4
Paweł Młodzieniak
53
(0,69%)
-
1
Jolanta Beata Łożyńska
380
(4,96%)
-
3
Justyna Anna Rębas
23
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
1
Andrzej Wojtkowiak
524
(6,85%)
-
6
Roman Łaszcz
223
(2,91%)
-
2
Małgorzata Jolanta Golczyńska
189
(2,47%)
-
3
Agnieszka Wojciechowska
45
(0,59%)
-
4
Maciej Walczak
35
(0,46%)
-
5
Bożena Świtaj
82
(1,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Romuald Józef Miling
248
(3,24%)
-
2
Bożena Drzewiecka
58
(0,76%)
-
3
Katarzyna Kasprzak
39
(0,51%)
-
6
Józef Gradecki
34
(0,44%)
-
5
Klaudia Golczyńska
65
(0,85%)
-
4
Paweł Dzieciątkowski
46
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Magdalena Maria Nowak
107
(1,40%)
-
1
Piotr Szewczyński
1 320
(17,24%)
-
3
Mirosław Ignacy Filipiak
180
(2,35%)
-
4
Magdalena Wysocka
646
(8,44%)
-
2
Edward Kończak
431
(5,63%)
-
6
Natalia Ewa Wachnik
198
(2,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Zdzisław Fret
39
(0,51%)
-
1
Florian Berliński
214
(2,80%)
-
4
Irena Młynarczyk
27
(0,35%)
-
3
Paulina Grażyna Gąsiorek
26
(0,34%)
-
2
Marek Henryk Drzewiecki
107
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
2
Bartłomiej Piwowar
38
(0,50%)
-
1
Anna Darul
220
(2,87%)
-
3
Grażyna Makówka
44
(0,57%)
-
6
Przemysław Roman Grąbkowski
62
(0,81%)
-
4
Jakub Michał Wasielewski
17
(0,22%)
-
5
Agnieszka Kaźmierczak
38
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dawid Łysiak Vel Kempiński
140
(1,83%)
-
2
Zdzisław Franciszek Wojtkowiak
728
(9,51%)
-
5
Ewa Różycka
219
(2,86%)
-
1
Krzysztof Sylwester Przygoński
400
(5,23%)
-
4
Elżbieta Maciejewska
146
(1,91%)
-
6
Dorota Michalska
26
(0,34%)
Okręg 4
Gmina Brudzew, Gmina Przykona, Gmina i Miasto Dobra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
3
Grzegorz Pawłowski
40
(0,53%)
-
2
Wojciech Nowakowski
87
(1,16%)
-
1
Andrzej Piątkowski
289
(3,85%)
-
4
Ewelina Przespolewska
41
(0,55%)
-
5
Marta Justyna Adamczyk-Jałkiewicz
21
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
3
Wojciech Błażełek
189
(2,52%)
-
4
Renata Zabłocka
81
(1,08%)
-
5
Iwona Beata Rosiak
90
(1,20%)
-
6
Maria Bartosik
24
(0,32%)
-
1
Władysław Zenon Karski
737
(9,82%)
-
2
Zbigniew Bartosik
331
(4,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Aleksandra Anna Zagłoba
37
(0,49%)
-
1
Zbigniew Górka
274
(3,65%)
-
3
Marta Szwankowska
37
(0,49%)
-
4
Maciej Dygas
44
(0,59%)
-
6
Marianna Ochocka
68
(0,91%)
-
5
Leszek Banasiak
33
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Sławomir Leszek Kosobudzki
433
(5,77%)
-
1
Ryszard Leszek Papierkowski
868
(11,57%)
-
2
Ewa Dopierała
470
(6,26%)
-
5
Lilianna Frątczak
48
(0,64%)
-
4
Jolanta Barbara Wróblewska
120
(1,60%)
-
3
Andrzej Fryt
498
(6,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
1
Katarzyna Antosik
199
(2,65%)
-
2
Przemysław Zając
51
(0,68%)
-
3
Roman Stusek
190
(2,53%)
-
4
Jadwiga Banasiak
92
(1,23%)
-
5
Marzena Małgorzata Michalak
27
(0,36%)
-
6
Marek Górski
78
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Arleta Matusiak
30
(0,40%)
-
2
Barbara Zielińska
911
(12,14%)
-
4
Marek Włodarczyk
47
(0,63%)
-
1
Wojciech Ryszard Rusek
250
(3,33%)
-
3
Małgorzata Osiwała
305
(4,06%)
-
6
Przemysław Tomczak
464
(6,18%)
Okręg 5
Gmina Kawęczyn, Gmina Malanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
2
Małgorzata Krawczyk
142
(2,63%)
-
1
Janusz Frątczak
482
(8,94%)
-
5
Justyna Henryka Dawicka
149
(2,76%)
-
4
Michał Chachuła
132
(2,45%)
-
3
Jarosław Binkowski
78
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
-
3
Zdzisława Stanisława Zommer
67
(1,24%)
-
1
Sylwia Agnieszka Polus
93
(1,72%)
-
5
Daniel Arkadiusz Kąciak
105
(1,95%)
-
2
Krystian Piotr Krawczyk
425
(7,88%)
-
4
Andrzej Nowak
41
(0,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Wojciech Franciszek Brzóska
45
(0,83%)
-
1
Jan Gruca
1 088
(20,17%)
-
3
Dorota Janicka
63
(1,17%)
-
2
Marek Graczyk
84
(1,56%)
-
5
Ewelina Barbara Lisiecka
22
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Arkadiusz Tomasz Przybyła
424
(7,86%)
-
2
Jadwiga Karolina Toda
101
(1,87%)
-
3
Grzegorz Franciszek Stefaniak
95
(1,76%)
-
4
Mariusz Grzegorz Owczarek
97
(1,80%)
-
5
Agnieszka Borkowska-Bregierska
312
(5,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA ANTOSIKA
-
4
Paweł Bazela
8
(0,15%)
-
5
Tadeusz Kraska
12
(0,22%)
-
2
Piotr Michał Bączyński
16
(0,30%)
-
3
Sylwia Barbara Jaros-Brzychcy
26
(0,48%)
-
1
Justyna Zyta Stefaniak
28
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zofia Ewa Gruszczyńska
893
(16,56%)
-
3
Milena Barbara Wojtczak-Gawron
32
(0,59%)
-
5
Dariusz Marek Majda
93
(1,72%)
-
2
Krzysztof Kwinciak
164
(3,04%)
-
4
Marcin Robert Wojciechowski
76
(1,41%)