Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wrocław

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Zbigniew Sutryk
      7 668 (21,28%)
    2. 2 Agata Izabela Gwadera-Urlep
      1 376 (3,82%)
    3. 6 Łukasz Wyszkowski
      118 (0,33%)
    4. 4 Mateusz Paweł Jędrachowicz
      326 (0,90%)
    5. 3 Andrzej Puzio
      621 (1,72%)
    6. 5 Igor Marcin Wójcik
      516 (1,43%)
    7. 7 Agata Genowefa Mazur
      323 (0,90%)
    8. 8 Jolanta Magdalena Niezgodzka
      1 334 (3,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Jan Browarny
      382 (1,06%)
    2. 5 Artur Stępień
      48 (0,13%)
    3. 7 Jan Mateusz Niemiec
      25 (0,07%)
    4. 6 Marta Szumielewicz
      74 (0,21%)
    5. 8 Magdalena Tuła
      100 (0,28%)
    6. 3 Michał Sznajder
      61 (0,17%)
    7. 2 Halina Bielecka-Gołka
      158 (0,44%)
    8. 4 Katarzyna Elżbieta Boratyn
      67 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Urszula Beata Mrozowska
      1 168 (3,24%)
    2. 4 Barbara Maria Dobrzańska-Buczek
      777 (2,16%)
    3. 5 Justyna Mikołajczyk
      833 (2,31%)
    4. 6 Elżbieta Maria Klubińska
      250 (0,69%)
    5. 7 Jerzy Józef Skoczylas
      1 308 (3,63%)
    6. 8 Edward Pałysa
      312 (0,87%)
    7. 2 Małgorzata Stanisława Kellner
      1 246 (3,46%)
    8. 1 Janusz Chudzik
      4 428 (12,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Szurmak
      33 (0,09%)
    2. 5 Renata Lucyna Kwapisz
      15 (0,04%)
    3. 3 Piotr Tadeusz Chodor
      14 (0,04%)
    4. 1 Bartłomiej Drogosz
      115 (0,32%)
    5. 6 Janusz Andrzej Piechota
      17 (0,05%)
    6. 7 Krystyna Orzechowska
      10 (0,03%)
    7. 4 Stanisław Jan Paderewski
      23 (0,06%)
    8. 8 Edyta Agnieszka Drogosz
      12 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dominik Kłosowski
      1 363 (3,78%)
    2. 5 Agna Magdalena Krasińska
      83 (0,23%)
    3. 2 Jerzy Władysław Skoczylas
      1 029 (2,86%)
    4. 3 Magdalena Agata Nowak
      477 (1,32%)
    5. 4 Anna Krystyna Daleszyńska
      999 (2,77%)
    6. 6 Małgorzata Wójcik
      218 (0,61%)
    7. 8 Jan Roman Chmielewski
      218 (0,61%)
    8. 7 Iwona Elżbieta Włodarczyk
      198 (0,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Antoni Jarząbek
      841 (2,33%)
    2. 4 Marcin Bogucki
      96 (0,27%)
    3. 2 Joanna Krystyna Mitłaszewska
      113 (0,31%)
    4. 3 Mikołaj Kazimierz Statkiewicz
      63 (0,17%)
    5. 7 Jolanta Dorota Dumnicka
      54 (0,15%)
    6. 5 Jacek Krzysztof Bylica
      43 (0,12%)
    7. 6 Halina Maria Bielecka
      93 (0,26%)
    8. 8 Andrzej Mirosław Zajst
      34 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bartosz Leszek Jungiewicz
      166 (0,46%)
    2. 6 Teresa Maria Pancewicz
      169 (0,47%)
    3. 4 Elżbieta Iwona Banot
      136 (0,38%)
    4. 2 Anna Małgorzata Kuś
      729 (2,02%)
    5. 1 Krzysztof Klemens Matolicz
      939 (2,61%)
    6. 5 Władysław Andrejewicz
      104 (0,29%)
    7. 7 Patrycja Anna Nocula-Rydz
      94 (0,26%)
    8. 8 Jan Rafael Lupoměský
      161 (0,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Paweł Jerzy Lorkowski
      35 (0,10%)
    2. 1 Jerzy Andrzej Michalak
      1 538 (4,27%)
    3. 5 Joanna Emilia Kamecka
      88 (0,24%)
    4. 2 Izabela Maria Duchnowska
      493 (1,37%)
    5. 3 Sylwia Agnieszka Semeniuk-Przymęcka
      112 (0,31%)
    6. 6 Agata Wawryniuk
      55 (0,15%)
    7. 8 Małgorzata Subzda
      137 (0,38%)
    8. 4 Tomasz Szymczyszyn
      86 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Marek Pomian
      409 (1,14%)
    2. 4 Agnieszka Bożena Ciechowicz
      79 (0,22%)
    3. 6 Aleksandra Agnieszka Mazurkiewicz
      96 (0,27%)
    4. 5 Jacek Tabisz
      61 (0,17%)
    5. 2 Katarzyna Beata Fedyk
      184 (0,51%)
    6. 3 Andrzej Sobuńko
      26 (0,07%)
    7. 7 Hana Reisigová-Kielawska
      69 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Henryk Kula
      29 (0,08%)
    2. 4 Justyna Agnieszka Szychowiak
      14 (0,04%)
    3. 5 Irena Bożycka
      18 (0,05%)
    4. 1 Arkadiusz Chwaścik
      52 (0,14%)
    5. 2 Urszula Ewa Bukała
      42 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karolina Marta Kondracka
      35 (0,10%)
    2. 7 Agata Ludwika Klakočar
      34 (0,09%)
    3. 6 Michał Mieszko Laskowski
      24 (0,07%)
    4. 5 Marta Elżbieta Sompolińska
      13 (0,04%)
    5. 1 Anna Agnieszka Bienias
      78 (0,22%)
    6. 8 Adam Stanisław Jachimowicz
      13 (0,04%)
    7. 4 Andrzej Sebastian Sompoliński
      11 (0,03%)
    8. 3 Małgorzata Lidia Merta
      20 (0,06%)

    Okręg 2

    Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie-Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie-Bartoszowice

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agnieszka Zofia Superson-Winkowska
      443 (1,35%)
    2. 2 Henryk Koczan
      483 (1,47%)
    3. 5 Marek Krzysztof Zalewski
      939 (2,87%)
    4. 6 Jacek Dariusz Boniecki
      195 (0,60%)
    5. 3 Marta Magdalena Kozłowska
      1 577 (4,81%)
    6. 1 Piotr Michał Uhle
      7 590 (23,16%)
    7. 4 Malwina Natalia Szczygłowska-Hołubowicz
      252 (0,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Chałupniak
      61 (0,19%)
    2. 3 Magdalena Patrycja Rozwadowska
      69 (0,21%)
    3. 6 Jarosław Skórski
      22 (0,07%)
    4. 1 Alina Barbara Szeptycka
      377 (1,15%)
    5. 5 Katarzyna Barbara Danielewska-Drzazga
      81 (0,25%)
    6. 7 Bożena Urszula Powaga
      45 (0,14%)
    7. 2 Maciej Pokrzywa
      82 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ryszard Stanisław Cebryń
      395 (1,21%)
    2. 4 Iwona Marzenna Szyrocka
      769 (2,35%)
    3. 6 Daniel Butyter
      116 (0,35%)
    4. 5 Grażyna Chlewicka
      461 (1,41%)
    5. 7 Marta Płońska
      784 (2,39%)
    6. 2 Tomasz Marek Motyka
      1 091 (3,33%)
    7. 1 Piotr Tomasz Maryński
      4 769 (14,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mariola Ochmann
      7 (0,02%)
    2. 2 Szymon Kazimierz Styrczula
      29 (0,09%)
    3. 7 Dominik Patryk Warzecha
      16 (0,05%)
    4. 1 Małgorzata Maria Łabędzka
      130 (0,40%)
    5. 4 Marta Anna Czech
      35 (0,11%)
    6. 3 Dariusz Dominik Stępiński
      30 (0,09%)
    7. 6 Ewa Urszula Pałac
      3 (0,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Kazimiera Witkowska
      187 (0,57%)
    2. 4 Beata Elżbieta Śnieżek
      245 (0,75%)
    3. 7 Robert Alfred Wagner
      462 (1,41%)
    4. 6 Bożena Bamwenda
      81 (0,25%)
    5. 3 Wanda Wiesława Ziembicka-Has
      1 002 (3,06%)
    6. 2 Leon Daniel Susmanek
      805 (2,46%)
    7. 1 Bohdan Józef Aniszczyk
      1 794 (5,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Andrzej Tadeusz Jan Koleśnik
      51 (0,16%)
    2. 1 Halszka Beata Bielecka
      525 (1,60%)
    3. 3 Bogusława Hanna Jarząbek
      178 (0,54%)
    4. 2 Rafał Krzysztof Jurneczko
      205 (0,63%)
    5. 6 Zdzisława Zajst
      19 (0,06%)
    6. 5 Łukasz Brożek
      68 (0,21%)
    7. 4 Tadeusz Kiliński
      72 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Kamila Teresa Drelich
      84 (0,26%)
    2. 2 Magdalena Katarzyna Janusik
      340 (1,04%)
    3. 3 Tomasz Grzegorz Kozłowski
      178 (0,54%)
    4. 1 Karol Przywara
      1 536 (4,69%)
    5. 4 Marta Małgorzata Muraszkowska
      143 (0,44%)
    6. 6 Paweł Kierakowicz
      70 (0,21%)
    7. 7 Marzena Krystyna Klakočar
      335 (1,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Przemysław Maciej Filar
      630 (1,92%)
    2. 3 Agnieszka Monika Wolska
      270 (0,82%)
    3. 4 Ewa Karolina Poźniak
      90 (0,27%)
    4. 2 Mariusz Jan Tomczak
      204 (0,62%)
    5. 6 Elżbieta Krystyna Majchrzak
      96 (0,29%)
    6. 7 Mariusz Tokarz
      827 (2,52%)
    7. 5 Stanisław Roman Piątek
      93 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Zbigniew Jerzy Kośnicki
      12 (0,04%)
    2. 1 Małgorzata Elżbieta Tracz
      772 (2,36%)
    3. 3 Danuta Joanna Pozlewicz
      23 (0,07%)
    4. 2 Robert Paweł Reisigová-Kielawski
      52 (0,16%)
    5. 4 Przemysław Andrzej Paluszek
      68 (0,21%)
    6. 7 Patrick Kozakiewicz
      23 (0,07%)
    7. 5 Małgorzata Ewa Kaliczak
      45 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Porębska
      90 (0,27%)
    2. 4 Krzysztof Cyrnek
      10 (0,03%)
    3. 2 Damian Oktawiusz Widera
      17 (0,05%)
    4. 3 Paweł Tomasz Wiśniewski
      23 (0,07%)
    5. 5 Elżbieta Wiesława Kuczyńska-Kula
      13 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Leszek Henryk Boczek
      33 (0,10%)
    2. 3 Wojciech Bartosz Elżbieciak
      17 (0,05%)
    3. 5 Katarzyna Iwona Krajewska
      36 (0,11%)
    4. 1 Joanna Agata Gibasiewicz
      71 (0,22%)
    5. 2 Marek Michał Nawara
      24 (0,07%)

    Okręg 3

    Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Krzysztof Lipiński
      883 (2,25%)
    2. 7 Krzysztof Zalewski
      1 153 (2,93%)
    3. 3 Maciej Mateusz Wiśniewski
      684 (1,74%)
    4. 2 Agnieszka Rybczak
      4 774 (12,14%)
    5. 1 Jarosław Charłampowicz
      5 115 (13,01%)
    6. 5 Aleksandra Justyna Pieńczykowska
      442 (1,12%)
    7. 6 Maria Stawicka
      439 (1,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Maciej Adam Szcześniak
      38 (0,10%)
    2. 2 Marcin Czerwiński
      154 (0,39%)
    3. 3 Anna Gajdzińska
      103 (0,26%)
    4. 1 Natalia Zofia Pancewicz
      509 (1,29%)
    5. 5 Natalia Claudia Kwaśnicka
      56 (0,14%)
    6. 4 Grzegorz Karcz
      90 (0,23%)
    7. 7 Anna Danuta Kowalczyk-Derlęga
      104 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Maria Torzewska
      1 226 (3,12%)
    2. 7 Anna Dimmich-Szałkowska
      362 (0,92%)
    3. 1 Mirosław Mieczysław Lach
      6 133 (15,60%)
    4. 2 Robert Sebastian Grzechnik
      1 284 (3,27%)
    5. 4 Bogusław Marian Kryszczuk
      587 (1,49%)
    6. 6 Ewa Krystyna Pokusińska-Martowicz
      540 (1,37%)
    7. 3 Robert Grzegorz Łapot
      609 (1,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Natalia Walczyk
      144 (0,37%)
    2. 6 Anna Ewa Szczepuła
      2 (0,01%)
    3. 2 Jerzy Żłobiński
      25 (0,06%)
    4. 5 Zbigniew Wojciech Nysler
      5 (0,01%)
    5. 7 Mateusz Brandt
      19 (0,05%)
    6. 3 Anna Weronika Sochańska
      16 (0,04%)
    7. 4 Małgorzata Ewa Toporek
      14 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Piotr Krauze
      3 681 (9,36%)
    2. 4 Sylwia Anna Szurant
      356 (0,91%)
    3. 2 Bronisława Rosińska
      850 (2,16%)
    4. 3 Jan Feliks Piontek
      294 (0,75%)
    5. 7 Łukasz Władysław Malitowski
      356 (0,91%)
    6. 5 Stanisław Rogala
      350 (0,89%)
    7. 6 Agnieszka Joanna Piskorska
      593 (1,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksandra Wabik
      220 (0,56%)
    2. 3 Stefan Skotis
      88 (0,22%)
    3. 5 Marta Eliza Jasińska
      139 (0,35%)
    4. 4 Andrzej Grzegorz Gliński
      168 (0,43%)
    5. 6 Zofia Anna Bogdanowicz
      72 (0,18%)
    6. 7 Gerard Jakub Dudziński
      95 (0,24%)
    7. 1 Krzysztof Mojzesowicz
      621 (1,58%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Andrzej Bielański
      971 (2,47%)
    2. 5 Martyna Michalina Prawdzik
      216 (0,55%)
    3. 7 Adam Romuald Przybyszewski
      185 (0,47%)
    4. 4 Katarzyna Kocik
      420 (1,07%)
    5. 3 Tomasz Krzysztof Turalski
      240 (0,61%)
    6. 6 Michał Andrzej Aksak
      100 (0,25%)
    7. 2 Joanna Stanisława Rosińczuk
      372 (0,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Katarzyna Elżbieta Baron
      121 (0,31%)
    2. 2 Piotr Zbigniew Palacz
      224 (0,57%)
    3. 1 Aleksandra Lilia Lemańska
      935 (2,38%)
    4. 4 Jolanta Gizela Bielańska
      115 (0,29%)
    5. 5 Iwona Agata Piątek
      181 (0,46%)
    6. 6 Marek Lech Hamerlik
      71 (0,18%)
    7. 7 Konrad Krzysztof Rychlewski
      121 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Witold Józef Miklaszewski
      31 (0,08%)
    2. 2 Krzysztof Andrzej Tyczyński
      78 (0,20%)
    3. 1 Martyna Anita Wilk
      714 (1,82%)
    4. 5 Ewa Małgorzata Śpiewak
      118 (0,30%)
    5. 3 Magdalena Maria Banach
      107 (0,27%)
    6. 7 Beata Ewa Luba-Lewicka
      71 (0,18%)
    7. 6 Adam Andrzej Komarnicki
      66 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Martyna Alicja Jaśkiewicz
      25 (0,06%)
    2. 1 Tomasz Małek
      98 (0,25%)
    3. 2 Tadeusz Antoni Wosinek
      16 (0,04%)
    4. 3 Ewa Bogumiła Boerner
      20 (0,05%)
    5. 4 Norbert Konrad Widera
      12 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Zbigniew Wilk
      44 (0,11%)
    2. 5 Marlena Małgorzata Kaczmarek
      45 (0,11%)
    3. 3 Katarzyna Izabela Całus
      105 (0,27%)
    4. 4 Paweł Marek Dziewulski
      22 (0,06%)
    5. 1 Michał Sawicki
      84 (0,21%)

    Okręg 4

    Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki-Partynice, Klecina, Oporów

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Przemysław Witold Gruca
      410 (1,13%)
    2. 3 Michał Mateusz Młyńczak
      1 308 (3,59%)
    3. 1 Sebastian Łukasz Lorenc
      6 457 (17,73%)
    4. 2 Dorota Magdalena Galant
      3 676 (10,09%)
    5. 4 Edyta Skuła
      864 (2,37%)
    6. 5 Anna Maria Przyjemska-Śpiewak
      333 (0,91%)
    7. 7 Stanisław Franciszek Dzierniejko
      285 (0,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marta Magdalena Stożek
      439 (1,21%)
    2. 2 Łukasz Jerzy Olszewski
      113 (0,31%)
    3. 3 Dorota Anna Kłodnicka
      119 (0,33%)
    4. 4 Robert Mikołaj Dąbrowski
      49 (0,13%)
    5. 5 Aleksander Tymoteusz Mosingiewicz
      13 (0,04%)
    6. 6 Emilia Cecylia Kolus
      42 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Kilijanek
      3 706 (10,17%)
    2. 7 Aleksandra Dutka
      605 (1,66%)
    3. 4 Waldemar Sławomir Krowiński
      202 (0,55%)
    4. 3 Wojciech Zbigniew Świderski
      1 431 (3,93%)
    5. 2 Anita Maria Wojtasik
      1 525 (4,19%)
    6. 6 Wilhelm Semaniszyn
      119 (0,33%)
    7. 5 Urszula Maria Stopa
      419 (1,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Joanna Teresa Kuriata
      26 (0,07%)
    2. 1 Regina Maria Liszka
      121 (0,33%)
    3. 6 Iwona Małgorzata Zybała
      9 (0,02%)
    4. 2 Mirosław Piotr Krawczyk
      35 (0,10%)
    5. 5 Klaudia Małgorzata Leszczyńska
      11 (0,03%)
    6. 4 Adam Jakub Kruciński
      9 (0,02%)
    7. 7 Kuba Tomasz Sieczka
      10 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Alicja Mariola Lewandowska
      603 (1,66%)
    2. 7 Krzysztof Paweł Szczerba
      524 (1,44%)
    3. 1 Bartłomiej Zygmunt Ciążyński
      1 899 (5,21%)
    4. 3 Marzena Szocińska-Klein
      532 (1,46%)
    5. 5 Dobrosława Olga Binkowska
      357 (0,98%)
    6. 6 Krzysztof Zbigniew Szłapka
      239 (0,66%)
    7. 2 Jacek Antoni Ossowski
      1 011 (2,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jarosław Kuciapiński
      62 (0,17%)
    2. 2 Magdalena Aldona Zglińska
      148 (0,41%)
    3. 5 Iwona Piotrowska
      149 (0,41%)
    4. 3 Sebastian Jan Gonciarz
      205 (0,56%)
    5. 6 Przemysław Grzegorz Wiślicki
      69 (0,19%)
    6. 1 Witold Jan Studniarczyk
      735 (2,02%)
    7. 7 Irena Zuzanna Studniarczyk
      68 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Bochen
      184 (0,51%)
    2. 6 Marek Wojciech Granowicz
      141 (0,39%)
    3. 1 Katarzyna Anna Obara-Kowalska
      3 216 (8,83%)
    4. 7 Małgorzata Dominika Burnecka
      152 (0,42%)
    5. 3 Ewelina Anna Niźnik
      130 (0,36%)
    6. 5 Katarzyna Iwona Hałaczkiewicz
      88 (0,24%)
    7. 4 Patryk Ciechanowski-Mirek
      66 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Kubit
      664 (1,82%)
    2. 6 Paweł Janusz Cymbor
      101 (0,28%)
    3. 2 Tomasz Jakub Sysło
      739 (2,03%)
    4. 5 Mateusz Jacek Cedro
      95 (0,26%)
    5. 3 Agnieszka Nehring
      120 (0,33%)
    6. 4 Magdalena Joanna Wersocka
      81 (0,22%)
    7. 7 Wiktoria Jadwiga Bobowiec
      194 (0,53%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Julia Agata Rokicka
      691 (1,90%)
    2. 5 Jacek Józef Uryn
      25 (0,07%)
    3. 3 Irena Róża Terpiłowska
      82 (0,23%)
    4. 4 Wojciech Marcin Ośmiałowski
      38 (0,10%)
    5. 6 Edward Jerzy Krzyżak
      22 (0,06%)
    6. 2 Jerzy Luty
      109 (0,30%)
    7. 7 Joanna Marta Furtak-Pobrotyn
      151 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Rajmund Rządkowski
      80 (0,22%)
    2. 5 Arkadiusz Janusz Szir
      4 (0,01%)
    3. 2 Marta Maria Terkiewicz
      29 (0,08%)
    4. 4 Tomasz Barański
      19 (0,05%)
    5. 3 Jadwiga Stanisława Ilnicka
      21 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agata Jadwiga Pacholska
      128 (0,35%)
    2. 5 Aneta Bożena Cinglewicz
      15 (0,04%)
    3. 2 Mateusz Kamil Sokolik
      28 (0,08%)
    4. 4 Anna Maria Pietruszczak-Grzesiek
      17 (0,05%)
    5. 6 Adrian Damian Godniewicz
      34 (0,09%)
    6. 3 Maciej Radosław Olearczuk
      24 (0,07%)

    Okręg 5

    Szczepin, Gądów – Popowice Pd. , Pilczyce – Kozanów-Popowice Pn.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tadeusz Paweł Grabarek
      3 503 (9,62%)
    2. 3 Dariusz Robert Ślusarek
      685 (1,88%)
    3. 2 Renata Małgorzata Granowska
      7 751 (21,30%)
    4. 4 Adam Kosmecki
      183 (0,50%)
    5. 6 Aleksandra Padiasek
      165 (0,45%)
    6. 7 Krzysztof Piotr Kulig
      401 (1,10%)
    7. 5 Anna Maria Krupowicz
      627 (1,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Daria Anna Sudoł
      140 (0,38%)
    2. 4 Paweł Dariusz Zięba
      76 (0,21%)
    3. 6 Krzysztof Łazarczuk
      17 (0,05%)
    4. 2 Tomasz Piotr Warulik
      89 (0,24%)
    5. 1 Agnieszka Karolina Wywrot
      417 (1,15%)
    6. 5 Dorota Elżbieta Skórska
      45 (0,12%)
    7. 7 Anna Maria Staniorowska
      83 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Leszek Zygmunt Nowakowski
      899 (2,47%)
    2. 1 Dariusz Dominik Piwoński
      4 373 (12,02%)
    3. 2 Michał Piechel
      1 820 (5,00%)
    4. 5 Ewa Goumissi
      268 (0,74%)
    5. 6 Aleksandra Maria Gumkowska
      612 (1,68%)
    6. 4 Tadeusz Szczyrbak
      1 227 (3,37%)
    7. 3 Ewelina Barbara Kondziela
      1 093 (3,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ewa Magdalena Kostrzewa
      116 (0,32%)
    2. 2 Ewa Teresa Fiedorowicz
      16 (0,04%)
    3. 3 Aleks Artur Szewczuk
      27 (0,07%)
    4. 6 Zuzanna Niżałowska
      6 (0,02%)
    5. 4 Zbigniew Marian Gala
      13 (0,04%)
    6. 5 Magdalena Paździor
      46 (0,13%)
    7. 7 Sylwester Adamczyk
      24 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Władysław Szopa
      160 (0,44%)
    2. 3 Jolanta Stanisława Furdyna
      167 (0,46%)
    3. 6 Renata Monika Witkowska
      242 (0,66%)
    4. 2 Małgorzata Ewa Zawada
      1 259 (3,46%)
    5. 1 Czesław Cyrul
      2 094 (5,75%)
    6. 7 Jacek Tomasz Owczarek
      478 (1,31%)
    7. 5 Kaja Maria Bryx
      220 (0,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Mirosław Żygadło
      105 (0,29%)
    2. 4 Kamila Anna Szczepaniak
      113 (0,31%)
    3. 7 Waldemar Zbigniew Wietrzykowski
      71 (0,20%)
    4. 5 Marcin Maras
      117 (0,32%)
    5. 1 Grażyna Walczak
      531 (1,46%)
    6. 3 Krzysztof Ryszard Garczarek
      160 (0,44%)
    7. 2 Teresa Tadeuszyk
      74 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jacek Hamkało
      155 (0,43%)
    2. 6 Eleonora Maras
      263 (0,72%)
    3. 2 Karolina Tybor
      415 (1,14%)
    4. 4 Emilia Chmura
      393 (1,08%)
    5. 3 Bartłomiej Grzegorz Matura
      409 (1,12%)
    6. 1 Dariusz Mącarz
      1 456 (4,00%)
    7. 5 Łukasz Walaszczyk
      113 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Jerzy Rink
      39 (0,11%)
    2. 4 Daniel Jonatan Karpowicz
      116 (0,32%)
    3. 6 Ewa Barbara Trzeciak-Cymbor
      73 (0,20%)
    4. 1 Tomasz Owczarek
      1 031 (2,83%)
    5. 3 Rafał Paweł Kowalski
      101 (0,28%)
    6. 2 Aleksandra Taras
      225 (0,62%)
    7. 5 Anna Urszula Sokół
      128 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Krystyna Osłowska-Spychalska
      57 (0,16%)
    2. 2 Sylwestra Paulina Kuranda-Laskowska
      131 (0,36%)
    3. 5 Krzysztof Poluch
      29 (0,08%)
    4. 1 Mateusz Hertman
      324 (0,89%)
    5. 3 Arkadiusz Nowicki
      69 (0,19%)
    6. 6 Wioletta Katarzyna Rusinek
      107 (0,29%)
    7. 7 Krzysztof Dominik Mroczko
      39 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mieczysław Jan Maj
      128 (0,35%)
    2. 2 Sabina Władysława Talaga
      23 (0,06%)
    3. 4 Agnieszka Katarzyna Małek
      15 (0,04%)
    4. 5 Maria Żakowska
      21 (0,06%)
    5. 3 Aleksander Bogusz Gostyński
      23 (0,06%)

    Okręg 6

    Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo-Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Jakub Górski
      4 768 (12,12%)
    2. 4 Joanna Stasiak
      1 203 (3,06%)
    3. 2 Paweł Karpiński
      1 391 (3,53%)
    4. 3 Anna Maria Pietrońska
      1 191 (3,03%)
    5. 5 Arkadiusz Tomasz Kęsoń
      318 (0,81%)
    6. 8 Maciej Jerzy Zieliński
      1 812 (4,60%)
    7. 7 Tomasz Paweł Kucharski
      1 257 (3,19%)
    8. 6 Ewelina Stysiak
      425 (1,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Justyna Alicja Hołyńska
      43 (0,11%)
    2. 5 Agata Maria Kreska
      57 (0,14%)
    3. 8 Robert Ryszard Wojciechowski
      51 (0,13%)
    4. 4 Tomasz Michał Stereńczak
      29 (0,07%)
    5. 1 Marta Mirosława Lempart
      1 264 (3,21%)
    6. 6 Wiesław Leszek Kułaga
      14 (0,04%)
    7. 3 Lidia Kułaga
      65 (0,17%)
    8. 2 Artur Kazimierz Brzozowski
      54 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jarosław Góral
      847 (2,15%)
    2. 2 Łukasz Olbert
      3 685 (9,36%)
    3. 4 Krystyna Teresa Przygoda
      708 (1,80%)
    4. 7 Mirosław Jerzy Skupień
      213 (0,54%)
    5. 1 Sergiusz Kmiecik
      3 964 (10,07%)
    6. 5 Andrzej Wrona
      518 (1,32%)
    7. 6 Agnieszka Pełech-Pyrsz
      342 (0,87%)
    8. 8 Jolanta Elżbieta Hajewska
      489 (1,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Agnieszka Górak
      118 (0,30%)
    2. 4 Krzysztof Pałac
      11 (0,03%)
    3. 3 Anna Jędrzejczak
      27 (0,07%)
    4. 5 Marcin Antoni Żechałko
      10 (0,03%)
    5. 2 Ryszard Jan Lubecki
      31 (0,08%)
    6. 6 Stanisława Liszka
      6 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Hanczarek
      3 020 (7,67%)
    2. 2 Marlena Ewa Joks
      515 (1,31%)
    3. 6 Łukasz Bolesław Kocur
      188 (0,48%)
    4. 4 Maciej Andrzej Chładziński
      131 (0,33%)
    5. 8 Krzysztof Marcin Wydrowski
      340 (0,86%)
    6. 7 Ewa Wanda Glińska
      473 (1,20%)
    7. 5 Bartosz Smoliński
      256 (0,65%)
    8. 3 Urszula Maria Wanat
      1 226 (3,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwo Karol Matecki
      598 (1,52%)
    2. 4 Dariusz Kłodnicki
      96 (0,24%)
    3. 6 Krzysztof Piotr Martyniak
      60 (0,15%)
    4. 7 Łukasz Michał Macała
      275 (0,70%)
    5. 2 Agnieszka Kożuch
      182 (0,46%)
    6. 3 Bartosz Mateusz Michalak
      221 (0,56%)
    7. 5 Aleksandra Anna Gross
      42 (0,11%)
    8. 8 Agnieszka Julita Krassowska
      146 (0,37%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Patryk Damian Hałaczkiewicz
      759 (1,93%)
    2. 6 Michał Paweł Tekliński
      113 (0,29%)
    3. 4 Dorota Helena Dzioba
      240 (0,61%)
    4. 2 Wojciech Andrzej Partyka
      395 (1,00%)
    5. 3 Jakub Szrajber
      261 (0,66%)
    6. 5 Teresa Anna Marcinów
      214 (0,54%)
    7. 8 Karolina Ewa Serafin
      307 (0,78%)
    8. 7 Bożena Wyszomirska-Pióro
      150 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Magdalena Agnieszka Orłoś
      135 (0,34%)
    2. 3 Michał Paweł Garstka
      288 (0,73%)
    3. 2 Katarzyna Monika Pacyna
      355 (0,90%)
    4. 1 Sławomir Antoni Czerwiński
      1 276 (3,24%)
    5. 5 Wojciech Bogdan Biskup
      120 (0,30%)
    6. 4 Elżbieta Jadwiga Krzak
      243 (0,62%)
    7. 8 Andrzej Józef Michalak
      477 (1,21%)
    8. 7 Grażyna Mirosława Skurczyńska
      37 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Dorota Kozłowska
      78 (0,20%)
    2. 2 Aneta Ewa Dukszto
      136 (0,35%)
    3. 3 Aleksandra Karolina Szczygieł
      170 (0,43%)
    4. 4 Krzysztof Emil Piłat
      56 (0,14%)
    5. 1 Piotr Jan Tegnerowicz
      244 (0,62%)
    6. 7 Robert Ziemowit Suligowski
      45 (0,11%)
    7. 5 Joanna Edyta Zamaria-Kłyk
      28 (0,07%)
    8. 8 Olga Słodkowska
      84 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA ADAMCZYKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Małgorzata Oraczyńska
      3 (0,01%)
    2. 1 Mateusz Tadeusz Adamczyk
      246 (0,63%)
    3. 2 Marta Izabela Świątek
      11 (0,03%)
    4. 3 Mateusz Ariel Górecki
      8 (0,02%)
    5. 5 Adrian Marek Stegliński
      2 (0,01%)
    6. 6 Maria Zdzisława Adamczyk
      17 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maria Anna Mączyńska-Bobek
      11 (0,03%)
    2. 3 Henryk Stanisław Charucki
      49 (0,12%)
    3. 5 Sylwia Maria Szir
      17 (0,04%)
    4. 2 Elżbieta Anna Wojtuś
      38 (0,10%)
    5. 1 Zbigniew Jan Barański
      62 (0,16%)

    Okręg 7

    Karłowice – Różanka, Kowale, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice-Rędzin

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mateusz Damian Żak
      2 505 (7,19%)
    2. 5 Grzegorz Krzak
      316 (0,91%)
    3. 6 Daria Gilar
      210 (0,60%)
    4. 2 Magdalena Razik-Trziszka
      4 842 (13,90%)
    5. 7 Mieczysław Jerzy Konik
      152 (0,44%)
    6. 4 Mikołaj Marek Brachmański
      201 (0,58%)
    7. 1 Ewa Wanda Wolak
      4 709 (13,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Henryk Bełkowski
      24 (0,07%)
    2. 6 Ewa Franciszka Łukasiewicz
      46 (0,13%)
    3. 1 Tadeusz Albert Mincer
      266 (0,76%)
    4. 5 Jarosław Folusz
      11 (0,03%)
    5. 4 Marzena Anna Gabryk
      86 (0,25%)
    6. 2 Joanna Maria Lebiedzińska
      155 (0,44%)
    7. 3 Grzegorz Stachowiak
      122 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Maria Ochman
      665 (1,91%)
    2. 1 Robert Pieńkowski
      4 477 (12,85%)
    3. 6 Alicja Monika Wysoczańska
      644 (1,85%)
    4. 2 Michał Tymoteusz Kurczewski
      1 619 (4,65%)
    5. 5 Paweł Henryk Bamberski
      262 (0,75%)
    6. 3 Mariola Skowron
      950 (2,73%)
    7. 7 Michał Karol Zaporowski
      615 (1,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Zbigniew Olszewski
      24 (0,07%)
    2. 4 Janina Aniela Juszczak
      10 (0,03%)
    3. 1 Krzysztof Roland Tarnawski
      115 (0,33%)
    4. 3 Magdalena Eliza Krajewska
      21 (0,06%)
    5. 6 Jerzy Krzysztof Olenderek
      5 (0,01%)
    6. 7 Wojciech Szymanek
      6 (0,02%)
    7. 5 Ewa Jasiukiewicz
      5 (0,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Kornelia Kędzierska
      2 034 (5,84%)
    2. 2 Paweł Rafał Rańda
      1 321 (3,79%)
    3. 3 Kasper Jerzy Zaręba
      580 (1,66%)
    4. 5 Hanna Maria Szłapka
      121 (0,35%)
    5. 6 Marcin Adam Nowakowski
      247 (0,71%)
    6. 7 Maciej Bartłomiej Nikolczuk
      76 (0,22%)
    7. 4 Marzena Ewa Mickiewicz
      298 (0,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Joanna Krystyna Wróbel
      132 (0,38%)
    2. 4 Danuta Bober
      118 (0,34%)
    3. 1 Grzegorz Artur Święcicki
      551 (1,58%)
    4. 5 Mariusz Czesław Gajda
      84 (0,24%)
    5. 6 Magdalena Anna Trojanowska
      167 (0,48%)
    6. 2 Bogdan Adam Napierała
      152 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Łukasz Grzegorz Ziarkowski
      122 (0,35%)
    2. 6 Monika Sylwia Wójta-Kempa
      262 (0,75%)
    3. 3 Rafał Grzegorz Włodarski
      172 (0,49%)
    4. 2 Katarzyna Agnieszka Figaszewska
      518 (1,49%)
    5. 1 Grzegorz Sebastian Maślanka
      1 122 (3,22%)
    6. 7 Jacek Paweł Orzechowski
      315 (0,90%)
    7. 5 Katarzyna Helena Klimkowska
      215 (0,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Henryk Kozłowski
      93 (0,27%)
    2. 1 Aleksander Marek Obłąk
      729 (2,09%)
    3. 7 Radosław Andrzej Skawski
      226 (0,65%)
    4. 6 Izabela Katarzyna Smolarczyk
      135 (0,39%)
    5. 5 Jagoda Paulina Olczak
      163 (0,47%)
    6. 2 Przemysław Kamil Zankowski
      499 (1,43%)
    7. 3 Daria Apolonia Lorenz
      145 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Maciej Wąsowski
      220 (0,63%)
    2. 4 Anna Grażyna Salamon
      82 (0,24%)
    3. 6 Maria Anna Mazurkiewicz
      41 (0,12%)
    4. 7 Piotr Krzysztof Wyborski
      80 (0,23%)
    5. 2 Joanna Izabela Nawrot
      435 (1,25%)
    6. 5 Anna Magdalena Pasikowska
      52 (0,15%)
    7. 3 Piotr Gabara-Piętka
      62 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Izabella Beata Zambrzycka
      25 (0,07%)
    2. 5 Halina Łoboda
      26 (0,07%)
    3. 1 Agnieszka Wiesława Marczak
      119 (0,34%)
    4. 3 Tadeusz Jerzy Szczerba
      26 (0,07%)
    5. 4 Przemysław Jan Godowski
      9 (0,03%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecane

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Najczęściej czytane