Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Rozalia Małgorzata Wencel
292
(2,58%)
-
3
Jerzy Jan Wdowiak
264
(2,34%)
-
2
Dalila Maria Szarszewska
62
(0,55%)
-
6
Małgorzata Halina Dybalska
148
(1,31%)
-
7
Anna Jarecka
110
(0,97%)
-
8
Krystyna Dawidowicz
131
(1,16%)
-
9
Krzysztof Jasiński
99
(0,88%)
-
5
Małgorzata Maria Bielec
98
(0,87%)
-
10
Jerzy Kazimierz Mrówczyński
88
(0,78%)
-
1
Tomasz Edmund Miłowski
1 002
(8,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krzysztof Jan Błoński
586
(5,19%)
-
2
Kamil Miśkiewicz
336
(2,97%)
-
8
Barbara Janina Nowicka
72
(0,64%)
-
5
Tadeusz Kazimierz Bielinski
70
(0,62%)
-
4
Maciej Wojciech Boinski
366
(3,24%)
-
3
Joanna Ksobiak
125
(1,11%)
-
6
Patrycja Ewa Wiśniewska
88
(0,78%)
-
7
Jan Wiesław Grabas
103
(0,91%)
-
9
Daniel Ignaszak
136
(1,20%)
-
10
Wioletta Barbara Grupa
36
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA KRAJNY I PAŁUK
-
2
Halina Teresa Gliszczyńska
141
(1,25%)
-
1
Andrzej Kinderman
369
(3,27%)
-
3
Jolanta Ewa Krawczyk
89
(0,79%)
-
4
Daniel Wiesław Kloska
86
(0,76%)
-
6
Krzysztof Kosmalski
16
(0,14%)
-
5
Grażyna Elżbieta Ozga
124
(1,10%)
-
9
Elżbieta Janina Wronka
43
(0,38%)
-
8
Maciej Janka
103
(0,91%)
-
7
Jolanta Maciejewska
52
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
-
8
Teresa Stałowska
58
(0,51%)
-
9
Krzysztof Kopiszka
201
(1,78%)
-
10
Marian Piotr Olszyński
129
(1,14%)
-
3
Jarosław Brunon Warmke
742
(6,57%)
-
2
Alina Ewa Pałubicka-Grzegorek
439
(3,89%)
-
1
Tadeusz Sobol
806
(7,13%)
-
7
Janusz Henryk Dąbrowski
111
(0,98%)
-
4
Danuta Maria Kallas
268
(2,37%)
-
5
Artur Tomasz Sierzchuła
277
(2,45%)
-
6
Luiza Joanna Łaska-Wiland
112
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Jan Michalak
182
(1,61%)
-
5
Andrzej Krupiński
276
(2,44%)
-
4
Edyta Mulik
320
(2,83%)
-
3
Adam Mirosław Tchórzewski
539
(4,77%)
-
1
Mariusz Sylwester Skoczek
869
(7,69%)
-
10
Emilia Fohs
225
(1,99%)
-
8
Magdalena Łucja Łusiak
206
(1,82%)
-
6
Kazimierz Białczyk
171
(1,51%)
-
7
Marta Napieralska
79
(0,70%)
-
9
Katarzyna Mariola Kozłowska
54
(0,48%)
Okręg 2
gmina KCYNIA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Jacek Michał Panek
147
(2,77%)
-
1
Ryszard Bagnerowski
748
(14,12%)
-
4
Bartłomiej Anatol Piechocki
170
(3,21%)
-
2
Bogna Stanisława Adamska
308
(5,81%)
-
3
Anna Borkowska
342
(6,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Paulina Karolina Czerwińska
220
(4,15%)
-
5
Kinga Woźniak
46
(0,87%)
-
2
Paweł Tomasz Kurdelski
112
(2,11%)
-
4
Jacek Szymon Pezała
9
(0,17%)
-
3
Sylwia Joda
61
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA KRAJNY I PAŁUK
-
4
Henryk Sękowski
89
(1,68%)
-
1
Katarzyna Kluczyńska
214
(4,04%)
-
3
Dorota Staszak
287
(5,42%)
-
2
Tadeusz Józef Szymański
148
(2,79%)
-
5
Maciej Tylicki
100
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
-
1
Daniel Olszak
441
(8,32%)
-
2
Renata Maria Gaj-Kowalska
327
(6,17%)
-
3
Teresa Ewa Osial
130
(2,45%)
-
5
Edmund Bolesław Kroll
94
(1,77%)
-
4
Ewelina Magdalena Marczak
347
(6,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Duda
433
(8,17%)
-
4
Małgorzata Tchórzewska
41
(0,77%)
-
2
Kamila Anna Marosz
305
(5,76%)
-
3
Grzegorz Kowalski
179
(3,38%)
Okręg 3
gminy: MROCZA, SADKI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Barbara Wintrowicz
89
(1,49%)
-
4
Magdalena Musiał-Resler
124
(2,07%)
-
1
Jacek Jan Smażyk
338
(5,65%)
-
3
Andrzej Cebula
227
(3,79%)
-
2
Jacek Ryszard Książek
503
(8,41%)
-
6
Iwona Matejczyk-Obremska
86
(1,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Dariusz Cezary Pietrosiuk
58
(0,97%)
-
1
Magdalena Anna Żmich-Mróz
204
(3,41%)
-
3
Małgorzata Różycka
56
(0,94%)
-
4
Wojciech Zbigniew Mikusek
114
(1,91%)
-
6
Łukasz Permus
61
(1,02%)
-
5
Anna Maria Lipińska
51
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA KRAJNY I PAŁUK
-
1
Jarosław Tadeusz Schulz
390
(6,52%)
-
4
Michalina Damska
88
(1,47%)
-
3
Jarosław Hieronim Miler
43
(0,72%)
-
5
Paulina Gliszczyńska
43
(0,72%)
-
6
Roman Andrzejewski
157
(2,62%)
-
2
Marietta Henryka Błaszkiewicz
198
(3,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
-
3
Zbigniew Józef Jaczyński
84
(1,40%)
-
2
Danuta Śledzik
400
(6,69%)
-
4
Michalina Barbara Zygmunt
178
(2,98%)
-
5
Włodzimierz Heymann
252
(4,21%)
-
6
Justyna Anna Misterkiewicz-Hamowska
219
(3,66%)
-
1
Edward Józef Kominiak
492
(8,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Leszek Józef Kimber
148
(2,47%)
-
5
Magdalena Murach
139
(2,32%)
-
4
Jowita Nowak
87
(1,45%)
-
2
Paweł Przybylski
402
(6,72%)
-
1
Adam Piszczek
663
(11,08%)
-
6
Magdalena Wojciechowska
88
(1,47%)
Okręg 4
gmina SZUBIN
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Franciszek Wachowiak
299
(3,21%)
-
2
Mariusz Bogusław Wekwert
129
(1,39%)
-
4
Magdalena Brygida Tęcza
66
(0,71%)
-
3
Wiesław Franciszek Nadratowski
105
(1,13%)
-
6
Anna Wolender
74
(0,80%)
-
8
Jacek Piotr Sichel
41
(0,44%)
-
5
Joanna Rygielska
161
(1,73%)
-
7
Adam Henryk Krasicki
62
(0,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Andrzej Jan Klawitter
100
(1,07%)
-
3
Ewa Elżbieta Krasicka-Korczyńska
92
(0,99%)
-
6
Katarzyna Elżbieta Grabowska
63
(0,68%)
-
2
Jacek Osiński
449
(4,83%)
-
1
Tadeusz Henryk Drobiński
428
(4,60%)
-
7
Adrianna Nowak
67
(0,72%)
-
8
Iwona Anna Dudek
110
(1,18%)
-
5
Bożena Maria Lewandowska
95
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA KRAJNY I PAŁUK
-
5
Alina Róża Gordon
51
(0,55%)
-
7
Anna Maria Miśnik
84
(0,90%)
-
4
Janusz Nowakowski
15
(0,16%)
-
8
Sławomir Szczepan Sztenc
214
(2,30%)
-
3
Marlena Posadzy
213
(2,29%)
-
6
Wiesław Stepczyński
58
(0,62%)
-
1
Beata Danielewska-Szymczak
642
(6,90%)
-
2
Wojciech Bethke
453
(4,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU NAKIELSKIEGO
-
1
Ignacy Ryszard Pogodziński
2 029
(21,81%)
-
5
Ryszard Brzykcy
57
(0,61%)
-
2
Emil Julian Nowakowski
118
(1,27%)
-
4
Danuta Anna Nowicka
102
(1,10%)
-
3
Maciej Stanisław Lisowski
220
(2,36%)
-
6
Joanna Włodarczak
61
(0,66%)
-
8
Antoni Jan Zbylut
274
(2,94%)
-
7
Krystyna Zębała
150
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sebastian Adam Hałas
341
(3,67%)
-
1
Marek Kornalewicz
461
(4,95%)
-
6
Agnieszka Katarzyna Kulpeksza
59
(0,63%)
-
4
Gabriela Rojek
243
(2,61%)
-
3
Zbigniew Sabaciński
702
(7,55%)
-
5
Jan Franciszek Kucharski
123
(1,32%)
-
7
Danuta Alina Kaczmarek
143
(1,54%)
-
8
Piotr Trzciński
150
(1,61%)