Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
-
8
Sebastian Starzyczny
19
(0,11%)
-
6
Tomasz Andrzej Gajda
58
(0,33%)
-
1
Łukasz Marcin Stencel
295
(1,68%)
-
2
Marta Julia Syryjczyk
338
(1,93%)
-
4
Katarzyna Maria Brożek
54
(0,31%)
-
3
Irena Maria Bondel
61
(0,35%)
-
5
Bożena Honorata Kolanek
41
(0,23%)
-
9
Marcin Edward Raudner
28
(0,16%)
-
10
Mirosław Jerzy Rupik
139
(0,79%)
-
11
Tomasz Piotr Widera
15
(0,09%)
-
7
Łukasz Piotr Sobczak
23
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
-
11
Małgorzata Kołodziej
205
(1,17%)
-
4
Elżbieta Maria Muszyńska
87
(0,50%)
-
2
Iwona Danuta Pulińska-Leszczyszyn
68
(0,39%)
-
10
Krzysztof Aleksander Warzecha
43
(0,24%)
-
3
Marek Eryk Muszer
183
(1,04%)
-
5
Katarzyna Marta Jurosz
47
(0,27%)
-
6
Michał Wiesław Świder
77
(0,44%)
-
1
Łukasz Tomasz Osmalak
824
(4,69%)
-
7
Marta Agnieszka Kurzeja
40
(0,23%)
-
9
Dominika Barbara Wrona
48
(0,27%)
-
8
Adam Łukaszewicz
60
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Dariusz Bronisław Gubernat
40
(0,23%)
-
11
Krzysztof Marian Jurowicz
135
(0,77%)
-
5
Celina Wiktoria Bubała
159
(0,91%)
-
2
Przemysław Michał Marek
622
(3,54%)
-
1
Henryk Piotr Czich
1 862
(10,61%)
-
6
Martyna Katarzyna Miszczyk-Mazek
36
(0,21%)
-
3
Ewelina Barbara Lewandowska
339
(1,93%)
-
4
Wojciech Antoni Bojdoł
255
(1,45%)
-
10
Edward Franciszek Szywacz
93
(0,53%)
-
7
Danuta Magdalena Tuczkowska
82
(0,47%)
-
8
Michał Józef Łoskot
197
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
1
Mateusz Witold Handel
1 741
(9,92%)
-
9
Adrian Arkadiusz Jasnoch
96
(0,55%)
-
5
Janina Zofia Szołtysek
458
(2,61%)
-
6
Grażyna Żur
313
(1,78%)
-
8
Andrzej Aleksander Sosna
279
(1,59%)
-
2
Eryk Jerzy Muszer
302
(1,72%)
-
3
Grażyna Danuta Nazar
829
(4,72%)
-
4
Tomasz Wojciech Macha
419
(2,39%)
-
7
Agnieszka Sylwia Waśko-Muszyńska
34
(0,19%)
-
10
Roman Antoni Chlasta
294
(1,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Henryk Jerzy Stencel
1 565
(8,92%)
-
2
Marek Piotr Wieczorke
227
(1,29%)
-
7
Halina Barbara Głośna
279
(1,59%)
-
3
Mirosława Teresa Lewicka
654
(3,73%)
-
5
Michalina Aniela Wróbel-Pytlik
175
(1,00%)
-
4
Rafał Adam Kwapuliński
263
(1,50%)
-
6
Bogusław Franciszek Przewoźnik
75
(0,43%)
-
10
Dariusz Bartłomiej Otlik
30
(0,17%)
-
8
Beata Sabina Wróbel
140
(0,80%)
-
9
Nikodem Janusz Cofała
93
(0,53%)
-
11
Alex Ludwik Duży
139
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”
-
3
Anna Irena Janik
60
(0,34%)
-
10
Henryk Kamiński
104
(0,59%)
-
7
Wojciech Marian Grzbiela
36
(0,21%)
-
2
Eugeniusz Józef Wycisło
258
(1,47%)
-
8
Aleksandra Helena Mączyńska
27
(0,15%)
-
11
Robert Cezary Kiełbasiński
136
(0,77%)
-
9
Ewa Urszula Piątek
17
(0,10%)
-
5
Dariusz Jerzy Witkowicz
148
(0,84%)
-
6
Czesław Jóźwik
301
(1,71%)
-
1
Henryk Stefan Zawiszowski
383
(2,18%)
-
4
Mariola Beata Bartusek
16
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI
-
1
Przemysław Ryszard Rubacha
149
(0,85%)
-
5
Jacek Jerzy Sosna
64
(0,36%)
-
8
Tadeusz Antoni Smuda
53
(0,30%)
-
7
Paweł Michał Gryt
134
(0,76%)
-
4
Alina Maria Kalisz-Dunia
68
(0,39%)
-
10
Klaudia Anna Brzana
67
(0,38%)
-
2
Mirosław Roman Chmiel
178
(1,01%)
-
6
Ewa Sylwestra Trzcionka
63
(0,36%)
-
3
Sławomir Zygmunt Fudala
235
(1,34%)
-
9
Agnieszka Maria Książek
35
(0,20%)
-
11
Ilona Łobejko
44
(0,25%)
Okręg 2
Łaziska Górne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
-
4
Joanna Barbara Palenta
204
(2,26%)
-
3
Ewald Józef Błaszczyk
58
(0,64%)
-
2
Tadeusz Karol Kopiec
436
(4,82%)
-
1
Iwona Katrzyna Gejdel
579
(6,40%)
-
6
Grażyna Maria Tkocz
130
(1,44%)
-
7
Wacław Puźniak
107
(1,18%)
-
5
Bartosz Maciej Śliż
197
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
-
1
Grażyna Mariola Wasińska
121
(1,34%)
-
3
Kamil Robert Kozdroń
100
(1,11%)
-
5
Sonia Katarzyna Cyba-Bogacz
38
(0,42%)
-
2
Dariusz Sławomir Mrowiec
61
(0,67%)
-
4
Joanna Maria Łeppek
24
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Maria Kercz
184
(2,03%)
-
5
Artur Marek Mendera
121
(1,34%)
-
6
Natalia Maria Pacha
299
(3,31%)
-
7
Janusz Andrzej Kolonko
171
(1,89%)
-
1
Jan Stanisław Gizdoń
807
(8,93%)
-
3
Eugeniusz Stanisław Bończyk
194
(2,15%)
-
2
Iwona Jolanta Koźlik
170
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
3
Iryna Krawczyk
80
(0,88%)
-
4
Jacek Mieczysław Kudla
184
(2,03%)
-
5
Małgorzata Maria Kurcok
90
(1,00%)
-
6
Monika Maria Wojtas
37
(0,41%)
-
7
Mariusz Jan Respondek
298
(3,30%)
-
1
Jan Ratka
384
(4,25%)
-
2
Elżbieta Maria Piecha
495
(5,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mirosław Piotr Duży
1 493
(16,51%)
-
3
Grzegorz Jarzyna
58
(0,64%)
-
2
Irena Joanna Walny
155
(1,71%)
-
7
Adam Ficek
286
(3,16%)
-
4
Katarzyna Dorota Kuczera-Jarek
43
(0,48%)
-
5
Henryk Eugeniusz Siwiński
121
(1,34%)
-
6
Dorota Barbara Brudny
32
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”
-
2
Bogdan Jan Tkocz
123
(1,36%)
-
6
Aleksandra Maria Kasza
19
(0,21%)
-
1
Henryk Jaroszek
427
(4,72%)
-
7
Stefan Alojzy Kalisz
109
(1,21%)
-
5
Maria Baron
35
(0,39%)
-
4
Janusz Józef Kasza
57
(0,63%)
-
3
Sabina Barbara Kontny
72
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Julianna Alicja Wąsowska
14
(0,15%)
-
1
Kamil Mateusz Tużnik
103
(1,14%)
-
5
Agata Roksana Jabłeka
19
(0,21%)
-
7
Dawid Paweł Dombek
19
(0,21%)
-
3
Rafał Patryk Włodarczyk
18
(0,20%)
-
4
Patryk Damian Dąbkowski
21
(0,23%)
-
6
Beata Joanna Włodarczyk
20
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI
-
1
Aneta Monika Gąska
67
(0,74%)
-
6
Andrzej Roman Górny
36
(0,40%)
-
2
Marzena Piecha
47
(0,52%)
-
3
Anna Maria Kamyk
30
(0,33%)
-
4
Łukasz Dominik Maciąg
21
(0,23%)
-
5
Mateusz Krystian Dąbrowski
28
(0,31%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO
-
4
Jarosław Adam Klar
65
(0,77%)
-
6
Monika Joanna Michalska
46
(0,55%)
-
5
Joanna Bożena Kociubińska
107
(1,27%)
-
1
Andrzej Gerard Szafraniec
351
(4,18%)
-
2
Andrzej Paweł Bujok
142
(1,69%)
-
3
Paulina Aleksandra Gazda
61
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
-
2
Stanisław Antoni Szindler
90
(1,07%)
-
5
Barbara Natalia Duran
31
(0,37%)
-
4
Małgorzata Maria Lorens
50
(0,60%)
-
3
Tomasz Marek Szier
340
(4,05%)
-
1
Józef Piotr Mrowiec
581
(6,92%)
-
6
Alina Renata Więcek
58
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Fryderyk Szafraniec
1 420
(16,91%)
-
2
Elżbieta Teresa Wojciechowska
327
(3,89%)
-
3
Stanisław Jakub Dworczyk
206
(2,45%)
-
5
Krystyna Anna Straszydło
133
(1,58%)
-
6
Marek Kazimierz Gawlik
197
(2,35%)
-
4
Dorota Urszula Paździor
100
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
4
Ilona Katarzyna Czardybon
230
(2,74%)
-
5
Damian Łukasz Łakomski
24
(0,29%)
-
1
Tadeusz Piotr Marszolik
801
(9,54%)
-
3
Stanisław Jabłoński
82
(0,98%)
-
6
Celina Teresa Moroń
69
(0,82%)
-
2
Aleksandra Katarzyna Ratka-Bossard
209
(2,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Hanna Elżbieta Kalisz
272
(3,24%)
-
1
Piotr Robert Zienc
795
(9,47%)
-
3
Edyta Karina Sroka
98
(1,17%)
-
6
Wojciech Konrad Wiertelorz
61
(0,73%)
-
4
Józefa Brząkalik
154
(1,83%)
-
5
Marek Tadeusz Dobosiewicz
99
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”
-
4
Agata Agnieszka Skutela
57
(0,68%)
-
1
Bartłomiej Janusz Marek
628
(7,48%)
-
3
Helena Maria Oczadło
83
(0,99%)
-
2
Karol Jakub Szyszka
173
(2,06%)
-
6
Marian Wiktor Spendel
123
(1,46%)
-
5
Stefania Anna Pacha
136
(1,62%)
Okręg 4
Ornontowice, Wyry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
-
1
Joanna Maria Bieniek-Strączek
316
(4,86%)
-
5
Aleksandra Magdalena Malczyk
209
(3,21%)
-
2
Michał Franciszek Kopański
696
(10,70%)
-
4
Dariusz Marcin Spyra
175
(2,69%)
-
3
Ewa Bernadeta Wiktor
84
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Dorota Henryka Duda
164
(2,52%)
-
1
Damian Teodor Spyra
662
(10,17%)
-
2
Maciej Andrzej Czak
98
(1,51%)
-
4
Adam Stanisław Zadroga
49
(0,75%)
-
3
Agnieszka Brygida Jaromin
304
(4,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
3
Elżbieta Felicja Słomka
382
(5,87%)
-
2
Henryk Florian Szynkarczok
143
(2,20%)
-
4
Adam Franciszek Widenka
294
(4,52%)
-
1
Barbara Agnieszka Pepke
657
(10,10%)
-
5
Henryk Leon Skopek
139
(2,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Błażej Łukasz Nowrot
117
(1,80%)
-
4
Agnieszka Magdalena Kopiec
116
(1,78%)
-
1
Małgorzata Teresa Duży
363
(5,58%)
-
3
Piotr Paweł Paszek
106
(1,63%)
-
2
Aleksander Wojciech Szala
97
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”
-
2
Beata Grażyna Drobny
210
(3,23%)
-
4
Katarzyna Barbara Wawrzynek
39
(0,60%)
-
1
Sławomir Bolesław Bijak
589
(9,05%)
-
5
Feliks Józef Szulc
166
(2,55%)
-
3
Krzysztof Henryk Marcisz
35
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI
-
3
Jan Grzegorz Pająk
77
(1,18%)
-
1
Grzegorz Piotr Drażyk
137
(2,11%)
-
2
Justyna Magdalena Kowalczyk
83
(1,28%)