Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Olesno: Amarantowa, Błękitna, Bzowa, Chabrowa, Głogowa, Jaśminowa, Kani, Karminowa, Kilińskiego, Kolorowa, Lazurowa, Malinowa, Minkusa, Nad Łąkami, Różana, Słoneczna, Skłodowskiej Curie, Srebrna, Stawowa, Wronczyńska, Wrzosowa, Złota.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Olesno: Boczna, Budowlanych, Kluczborska, Młyńska, Nad Doliną, Opolska, Stobrówki, Stroma.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Olesno: Słowackiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Miasto Olesno: Azaliowa, Brzozowa, Dębowa, Eichendorffa, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Księdza Łysika, Krasickiego, Lipowa, Magnoliowa, Miarki, Modrzewiowa, Pieloka, Powstańców Śląskich, Zielona.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Olesno: Gen. Bema, Dąbrowskiej, Dobrodzieńska, Graniczna, Grunwaldzka, Klubowa, Kuczki, Lawendowa, Lubliniecka, Obrońców Westerplatte, Piłkarska, Rodziny Ligendzów, Sportowa, Stadionowa, Storczykowa, Traugutta, Wachowska, Wielkie Przedmieście, Wojciecha Michałka, Wojska Polskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Olesno: Armii Krajowej, Drzymały, Fredry, Henryka Brodatego, Jaronia, Kopernika, Kościelna, Krzywa, Labora, Lompy, Małe Przedmieście, Mickiewicza, Mostowa, Murka, Piastów, Prusa, Rynek, Reymonta, Solny Rynek, Steina, Wolności.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Miasto Olesno: Arnsberska, Broniewskiego, Częstochowska, Grottgera, Konopnickiej, Kossaka, Kościuszki, Matejki, Maksymiliana Gierymskiego, Ogrodowa, Paderewskiego, Wesoła.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Olesno: Akacjowa, Biskupicka, Chopina, Dworcowa, Fabryczna, Gorzowska, Kolejowa, Księdza Aleksandra, Księdza Jędrzejczyka, Leśna, Mleczna, Paulinki, Rolnicza, Sądowa, Sienkiewicza, Siedem Źródeł, Sosnowa, Targowa, Zdroje.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bodzanowice, Kucoby.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Borki Wielkie, Broniec.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Borki Małe, Grodzisko, Świercze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kolonia Łomnicka, Łomnica, Sowczyce
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Leśna, Wachowice, Wachów, Wysoka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Boroszów, Wojciechów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Łowoszów, Stare Olesno.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów