Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Podmieście, Bobrowniki.
Pokaż więcej
Leszek Padewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
105
(38,32%)
Grzegorz Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
18
(6,57%)
Zdzisław Gawroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
19
(6,93%)
Jan Śmielak
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
96
(35,04%)
Beata Maria Kryszpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARCI NA ZMIANY
36
(13,14%)
Okręg 2
Sołectwa: Studnie, Zieleniec, Ignacówka Bobrowska, Stawki, Łukawa, Łukawska Wola, Wólka Brzózka
Pokaż więcej
Ilona Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
33
(14,60%)
Hubert Łukasz Tęcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
48
(21,24%)
Agnieszka Górka
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
145
(64,16%)
Okręg 3
Sołectwa: Głowaczów ulice: Adama Mickiewicza, Górna, Rudki, Miła, Białobrzeska, Rzeczna, Długa, Boczna, Bobrowska, Stromiecka.
Pokaż więcej
Mirosław Salma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
80
(33,47%)
Aleksander Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
52
(21,76%)
Barbara Tarczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
107
(44,77%)
Okręg 4
Sołectwa: Głowaczów ulice: Warecka, Wspólna, Plebańska, Leżeńska, 11 - go Listopada, Rynek, Mała, Kozienicka, Targowa, Bankowa, Olszyna.
Pokaż więcej
Tomasz Tarczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
64
(26,67%)
Konrad Karol Wolski
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
82
(34,17%)
Grzegorz Wysocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(39,17%)
Okręg 5
Sołectwa: Ignacówka Grabnowolska, Mariampol, Grabnowola, Studzianki Pancerne, Dąbrówki, Chodków
Pokaż więcej
Grażyna Maria Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
128
(45,39%)
Marta Żarłok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
8
(2,84%)
Jan Zbigniew Bogumił
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
46
(16,31%)
Tadeusz Jędrzejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
100
(35,46%)
Okręg 6
Sołectwa: Moniochy, Michałów, Emilów, Rogożek, Jasieniec, Cecylówka Głowaczowska, Henryków, Helenów, Adamów
Pokaż więcej
Beata Jończyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
103
(29,68%)
Rafał Artur Żarłok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
0
(0,00%)
Stanisław Kwaśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
1
(0,29%)
Dariusz Kamil Trociński
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
48
(13,83%)
Grzegorz Korcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARCI NA ZMIANY
114
(32,85%)
Stanisław Michał Rotuski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓWNOWAŻONA GMINA GŁOWACZÓW
81
(23,34%)
Okręg 7
Sołectwa: Leżenice, Lipa, Lipska Wola, Klementynów, Kosny
Pokaż więcej
Iwona Kudła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
97
(29,66%)
Tomasz Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
40
(12,23%)
Alina Sobieraj
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
190
(58,10%)
Okręg 8
Sołectwa: Miejska Dąbrowa
Pokaż więcej
Ryszard Marek Jonczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
86
(55,13%)
Marcin Arkadiusz Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
12
(7,69%)
Agnieszka Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
58
(37,18%)
Okręg 9
Sołectwa: Brzóza ulice: Warecka, Nadrzeczna, Sokoły Letnisko, Ryczywolska, Polna, Wąska, Rynek, Kościelna.
Pokaż więcej
Cezary Radosław Mąkosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
86
(31,73%)
Wojciech Bolesław Węgrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
83
(30,63%)
Anna Prątnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
102
(37,64%)
Okręg 10
Sołectwo Brzóza ulice: Aleja Lipowa, Długa, Parcela, Mazury, Przecinka.
Pokaż więcej
Piotr Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
109
(53,96%)
Benita Julita Kośmińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
14
(6,93%)
Małgorzata Rogala
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
32
(15,84%)
Żaneta Małgorzata Mikos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(23,27%)
Okręg 11
Sołectwo Brzóza ulice: Radomska, Stara Brzóza, Kolonia Głogowa, Piaski, Pionkowska.
Pokaż więcej
Ryszard Krzysztoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
77
(35,48%)
Robert Budziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
47
(21,66%)
Ewa Głogowska
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
93
(42,86%)
Okręg 12
Sołectwa: Maciejowice, Sewerynów.
Pokaż więcej
Wioletta Maria Jasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
115
(51,80%)
Stanisława Traczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
107
(48,20%)
Okręg 13
Sołectwa: Marianów
Pokaż więcej
Wojciech Łukasz Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
60
(34,68%)
Mirosława Barbara Sobol
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(65,32%)
Okręg 14
Sołectwa: Stanisławów
Pokaż więcej
Kazimierz Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOWACZÓW 2018-23
2
(1,19%)
Bogdan Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
84
(50,00%)
Paweł Jan Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
82
(48,81%)
Okręg 15
Sołectwa: Ursynów, Cecylówka-Brzózka, Przejazd
Pokaż więcej
Józef Jan Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNA ROZWOJOWA GMINA GŁOWACZÓW
102
(31,58%)
Karol Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SŁUSZNA SPRAWA"
126
(39,01%)
Łukasz Marzec
KOMITET WYBORCZY PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
95
(29,41%)