Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gdańsk

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Cezary Jan Śpiewak-Dowbór
      4 022 (15,97%)
    2. 2 Agnieszka Bartków
      1 174 (4,66%)
    3. 4 Olga Iwona Sowińska
      420 (1,67%)
    4. 3 Lech Artur Kaźmierczyk
      1 889 (7,50%)
    5. 5 Wojciech Jerzy Walendziak
      115 (0,46%)
    6. 6 Arkadiusz Aleksander Skiba
      255 (1,01%)
    7. 7 Maja Tokarska
      489 (1,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Elżbieta Żmijewska
      433 (1,72%)
    2. 2 Łukasz Andrzej Prażnowski
      761 (3,02%)
    3. 1 Beata Elżbieta Dunajewska
      2 252 (8,94%)
    4. 5 Ewelina Justyna Wojdyło
      165 (0,66%)
    5. 6 Krzysztof Jan Kopeć
      161 (0,64%)
    6. 3 Ewa Elżbieta Patyk
      185 (0,73%)
    7. 4 Jerzy Petryczko
      658 (2,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Hanna Krzak
      189 (0,75%)
    2. 4 Piotr Brzyszcz
      210 (0,83%)
    3. 5 Sabina Burban
      84 (0,33%)
    4. 3 Iwona Cudowska-Żukowska
      162 (0,64%)
    5. 6 Jakub Bródka
      313 (1,24%)
    6. 1 Łukasz Mariusz Hamadyk
      1 665 (6,61%)
    7. 2 Dobrosław Wojciech Bielecki
      501 (1,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Sokołów
      120 (0,48%)
    2. 1 Joanna Małgorzata Sobańska
      404 (1,60%)
    3. 3 Eliza Dorota Szeksztełło
      33 (0,13%)
    4. 4 Łukasz Bińkowski
      60 (0,24%)
    5. 5 Sylwia Anna Toporowska
      39 (0,15%)
    6. 7 Marcin Grudziński
      86 (0,34%)
    7. 6 Grzegorz Litwinienko
      27 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Małgorzata Milewska
      577 (2,29%)
    2. 4 Barbara Karolina Szczemier-Szczemierska
      177 (0,70%)
    3. 3 Krzysztof Józef Wiecki
      696 (2,76%)
    4. 1 Waldemar Jaroszewicz
      2 927 (11,62%)
    5. 5 Krystyna Kamińska
      753 (2,99%)
    6. 2 Andrzej Marcin Skiba
      1 787 (7,09%)
    7. 7 Roman Wawrzyniec Itrich
      156 (0,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Weronika Milena Hansen
      92 (0,37%)
    2. 4 Jacek Hoffmann
      25 (0,10%)
    3. 3 Teodor Michał Kudła
      20 (0,08%)
    4. 2 Kamila Kołodziejczyk
      44 (0,17%)
    5. 5 Ryszard Śnieżko
      29 (0,12%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Andrzej Zagłoba
      95 (0,38%)
    2. 1 Anna Katarzyna Krawczyńska
      484 (1,92%)
    3. 6 Stefan Kożyczkowski
      63 (0,25%)
    4. 3 Iwona Maria Krakowiak
      64 (0,25%)
    5. 5 Agnieszka Wiktoria Amrożewska
      31 (0,12%)
    6. 4 Tadeusz Gołuński
      57 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sławomir Czesław Ziembiński
      62 (0,25%)
    2. 4 Jarosław Piotr Gawina
      123 (0,49%)
    3. 3 Lucyna Maria Pogodzińska
      22 (0,09%)
    4. 2 Krzysztof Jan Magnuszewski
      0 (0%)
    5. 5 Joanna Maria Pingot
      30 (0,12%)

    Okręg 2

    Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Józef Nieroda
      2 127 (4,46%)
    2. 10 Mateusz Jacek Skarbek
      2 431 (5,10%)
    3. 2 Kamila Maria Błaszczyk
      2 384 (5,00%)
    4. 1 Bogdan Marian Oleszek
      6 273 (13,17%)
    5. 4 Krzysztof Czesław Wilczyński
      349 (0,73%)
    6. 5 Marek Bumblis
      1 154 (2,42%)
    7. 6 Stanisława Borowska-Gala
      301 (0,63%)
    8. 7 Jan Władysław Muński
      76 (0,16%)
    9. 9 Dorota Marzena Topolewska
      541 (1,14%)
    10. 8 Maria Róża Szczepańska
      561 (1,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksandra Maria Dulkiewicz
      2 602 (5,46%)
    2. 8 Danuta Gdaniec
      432 (0,91%)
    3. 1 Paweł Bogdan Adamowicz
      5 599 (11,75%)
    4. 6 Sylwia Barbara Rydlewska-Kowalik
      409 (0,86%)
    5. 9 Stanisław Michał Jażdżewski
      174 (0,37%)
    6. 7 Tomasz Jerzy Tołoczko
      251 (0,53%)
    7. 3 Teresa Wasilewska
      615 (1,29%)
    8. 5 Elżbieta Sławomira Woroniecka
      373 (0,78%)
    9. 4 Marcin Sławomir Bildziuk
      271 (0,57%)
    10. 10 Katarzyna Maria Czerniewska
      681 (1,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marzena Maria Świątkowska
      151 (0,32%)
    2. 9 Andrzej Wygonowski
      44 (0,09%)
    3. 2 Anna Maria Gałek
      565 (1,19%)
    4. 4 Błażej Leonczuk
      76 (0,16%)
    5. 3 Marcin Gruszkiewicz
      108 (0,23%)
    6. 5 Iwona Klewcow
      50 (0,10%)
    7. 1 Jacek Mariusz Hołubowski
      1 462 (3,07%)
    8. 6 Justyna Katarzyna Dudek
      218 (0,46%)
    9. 8 Marcin Bachórz
      78 (0,16%)
    10. 10 Paweł Jakub Szajna
      208 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Przemysław Giers
      39 (0,08%)
    2. 4 Marcin Marek Leoniak
      97 (0,20%)
    3. 8 Tomasz Jakub Gurfinkiel
      47 (0,10%)
    4. 5 Barbara Bożena Rolewicz
      44 (0,09%)
    5. 2 Michał Rafał Wojciechowicz
      249 (0,52%)
    6. 3 Magdalena Katarzyna Kamrowska
      306 (0,64%)
    7. 1 Jolanta Maria Banach
      1 801 (3,78%)
    8. 7 Jolanta Maria Lipska
      99 (0,21%)
    9. 9 Iwonna Grażyna Chojnacka
      80 (0,17%)
    10. 10 Magdalena Muszel
      257 (0,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Robert Grzegorz Siarnowski
      278 (0,58%)
    2. 2 Kazimierz Marian Koralewski
      1 184 (2,49%)
    3. 5 Alicja Zuzanna Krasula
      337 (0,71%)
    4. 1 Kacper Maciej Płażyński
      9 794 (20,56%)
    5. 3 Przemysław Tomasz Majewski
      380 (0,80%)
    6. 6 Joanna Dorota Cabaj
      543 (1,14%)
    7. 7 Teresa Tul
      87 (0,18%)
    8. 10 Sławomir Stefan Łabsz
      75 (0,16%)
    9. 8 Daniela Maria Dynaburska
      58 (0,12%)
    10. 9 Mariusz Andrzej Szczesiak
      80 (0,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariola Aurelia Ataman-Mańkowska
      68 (0,14%)
    2. 1 Marian Alfred Menczykowski
      469 (0,98%)
    3. 7 Krzysztof Ludwik Lasota
      150 (0,31%)
    4. 2 Anna Stawska
      315 (0,66%)
    5. 5 Izabela Maria Pereda
      54 (0,11%)
    6. 3 Robert Rocztejn
      40 (0,08%)
    7. 6 Irena Wilamowska
      71 (0,15%)
    8. 8 Andrzej Henryk Konopacki
      75 (0,16%)

    Okręg 3

    Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dominik Bolesław Kwiatkowski
      930 (2,54%)
    2. 3 Beata Jankowiak
      2 726 (7,44%)
    3. 6 Dawid Łukasz Król
      408 (1,11%)
    4. 1 Piotr Borawski
      4 945 (13,49%)
    5. 4 Anna Ewa Golędzinowska
      1 736 (4,74%)
    6. 8 Michał Hajduk
      1 697 (4,63%)
    7. 7 Zbigniew Golemski
      201 (0,55%)
    8. 5 Ewa Małgorzata Okuniewska
      1 450 (3,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Adam Dzik
      3 251 (8,87%)
    2. 2 Adam Rafał Aleksiejuk
      1 115 (3,04%)
    3. 3 Monika Anna Matwiejszyn
      902 (2,46%)
    4. 6 Andrzej Bojanowski
      564 (1,54%)
    5. 4 Lucyna Henryka Karczewska
      401 (1,09%)
    6. 5 Radosław Andrzej Nowak
      424 (1,16%)
    7. 7 Alicja Maria Chorzelska-Pytlak
      214 (0,58%)
    8. 8 Łukasz Marcin Świacki
      775 (2,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Beata Bogusława Hołubowska
      273 (0,74%)
    2. 4 Joanna Iwona Sulska
      240 (0,65%)
    3. 7 Damian Szomszor
      60 (0,16%)
    4. 3 Mariusz Piotr Grzenia
      130 (0,35%)
    5. 2 Magdalena Maria Komorowska
      333 (0,91%)
    6. 1 Florian Stefan Wojciechowski
      691 (1,88%)
    7. 6 Andrzej Juras
      86 (0,23%)
    8. 8 Grzegorz Kowalczyk
      281 (0,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Beata Peters
      516 (1,41%)
    2. 1 Jędrzej Włodarczyk
      1 237 (3,37%)
    3. 3 Lucyna Elżbieta Bujnicka
      123 (0,34%)
    4. 4 Bogusław Kaczmarek
      88 (0,24%)
    5. 6 Leonard Piotr Bauć
      69 (0,19%)
    6. 7 Alicja Maria Kosińska
      172 (0,47%)
    7. 5 Monika Mieczysława Kulecka
      98 (0,27%)
    8. 8 Łukasz Sebastian Cora
      226 (0,62%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Bożena Schott
      684 (1,87%)
    2. 3 Piotr Włodzimierz Gwit
      377 (1,03%)
    3. 4 Agnieszka Zdzisława Trojok
      1 087 (2,97%)
    4. 5 Zbigniew Symonowicz
      333 (0,91%)
    5. 1 Piotr Gierszewski
      4 965 (13,54%)
    6. 2 Przemysław Dawid Malak
      1 300 (3,55%)
    7. 6 Jolanta Wiesława Szryter
      147 (0,40%)
    8. 7 Danuta Teresa Ziętek
      428 (1,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Józef Lomperta
      259 (0,71%)
    2. 2 Dorota Kamińska-Szewczyk
      193 (0,53%)
    3. 6 Piotr Krzysztof Andruszkiewicz
      141 (0,38%)
    4. 4 Zbigniew Antoni Wrzosek
      109 (0,30%)
    5. 3 Anna Czaja
      167 (0,46%)
    6. 5 Wiesław Andrzej Kaczmarek
      51 (0,14%)
    7. 7 Irena Demko
      56 (0,15%)

    Okręg 4

    Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Lolita Anna Dwojacka
      387 (1,33%)
    2. 1 Emilia Lodzińska
      7 146 (24,49%)
    3. 2 Krystian Jarosław Kłos
      1 618 (5,54%)
    4. 3 Daniel Szymon Sokalski
      532 (1,82%)
    5. 5 Ewa Teresa Czerlonek
      259 (0,89%)
    6. 7 Marcin Jarosz
      659 (2,26%)
    7. 6 Aneta Nowak-Tymińska
      370 (1,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Karolina Dominika Mizik
      223 (0,76%)
    2. 7 Michał Leszek Szwaguliński
      173 (0,59%)
    3. 5 Tomasz Michał Gawłas
      507 (1,74%)
    4. 4 Irola Maria Ferlin
      231 (0,79%)
    5. 1 Piotr Grzegorz Grzelak
      3 397 (11,64%)
    6. 3 Maria Zofia Bernolak-Szczypior
      422 (1,45%)
    7. 2 Wojciech Stanisław Błaszkowski
      1 414 (4,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bożena Lucja Kruk
      176 (0,60%)
    2. 5 Anna Obrębska
      158 (0,54%)
    3. 6 Mieczysław Dudek
      78 (0,27%)
    4. 1 Dariusz Krzysztof Maciejewski
      521 (1,79%)
    5. 4 Jacek Jerzy Bojanowski
      127 (0,44%)
    6. 7 Piotr Michał Walentynowicz
      561 (1,92%)
    7. 3 Halina Teresa Wojnowska
      103 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Marek Larczyński
      706 (2,42%)
    2. 2 Monika Aleksandra Kozień-Bernatowicz
      255 (0,87%)
    3. 7 Liliana Jolanta Chrząszcz
      140 (0,48%)
    4. 3 Maciej Stefan Kaczorek
      123 (0,42%)
    5. 5 Jacek Piotr Hebda
      84 (0,29%)
    6. 4 Wanda Guss
      105 (0,36%)
    7. 6 Wiesław Zdzisław Kołodziej
      59 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Karol Kazimierz Rabenda
      3 115 (10,67%)
    2. 2 Mirosław Przyborowicz
      740 (2,54%)
    3. 3 Romuald Stanisław Plewa
      1 512 (5,18%)
    4. 6 Małgorzata Teresa Tabaka
      478 (1,64%)
    5. 5 Katarzyna Beata Ceynowa
      992 (3,40%)
    6. 4 Aleksander Mieczysław Surewicz
      203 (0,70%)
    7. 7 Artemida Maria Srzednicka
      373 (1,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Arkadiusz Łukasz Karczewski
      57 (0,20%)
    2. 1 Agnieszka Dorota Chaberek
      180 (0,62%)
    3. 4 Marzena Beata Guzowska
      77 (0,26%)
    4. 5 Bernard Roman Karczewski
      27 (0,09%)
    5. 2 Aleksandra Żórawska-Glessner
      30 (0,10%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Ryszard Pastucha
      338 (1,16%)
    2. 2 Anna Maria Jarema-Żyżun
      164 (0,56%)
    3. 6 Aleksander Józef Komassa
      61 (0,21%)
    4. 3 Paweł Jackiewicz
      101 (0,35%)
    5. 4 Joanna Helena Pastwa
      140 (0,48%)
    6. 5 Małgorzata Torłop
      59 (0,20%)

    Okręg 5

    Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje, Przymorze Wielkie, Przymorze Małe

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Joanna Maria Dziatko
      319 (0,91%)
    2. 6 Anna Maria Skiba
      765 (2,17%)
    3. 1 Agnieszka Maria Owczarczak
      6 699 (19,01%)
    4. 2 Przemysław Ryś
      3 818 (10,83%)
    5. 3 Mateusz Radosław Janota
      437 (1,24%)
    6. 7 Mikołaj Jakub Wysiecki
      440 (1,25%)
    7. 4 Andrzej Paweł Kowalczys
      3 040 (8,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wioleta Małgorzata Umławska
      272 (0,77%)
    2. 1 Piotr Stanisław Kowalczuk
      2 014 (5,72%)
    3. 7 Marcin Makowski
      596 (1,69%)
    4. 6 Karolina Kneba
      263 (0,75%)
    5. 2 Agnieszka Marta Wierzbicka
      1 085 (3,08%)
    6. 4 Iwona Maria Stankiewicz
      414 (1,17%)
    7. 5 Jakub Michał Godziniec
      99 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Piotr Kuźmicz
      129 (0,37%)
    2. 2 Liliana Klaudia Pawlak
      731 (2,07%)
    3. 1 Mikołaj Szymon Gralla
      510 (1,45%)
    4. 7 Jaśmina Wiktoria Maciejewska
      439 (1,25%)
    5. 5 Michał Rafał Kulwicki
      91 (0,26%)
    6. 4 Inez Angelika Kaszuba
      219 (0,62%)
    7. 6 Karol Jan Burban
      50 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Weronika Maria Brzeziak
      27 (0,08%)
    2. 5 Marta Dopierała
      142 (0,40%)
    3. 7 Damian Krzysztof Fąs
      41 (0,12%)
    4. 2 Iwona Dorota Klawikowska
      236 (0,67%)
    5. 1 Grzegorz Roman Ptaszyński
      796 (2,26%)
    6. 3 Laura Abucewicz
      131 (0,37%)
    7. 4 Paweł Hryniewicz
      178 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Zbigniew Henryk Wnuk
      798 (2,26%)
    2. 1 Jan Jakub Kanthak
      4 799 (13,62%)
    3. 2 Maciej Andrzej Gierzyński
      0 (0%)
    4. 4 Barbara Imianowska
      966 (2,74%)
    5. 5 Mirosław Jerzy Jandy
      286 (0,81%)
    6. 6 Sonia Anna Górniak
      635 (1,80%)
    7. 7 Elżbieta Izabella Strzelczyk
      1 125 (3,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Lasota
      153 (0,43%)
    2. 2 Paweł Andrzej Kowalski
      123 (0,35%)
    3. 1 Andrzej Ceynowa
      1 213 (3,44%)
    4. 4 Halina Mirosława Arendt-Zubek
      49 (0,14%)
    5. 3 Anna Monika Mikołajewska
      167 (0,47%)

    Okręg 6

    Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Kacper Bejm
      4 156 (12,51%)
    2. 2 Karol Ważny
      2 638 (7,94%)
    3. 5 Bogumiła Anna Lebiecka
      326 (0,98%)
    4. 4 Żaneta Beata Geryk
      1 434 (4,32%)
    5. 3 Jarosław Władysław Gorecki
      2 077 (6,25%)
    6. 7 Julia Karolina Lewandowska
      1 519 (4,57%)
    7. 6 Jan Perucki
      4 077 (12,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Janusz Stybor
      440 (1,32%)
    2. 1 Andrzej Zbigniew Stelmasiewicz
      2 210 (6,65%)
    3. 6 Izabela Wojtkowska-Wyszkowska
      325 (0,98%)
    4. 4 Irena Stanisława Górska
      620 (1,87%)
    5. 3 Sławina Maria Kosmulska
      333 (1,00%)
    6. 5 Mateusz Gmerek
      392 (1,18%)
    7. 7 Anna Małgorzata Motyl
      514 (1,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jadwiga Burban
      70 (0,21%)
    2. 1 Dorota Dudek
      732 (2,20%)
    3. 3 Katarzyna Wojnowska
      218 (0,66%)
    4. 2 Henryk Szczepan Maciejewski
      133 (0,40%)
    5. 4 Krzysztof Antoni Łopuski
      91 (0,27%)
    6. 5 Maciej Jerzy Kraziński
      43 (0,13%)
    7. 7 Zygmunt Głuszcz
      66 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Danuta Małgorzata Sowińska
      150 (0,45%)
    2. 1 Elżbieta Jachlewska
      689 (2,07%)
    3. 2 Piotr Seweryn Pawłowski
      207 (0,62%)
    4. 3 Tomasz Zbigniew Bolt
      109 (0,33%)
    5. 5 Maciej Andrzej Pieńkowski
      53 (0,16%)
    6. 6 Helena Halina Szabanowicz
      90 (0,27%)
    7. 7 Mariusz Pokornicki
      89 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dawid Patryk Krupej
      3 928 (11,83%)
    2. 3 Jacek Włodzimierz Teodorczyk
      889 (2,68%)
    3. 5 Katarzyna Joanna Sulewska
      936 (2,82%)
    4. 4 Olaf Aleksander Dramowicz
      694 (2,09%)
    5. 2 Henryk Czesław Hałas
      981 (2,95%)
    6. 7 Grażyna Zofia Jarosz
      546 (1,64%)
    7. 6 Katarzyna Grażyna Sękowska
      307 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Zbigniew Justa
      26 (0,08%)
    2. 1 Dorota Elżbieta Maksymowicz-Czapkowska
      244 (0,73%)
    3. 5 Andrzej Sylwester Skrzypek
      26 (0,08%)
    4. 2 Piotr Maciej Babiński
      46 (0,14%)
    5. 4 Danuta Balcerzak
      36 (0,11%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Paweł Falba
      45 (0,14%)
    2. 6 Romuald Wincenty Koperski
      97 (0,29%)
    3. 5 Anna Małgorzata Leda
      77 (0,23%)
    4. 2 Kinga Izabela Gierczak-Lisowska
      155 (0,47%)
    5. 1 Edward Rajmund Gwoźdź
      319 (0,96%)
    6. 3 Jolanta Paulina Torłop
      57 (0,17%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecane

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Najczęściej czytane