• Leandro Rocha - 4
    • Koniec meczu w Płocku. Wisła remisuje z Radomiakiem 1:1.

• Mike Cestor został ukarany żółtą kartką za ostry faul.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Mateusz Szwoch uderzył z rzutu wolnego, ale zawodnik gospodarzy trafił wprost w mur.

• Natomiast Aleksander Pawlak zastąpił Martina Sulka.

• Dwie zmiany także w Wiśle Płock. Damian Warchoł pojawił się w miejsce Bartosza Śpiączki.

• Zmiana w Radomiaku Radom. Jakub Nowakowski zmienił Francisco Ramosa.

• Łukasz Sekulski został ukarany żółtą kartką.

• Świetna interwencja Gabriela Kobylaka po uderzeniu Łukasza Sekulskiego!

• Luis Machado zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Kolejna zmiana w Radomiaku Radom. Berto Cayarga zmienił Roberto Alvesa.

• Dużo zamieszania w polu karnym Radomiaka. Do piłki dopadł Łukasz Sekulski i strzałem głową doprowadził do wyrównania!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Łukasz Sekulski doprowadza do wyrównania!!!

• Zmiana także w Radomiaku Radom. Frank Castaneda zmienił Lisandro Semedo.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Łukasz Sekulski zmienił Dawida Kocyłę.

• Francisco Ramos został ukarany żółtą kartką.

• Wydawało się, że świetne zagranie w pole karne gości, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Leonardo Rocha uderzył z dystansu, ale piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Lisandro Rochy, a ten precyzyjnym uderzeniem głową umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Leandro Rocha trafia do bramki gospodarzy!!!

• Lisandro Semedo zdecydował się na strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Bartłomiej Gradecki.

• Intensywne rozpoczęcie drugiej połowy przez Radomiaka. Piłka powędrowała w pole karne gospodarzy, ale uderzenie zostało zablokowane.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Płocku. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Płocku. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Roberto Alves wpadł w pole karne Wisły i oddał strzał, który zdołał obronić Bartłomiej Gradecki!

• Wydawało się znakomite prostopadłe podanie w pole karne Radomiaka, ale arbiter odgwizdał spalonego.

• Znowu ucierpiał Leandro Rocha, ale raczej wróci do gry.

• Gospodarze mają coraz większą przewagę w środku pola, ale niewiele z tego wynika. Nie ma wielu strzałów na bramkę gości.

• Jakub Szymański z żółtą kartką za nieprzepisowe zagranie.

• Dobre prostopadłe podanie do Bartosza Śpiączki, ale temu w ostatniej chwili piłkę odebrał jeden z rywali.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Rafał Wolski.

• Pogarszają nam się warunki w Płocku. Coraz intensywniej sypie śnieg, wydaje się że za niedługo murawa może być biała.

• Lisandro Semedo został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Leandro Rocha ucierpiał po jednym ze starć, ale chyba za chwilę będzie mógł kontynuować grę.

• Rafał Wolski uderzył z dystansu, ale bez zagrożenia dla bramki gości.

• Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał dojść do tej wrzutki.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Steve Kapuadi za faul w środku pola.

• Rafał Wolski zagrał do Dawida Kocyły, ale ten stracił piłkę w polu karnym Radomiaka.

• Coraz szybsze akcje w tym spotkaniu. Piłka wędruje z jednego do drugiego pola karnego. Teraz w decydującym momencie jeden z graczy Wisły niedokładnie zagrał w pole karne gości.

• Teraz fatalny błąd po drugiej stronie boiska. Martin Sulek zbyt krótko zagrał do własnego bramkarza, piłkę przejął Lisandro Semedo, minął bramkarza, ale uderzył tylko w słupek!

• Fatalny błąd Damiana Jakubika, piłka powędrowała do Rafała Wolskiego, ten będąc w polu karnym rywali uderzył bardzo niecelnie.

• Szybka akcja gości, Dawid Abramowicz dostał piłkę w polu karnym "Nafciarzy", zagrał wzdłuż bramki, ale żaden z jego partnerów nie zamknął tej akcji.

• Piłka przemierza środek pola. Na razie mało dokładności w pierwszych minutach tego meczu.

• Rozpoczynamy mecz w Płocku!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawę stadionu w Płocku. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie gospodarzy, czyli Wisły Płock:

• Tak prezentuje się skład Radomiaka Radom na dzisiejsze spotkanie:

• We wrześniowym starciu obu drużyn lepszy okazał się Radomiak Radom, który wygrał 2:0 po bramce Roberto Alvesa i samobójczym trafieniu Jakuba Rzeźniczaka.Wynik spotkania został ustalony już na początku drugiej połowy meczu. Wydaje się, że dzisiaj większe szanse na zwycięstwo ma Wisła Płock.

• Oba zespoły plasują się w środkowej części tabeli co daje złudne wrażenie spokoju o ligowy byt. Jednak nad strefą spadkową mają zaledwie cztery punkty przewagi. Różnica punktowa w tabeli PKO Ekstraklasy jest bardzo spłaszczona i między szesnastym Górnikiem Zabrze, a siódmą Cracovią jest zaledwie sześć punktów różnicy. Wydaje się, że sytuacja w walce o utrzymanie będzie zmieniać się jak w kalejdoskopie i trudno wytypować dwa zespoły, które pożegnają się z PKO Ekstraklasą. Wydaje się, że trzecie miejsce spadkowe jest już zarezerwowane dla Miedzi Legnica.

• Natomiast Radomiak Radom przegrał ostatnie trzy mecze ligowe kolejno 0:2 z Legią Warszawa, 1:2 z Koroną Kielce i 0:1 z Zagłębiem Lubin. Ostatnie punkty drużyna z Radomia zdobyła pod koniec lutego wygrywając w Gdańsku z zespołem Lechii 3:1.

• "Nafciarze" w zeszły weekend przegrali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2:3, mimo że do przerwy prowadziła różnicą dwóch bramek. Wcześniej drużyna z Płocka zremisowała u siebie z Widzewem Łódź i wygrała również na własnym stadionie z Wartą Poznań 1:0 po bramce Mateusza Szwocha.

• Drużyny, które zmierzą się już za około dwadzieścia minut są sąsiadami w ligowej tabeli. Wisła Płock zajmuje dziewiąte miejsce, natomiast Radomiak Radom plasuje się pozycję niżej. Obie drużyny do tej pory zgromadziły po trzydzieści dwa punkty, jednak w nieco lepszej formie wydają się być gospodarze.

• Dzisiaj w Płocku zimno, ale warunki do gry wydają się być znakomite.

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock zmierzy się na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Na relację na żywo tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.