3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
OBOWIĄZKI...
fot. Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Volvo zwalnia, Mercedes rekrutuje. Kogo szuka do pracy na Dolnym Śląsku niemiecki gigant? [OFERTY]

Młodszy Inżynier Utrzymania Ruchu

OBOWIĄZKI
- Nadzorowanie pracy firmy odpowiedzialnej za utrzymanie ruchu produkcji w wyznaczonym obszarze.
- Weryfikacja dziennych raportów pracy od dostawcy usług.
- Raportowanie problemów i działań do kierownictwa.
- Przygotowanie miesięcznych raportów z wykonania kontraktu na swoim obszarze.
- Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach z dostawcą usługi.
- Reprezentowanie interesów wydziału na spotkaniach.
- Współpraca przy odbiorach maszyn, wdrażaniu i rozruchu linii produkcyjnych.
- Tworzenie zamówień (system SAP) oraz przestrzeganie standardów finansowych z tym związanych.
- Przygotowywanie określonych analiz danych dla kierownictwa.

WYMAGANIA:
- Studia inżynierskie z zakresu budowy maszyn, mechatroniki lub automatyki przemysłowej.
- Praca (min 1 rok) związana z budową/naprawą wszelkich maszyn i urządzeń.
- Umiejętność w posługiwaniu się językiem obcym (angielski lub niemiecki) w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 .
- Znajomość technik pomiarowych - będzie dodatkowym atutem.
- Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office.
- Chęć uczenia się nowych rzeczy.
- Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnej.

OFERTA
- zatrudnienie na umowę o pracę,
stałe, atrakcyjne wynagrodzenie i szereg premii dodatkowych,
- bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta kultura, ubezpieczenie grupowe.
- bezpłatny dojazd autobusem,
- realna możliwość rozwoju u producenta samochodów marki premium,
- stała opieka Konsultanta Personalnego Gi Group.