4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Obowiązki:...
fot. Adam Wojnar/Polska Press - zdjęcie ilustracyjne

Praca we Wrocławiu i okolicy. Aktualne oferty pracy z zarobkami od 5 tys. złotych na rękę. Sprawdź kogo szukają pracodawcy?

Praca we Wrocławiu - Kierowca przewozów międzynarodowych

Obowiązki:
* Przewóz towaru na terenie kraju i zagranicy.

Umiejętności/wymagania:
* Prawo jazdy kat. C + E
* kurs na przewóz rzeczy
* karta kierowcy

Umowa: o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 11 000 do 12 500 PLN (8000-9000 zł netto)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp. z o.o.

Szukasz pracy we Wrocławiu? Tu zarobisz ponad 5 tys. złotych "na rękę". Sprawdziliśmy oferty >>