MKTG SR - pasek na kartach artykułów
2 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
SPECJALISATA FINASOWO-KSIĘGOWY...
fot. Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Praca w KGHM - tylko oferty pracy biurowej. Najnowsze ogłoszenia [16.08.2021]

SPECJALISATA FINASOWO-KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Oddział Zakłady Górnicze "RUDNA"
Komórka organizacyjna: Dział Rozliczeń Księgowych i Finansowych

Zakres obowiązków:
Organizacja i koordynacja procesu ubezpieczeń majątku, naliczania i sporządzania deklaracji podatku PCC i PFRON oraz czynności związanych z wydawaniem i użytkowaniem służbowych kart płatniczych.

Wymagania:
Minimalne:

Wykształcenie: licencjat preferowane ekonomiczne
1. Znajomość księgowych systemów informatycznych.
2. Biegła znajomość obsługi komputerów w tym znajomość pakietu MS Office.

Dodatkowe:

1. Umiejętność pracy w zespole.
2. Zdolność logicznego myślenia.
3. Odpowiedzialność, rzetelność.
4. Dyspozycyjność.
5. Terminowość.