Zamknij

GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Ostateczne wyprzedaże przed likwidacją Tesco w Alei Bielany. Jakie rabaty i do kiedy? [SPRAWDŹ]

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/21] Następne

Ostateczne wyprzedaże w Tesco w Alei Bielany. Jakie rabaty i do kiedy? [SPRAWDŹ]

To już ostatnie tygodnie działalności najstarszego sklepu sieci Tesco w Polsce. Mowa o hipermarkecie w Alei Bielany, w którym zakupy możemy zrobić jeszcze do końca maja. Sieć informuje o całkowitej wyprzedaży. I faktycznie, wiele rzeczy przecenionych jest o 30, 40 czy nawet 50 proc. a na jednym z regałów towary można kupić zaledwie za 10 proc. ceny. Rabaty naliczane są przy kasach, wciąż działają tam kasy obsługiwane przez pracowników, jak również te samoobsługowe. Pracownicy informują, że przez najbliższe tygodnie wyprzedawana jest cała tzw. "przemysłówka", nie ma już nowych dostaw tych towarów, uzupełniany jest wyłącznie asortyment spożywczy. Przykładowo w tym tygodniu zabawki czy odzież kupimy z rabatem -20 proc. a na artykuły papiernicze jest obniżka 40 proc. od ceny na półce.

Zobaczcie promocje na kolejnych slajdach w galerii. Przejdźcie dalej przy pomocy strzałek >>> lub przesuwając palcem po ekranie smartfona.

Przypomnijmy, że wbrew zeszłorocznym zapowiedziom, w miejscu po Tesco w Alei Bielany, nie pojawi się ostatecznie sieć Netto. Na razie trwają rozmowy z nowym najemca. Nie jest podawana informacja, jaki sklep się tam znajdzie.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy