MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 zł...
fot. Unsplash.com

Nowe oferty pracy we Wrocławiu. Tutaj można nieźle zarobić! [STAWKI]

MONTER/ELEKTROMONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 zł

Umowa o pracę na 2-3 mies. próbny, potem umowa na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie materiałów do montażu instalacji z magazynu.
Dojazd na miejsce pracy samochodem służbowym.
Zabudowa instalacji u klienta.
Współpraca w montażu mechanicznym i uruchomieniu instalacji.
Dbałość o dobre kontakty z klientami, uprzejmość wobec klientów, sumienność, rzetelność.
Godziny pracy 6-22.

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy 6 miesięcy, obsługa elektronarzędzi, sprawność fizyczna, prawo jazdy kategorii B, eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, praca na wysokości powyżej 3m, eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Umiejętność samoorganizacji pracy, Czytanie dokumentacji technicznej Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 – początkujący.

Miejsce pracy: Jedności Narodowej 79, 50-262 Wrocław

Kontakt do pracodawcy: JERZY PARCZYK ELMECO, Jedności Narodowej 79, 50-262 Wrocław, nr tel. 501263866, adres e-mail: [email protected]

Zobacz na kolejnych slajdach, nowe oferty pracy we Wrocławiu razem z podanym wynagrodzeniem. Przejdziesz dalej za pomocą strzałek, gestów na urządzeniu mobilnym lub myszki