Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 17
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 23,5 PLN brutto/godz....
fot. Pixabay / zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy we Wrocławiu z podanymi stawkami. Szukają pracowników biurowych, fizycznych, kucharzy, a nawet piwowarów

PRACOWNIK PRODUKCJI

Wynagrodzenie brutto: 23,5 PLN brutto/godz.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
Czynności związane z pakowaniem, kompletacją-montażem, obsługą maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, realizacja planu produkcyjnego, etykietowaniem gotowej produkcji.
Co najmniej 40 godzin pracy tygodniowo, dyspozycyjność całodobowa (6:00-6:00).

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania:
Wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka kultura osobista.

Kontakt: za pośrednictwem urzędu, Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, Sala B, tel. 7177016681

Data ważności ogłoszenia: 17.07.2023