4 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN w zależności od...
fot. Jacek Smarz / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy we Wrocławiu z podanymi stawkami. Szukają pracowników biurowych, fizycznych, kucharzy, a nawet piwowarów

POMOC KUCHENNA

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Miejsce pracy: Grabiszyńska 105, 53-439 Wrocław

Zakres obowiązków:
* pomoc przy przygotowaniu dań dla pacjentów, zgodnie z obowiązującymi standardami oraz ustalonym jadłospisem;
* racjonalne gospodarowanie towarem;
* utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Praca jednozmianowa, 8 godzin, od godz. 6/7 do godz. 14/15.
Dyżury w sobotę - wg grafiku.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania:
Pasja do gotowania, znajomość technik kulinarnych, sprawność w posługiwaniu się sprzętem gastronomicznym, wyczucie smaku i zapachu, poczucie estetyki, punktualność, pracowitość, dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Pracodawca: Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław

Kontakt: bezpośrednio do pracodawcy, 71 36 89 607, mail: [email protected]

Data ważności ogłoszenia: 28.07.2023