4 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Oddział: Oddział: MERCUS Logistyka sp. z o.o., Zespół...
fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press

KGHM rekrutuje. Mnóstwo wakatów! Dla pracowników umowa o pracę i benefity. Kogo potrzeba? To najnowsze oferty

Praca w KGHM - SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Oddział: Oddział: MERCUS Logistyka sp. z o.o., Zespół Zarządzania Jakością

Twój zakres obowiązków:
* Doskonalenie i rozwój procesów Systemu Zarządzania Jakością,
* Nadzór nad wzorami wiązek, prowadzenie ich bieżących przeglądów, aktualizacji,
* Zwalnianie wyrobów w kontroli inspekcyjnej,
* Kontrola wyrobów gotowych,
* Szkolenie pracowników i nadawanie im wymaganych uprawnień,
* Analiza wadliwości wewnętrznej,
* Zwalnianie wysyłek i wystawianie świadectw jakości,
* Czynny udział w procesie reklamacji

Nasze wymagania:
* wykształcenie - technik lub wyższe o kierunku techniczny
* wymagany staż - 12 miesięcy
* znajomość pakietu MS Office,
*posługiwanie się podstawowymi przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
* znajomość normy ISO9001:2015,
* znajomość metod rozwiązywania problemów,
* gotowość do pracy zmianowej 06.00-14.00, 14.00-22.00