2 z 17
Oddział: KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Lubin", Dział Głównego...
fot. Piotr Krzyżanowski/Polska Press

KGHM rekrutuje. Mnóstwo wakatów! Dla pracowników umowa o pracę i benefity. Kogo potrzeba? To najnowsze oferty

Praca w KGHM - ŚLUSARZ NA POWIERZCHNI

Oddział: KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Lubin", Dział Głównego Inżyniera Górniczego

Twój zakres obowiązków:
* prowadzenie dokumentacji działu
* składanie i odbieranie zamówień
* wydawanie materiałów

Nasze wymagania:
* wykształcenie - średnie
* podstawowa znajomość rysunku technicznego
* predyspozycje do samodzielnego wykonywania zadań
* biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (Word, Excel)
* zaangażowanie
* komunikatywność