MKTG SR - pasek na kartach artykułów
15 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A....
fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press

Jest praca w KGHM. Ile można zarobić, jakie premie i bonusy oferuje zakład [OFERTY PRACY]

Specjalista ds. realizacji robót budowlanych / instalacyjnych

Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A.
Komórka organizacyjna: Dział Realizacji Inwestycji

Zakres obowiązków:
1. Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub instalacyjnej.
2. Planowanie i koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP.
3. Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót budowlano - konstrukcyjnych lub instalacyjnych.
4. Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych.
5. Tworzenie harmonogramów realizacji robót budowlano - konstrukcyjnych lub instalacyjnych oraz kontrola wykonanych prac.
6. Nadzór nad podwykonawcami.
7. Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.
8. Opracowywanie założeń budżetowych, przygotowywanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych.
9. Prowadzenie kontroli rozliczeń finansowych realizowanych robót.

OFERUJEMY:
1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.
2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.
3. Atrakcyjny system premiowania.
4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.
6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.
8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.
9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.
10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).
11. Przyjazną atmosferę w pracy.
12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:
- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,
- świadczenie wypoczynkowe tzw. „Wczasy pod gruszą”,
- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,
- pożyczki na cele mieszkaniowe,
- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Wymagania:
Minimalne:

Wykształcenie: inżynier
Wykształcenie wyższe techniczne, uprawniające do zdobycia uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności budowlano - konstrukcyjnej lub specjalności instalacyjnej.
Doświaczenie zawodowe: min. 3 lata, w tym 1 rok doświadczenia na stanowisku kierownika robót.
Znajomość Prawa Budowlanego.
Biegła znajomość programów MS Project, MS Office, NORMA PRO, AutoCad.
Prawo jazdy kat. B.
Doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów.
Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy.
Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań.
Język Angielski na poziomie B2