2 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 4 150 do 5 200 zł...
fot. Tomasz Hołod / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

Dam pracę we Wrocławiu. Najświeższe oferty pracy z podanymi, konkretnymi zarobkami

OPERATOR POCIĄGU LOGISTYCZNEGO

Wynagrodzenie brutto: od 4 150 do 5 200 zł

Umowa o pracę na czas określony

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
Zapewnienie ciągłości produkcji zgodnie ze wszystkimi instrukcjami pracy oraz zagwarantowanie dostępności i jakości produkcji i części w procesie produkcji.
Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata, praca w godzinach od 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku.

Wymagania:
Wykształcenie średnie ogólnokształcące staż pracy 1 rok, mile widziane uprawnienia UDT, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Kontakt: Gestamp Wrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Eugeniusza Kwiatkowskiego 3, 52-407 Wrocław, tel. 608 549 234, mail: [email protected]