3 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 4 900 zł...
fot. Jarosław Jakubczak / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

20 najnowszych ofert pracy we Wrocławiu. Sprawdź, ile teraz zarobisz na tych stanowiskach

TECHNIK OŚWIETLENIA SCENY

Wynagrodzenie brutto: 4 900 zł

Miejsce pracy: Świdnicka 35, 50-066 Wrocław

Forma umowy: Umowa o pracę na czas określony. Praca w godz.: 10-14, 18-22 (przerywany czas).

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie oświetlenia do spektaklu zgodnie ze scenariuszem świateł;
- Obsługa prób i spektakli;
- Obsługa reflektorów prowadzących Follow Spot podczas prób i spektakli;
- Zapisywanie do scenariusza świateł szkicu ustawień pozycji oświetlenia w wersji komputerowo-rysunkowej wraz z opisem i legendą;
- Wykonywanie przeglądów sprzętu oświetleniowego;
- Konserwacja i obsługa elektrycznych urządzeń i instalacji scenicznych;
- Kontrola i odpowiedzialność za stan techniczny.

Wymagania: Wykształcenie: techniczne, średnie ogólnokształcące, staż pracy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność - specjalność : znajomość sprzętu oświetleniowego, znajomość protokołów DMX/Ethernet/Artnet/Manet, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, inne : obowiązkowość, zaangażowanie, dyspozycyjność czasowa, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

Kontakt:KLIK!