Żużlowe emocje w weekend – 7. runda PGE Ekstraligi i 3. runda eWinner 1. Ligi Żużlowej

Materiał informacyjny CANAL+ telewizja przez internet

W piątek, sobotę i w niedziele fani czarnego sportu emocjonować się będą kolejnymi meczami PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej. Zmagania najlepszych żużlowców można obejrzeć w nowej usłudze CANAL+ telewizja przez internet na wielu urządzeniach i ekranach, bez długoterminowej umowy.

Nadchodząca 7. runda PGE Ekstraligi jest szczególnie ważna dla drużyny z Gorzowa, która wciąż pozostaje bez punktów i aby pozostać w walce o start w play-offach - musi pokonać ekipę MRGARDEN GKM Grudziądz. Prawdziwym hitem nadchodzącej kolejki będzie starcie Eltrox Włókniarza Częstochowa z Fogo Unią Leszno. Już w niedzielę dowiemy się, czy zawodnicy z Częstochowy zdołają wspiąć się na wyżyny umiejętności i pokonają lidera z Leszna.

Plan transmisji PGE Ekstraligi

Niedziela, 26 lipca

MRGARDEN GKM Grudziądz - MOJE BERMUDY Stal Gorzów, 16:30, nSport+

ELTROX Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno, 19:15, nSport+

W 3. rundzie eWinner 1. Ligi Żużlowej najciekawiej zapowiada się rywalizacja Unii Tarnów z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. O zawodnikach z Małopolski mówi się jako o jednym z dwóch kandydatów do wygrania ligi, więc jeśli chcą „ścigać” w tabeli lidera z Torunia, muszą zwyciężyć w sobotnim meczu z Polonią. Ciekawie będzie również na Kujawach, gdzie eWinner Apator Toruń z pewnością będzie chciał odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo. Rywalem „Aniołów” będą żużlowcy Orła Łódź.

Plan transmisji eWinner 1. Ligi Żużlowej

Sobota, 25 lipca

Apator Toruń - Orzeł Łódź, 14:00, nSport+

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno, 16:30, nSport+

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, 19:15, nSport+

Niedziela, 26 lipca

Agred Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Lokomotiv Daugavpils, 14:00, nSport+

Fani żużla w ramach usługi CANAL+ telewizja przez internet mają do dyspozycji m.in. pakiet SPORT - 13 kanałów, których treści można oglądać aż do 14 dni wstecz bez konieczności nagrywania. Usługa oferuje innowacyjne funkcjonalności, takie jak oglądanie do czterech spotkań na jednym ekranie równocześnie, cofanie meczów na żywo, oglądanie wszystkich treści na kilku ekranach (TV, telefon, tablet) oraz opcję kontynuowania oglądania na innym urządzeniu. Wszystko to w ramach elastycznej oferty subskrypcyjnej, którą można wykupić na dowolną liczbę miesięcy, np. na czas trwania rozgrywek.

Bezpłatny miesięczny okres, który oferuje CANAL+, to szczególnie dobra informacja dla wszystkich kibiców eWinner 1. Ligi Żużlowej i PGE Ekstraligi. Wystarczy odwiedzić serwis ogladaj.canalplus.pl, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą, a wszystkie mecze najbliższych kolejek będzie można obejrzeć w ramach testowego miesiąca, bez opłat.

Materiał oryginalny: Żużlowe emocje w weekend – 7. runda PGE Ekstraligi i 3. runda eWinner 1. Ligi Żużlowej - Polska Times

Dodaj ogłoszenie