Tramwaje pojadą trasą: Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Galeria Dominikańska.
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 18.25. Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również linią specjalną T3 wynosi 3 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?