Znajdź mieszkanie dla siebie. Mikroapartamenty Fabryczna

Materiał informacyjny Partner Plus Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
MIKROAPARTAMENTY FABRYCZNA W SKRÓCIE: Nowoczesny 4-piętrowy budynek hotelowy realizowany w centrum Zachodniego Obszaru Biznesu, w bezpośrednim sąsiedztwie Wyższej Szkoły Bankowej oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Już dziś w okolicznych biurowcach pracuje 20 tyś dobrze zarabiających młodych pracowników, docelowo w ciągu 5 lat mają powstać kolejne biurowce z miejscami pracy dla kolejnych 50 tys osób. Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkaniowym rynku zaprojektowaliśmy nowoczesny hotelowy budynek, w którym znajdzie się 65 funkcjonalnych mikro-apartamentów.

Apartamenty o powierzchni 16,97 mkw zaprojektowane ze szczególną starannością, spełniają wszystkie funkcje pełnowymiarowych mieszkań, zapewniają komfort i wygodę przyszłym najemcom. Naturalne doświetlenie lokali zapewnią duże okna. Na parterze budynku zaprojektowano pralnie do użytku wszystkich lokatorów.

Informacje i możliwość rezerwacji/ zakupu: Mikroapartamenty Fabryczna

Kontakt:

Biuro Sprzedaży Mikroapartamentów Fabryczna

Plac Powstańców Śląskich 15/225
WROCŁAW

Godziny otwarcia: 9:00-17:00
tel.: 693 568 768

ZWROT 23% VAT

Odzyskaj Vat

Informujemy, że każda z osób nabywających apartament, niezależnie od tego, czy prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy, czy też nie, jest uprawniona do pełnego odliczenia podatku VAT (szczegółowe informacje w Biurze Sprzedaży).

Dodaj ogłoszenie