Zegarek to doskonały prezent na święta

Materiał informacyjny właściciela marki Zegarki.pl
Udostępnij:

Co roku każdy z nas zastanawia się, co kupić najbliższym na święta. Z jednej strony chcielibyśmy, żeby było to coś wyjątkowego, a z drugiej praktycznego – zwłaszcza jeśli na prezent planujemy wydać nieco większą kwotę. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem zegarka, który nie tylko spełnia te kryteria, ale jest też pamiątką przypominającą o darczyńcy.

Prezent pod choinkę
Dobrze dobrany, elegancki zegarek to świetny pomysł na świąteczny prezent. Zegarek to nie tylko modny gadżet uzupełniający strój, ale przede wszystkim wyjątkowy prezent na lata. To podarunek, który jeszcze przez długi czas będzie przypominał obdarowanej osobie o wyjątkowym dniu, w którym go dostała. Dodatkowo można wygrawerować na kopercie zegarka dedykację, motto lub inicjały, aby prezent był jeszcze bardziej osobisty i wyjątkowy.

Należy pamiętać, że przy wyborze zegarka trzeba przede wszystkim pomyśleć o tym, jak ubiera się i co lubi osoba, której kupujemy prezent. Czy wolałaby model bardziej elegancki, czy może sportowy oraz jaka kolorystyka będzie odpowiednia. Są również osoby, które zwracają uwagę na markę zegarka, dlatego warto wcześniej o tym pomyśleć i przyjrzeć się upatrzonemu modelowi, który sprawi radość, uważniej.

Zegarki dla pań
Wybór zegarka dla kobiety bywa niełatwym zadaniem. Są panie, które lubią, aby zegarek się wyróżniał i błyszczał pośród innych – miał elegancką, lśniącą bransoletę i kopertę ozdobioną kryształkami (np. Festina z kolekcji Swarovski), ale są też takie, które cenią minimalizm – zegarek ma być prosty, dobrze wykonany i spełniać swoje funkcje. Kobiety, które mają styl sportowy z pewnością wybiorą zegarek, w którym będzie im po prostu wygodnie – najlepiej, żeby był także odporny na uszkodzenia.

Zegarek to doskonały prezent na święta

Przed zakupem warto zorientować się, jakie są trendy i które marki są obecnie popularne. Ważny jest również wybór kolorystyki – od modnego różowego złota, po srebrny i złoty (np. model Frederique Constant Classic). Trzeba zastanowić się także nad przeznaczeniem zegarka – czy ma to być element garderoby na specjalne okazje, czy raczej przedmiot codziennego użytku. Jeśli zamierzamy kupić zegarek z paskiem, to istotny jest także kolor tarczy i samego paska.

Zegarek to doskonały prezent na święta

Zegarki dla mężczyzn
Chociaż może się wydawać, że mężczyźni są mniej wymagający od kobiet, jeśli chodzi o wybór elementów stroju, to jednak tylko pozory. Należy pamiętać, że w przypadku wielu panów zegarek to jedyny element męskiej biżuterii. Co za tym idzie panowie potrafią być wybredni, zwłaszcza w przypadku zegarków, które w świadczą o prestiżu i osobowości jego użytkownika. Dlatego zegarek, którym chcemy obdarować mężczyznę powinien nie tylko odzwierciedlać jego styl, ale przede wszystkim być wizytówką – marka i jakość zegarka mają w tym przypadku kluczowe znaczenie. Marki, które spełnią te oczekiwania to m.in. Perrelet, Oris, Frederique Constant czy z nieco tańszych propozycji Alpina, Kronaby oraz Festina.

Zegarek to doskonały prezent na święta

Wybór konkretnego modelu, jak w przypadku pań, zależy przede wszystkim od indywidualnych upodobań osoby noszącej zegarek. Niektórzy panowie wolą klasykę – tradycyjna, elegancka koperta na skórzanym pasku lub stalowej bransolecie, np. hybrydowy smartwatch Kronaby z kolekcji Sekel, a niektórzy wybiorą bardziej sportowy zegarek – z bransoletą ze specjalnego, trwałego tworzywa oraz licznymi przydatnymi funkcjami, np. stoperem, jak model Garmin z kolekcji Fenix czy Casio G-Shock.

Zegarek to doskonały prezent na święta

Showroom Chrono w Sky Tower

To miejsce, gdzie możesz znaleźć coś dla Niej i dla Niego. Miejsce, gdzie można nie tylko obejrzeć zegarki, ale także porozmawiać o nich z doświadczonym, profesjonalnym personelem, który doradzi w wyborze. Miejsce zostało urządzone tak, aby każda osoba odwiedzająca Salon Chrono we wrocławskim Sky Tower znalazła dla siebie idealny zegarek w miłej i spokojnej atmosferze. Dodatkowo, bezpośrednio w salonie, dzięki wdrożeniu internetowej platformy typu digital in-store – zegarki.pl, klienci zyskali możliwość wyboru wymarzonego modelu spośród 30 tysięcy zegarków różnych marek.

Więcej informacji oraz modeli zegarków można znaleźć na stronie: www.zegarki.pl

Dodaj ogłoszenie