Zderzenie na skrzyżowaniu. Ktoś wjechał na czerwonym

JJZaktualizowano 
Jak doszło do wypadku? Kierująca volkswagenem jechała ulicą Szybowcową, natomiast citroen jechał od Lotniczej w kierunku Bajana. Któraś z kobiet musiała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Jarosław Jakubczak
Kilka minut po godzinie 19, na skrzyżowaniu ulic Szybowcowej i Bajana przy stacji Orlen, zderzyły volkswagen i citroen. W samochodach podróżowało łącznie cztery osoby, trzy kobiety i jedno dziecko. Wszystkie osoby są obecnie badane przez ratowników w karetkach.

Jak doszło do wypadku? Kierująca volkswagenem jechała ulicą Szybowcową, natomiast citroen jechał od Lotniczej w kierunku Bajana. Jedna z kobiet musiała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Dokładnie sprawę wyjaśni policja która na miejscu prowadzi swoje działania.
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na skrzyżowaniu.

Najpopularniejsze kierunki z Wrocławia na długi weekend. Uwa...

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 36

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Generalnie na Szybowcowej jeżdżą jak wariaci. Tak samo wyjeżdżający z niej na Lotniczą w okolicy Nokii wpieprzają się na wszytskie pasy jak leci... Oby jak najwięcej dzwonów tam, to może się nauczą i przestaną tak śpieszyć...

R
Retorycznie
2019-08-14T21:28:01 02:00, Gość:

"Jedna z kobiet musiała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle"

A może obie wjechały na żółtym?

2019-08-15T02:02:53 02:00, Gość:

NIE! Napisali wyraźnie: "Jedna z kobiet musiała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle" Czego nie zrozumiałaś?

2019-08-15T12:32:32 02:00, Gość:

Skąd wiadomo, że wjechała na czerwonym?

Bo spotkały się na środku skrzyżowania o ruchu kierowanym?

K
Kierowca
2019-08-14T20:50:19 02:00, Kierowca:

Buraki są wszędzie, np. w garażu podziemnym w Corta Verone organizacja ruchu podaję zakaz skrętu w prawo A burak jedzie pod prąd...na zwrócona uwagę gada: " no i co z tego..." administracja też nie reaguje na takie buractwo

2019-08-14T21:08:41 02:00, Gość:

No i co z tego? Przeszkadza Ci to?

Przede wszystkim to jest niebezpieczne dla innych użytkowników, dla dzieci wysiadających tuż obok; może dojść do zderzenia ( burak ponadto jeżdz szybciej niż pozwala .org. ruchu w garażu).; więc tak - przeszkadza mi to z tych powodów- z uwagi na bezpieczeństwo innych.Niestety zaburaczenie Wrocławia rośnie z roku na rok i trzeba z tym walczyć- tak właśnie zamierzam

G
Gość
2019-08-15T09:47:21 02:00, n.w:

prawojazdy za ''dupe''..czy tel. w rece podczas jazdy,,czesty obraz tym bialogow tempych....efekty widac

Prawda

G
Gość

A na Mazurach koncert życzeń ku czci Naszego Pana Prezydenta Sutryka (cytaty z fb):

Pomyślnych wiatrów p.Prezydencie pozdrawiam

Pozdrawiam serdecznie, Panie Prezydencie!

Miłego wypoczynku. W Święto Wojska Polskiego pozdrawiają Pana Prezydenta wrocławscy weterani z misji pokojowych

Ale z Pana fajny gość!

Mój ulubiony Pan Prezydent.

Drogi Panie Prezydencie, bardzo Pana lubię i jest Pan lubiany przez większość Wrocławian

Pomyślnych wiatrów i stopy wody pod kilem p.Prezydencie

Przystojny ten Prezydent Wrocławia

G
Gość
2019-08-14T21:28:01 02:00, Gość:

"Jedna z kobiet musiała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle"

A może obie wjechały na żółtym?

2019-08-15T02:02:53 02:00, Gość:

NIE! Napisali wyraźnie: "Jedna z kobiet musiała wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle" Czego nie zrozumiałaś?

Skąd wiadomo, że wjechała na czerwonym?

G
Gość
2019-08-15T06:28:10 02:00, :-):

Zacznijmy od tego, że na Szynowcowej większość kierowców przekracza znacznie dopuszczalną prędkość. Mieszkam w tej okolicy i sytuacja jest codzienna. Nie szkoda mi ani jednej, ani drugiej

2019-08-15T06:29:08 02:00, Gość:

Szybowcowej! Ale tak, popieram. Również, mieszkam w tej okolicy.

Absurdalne jest tam ulokowanie posterunku Policji... Gdzie łamane są przepisy na lewo i prawo to ten posterunek praktycznie jest bezcelowy...

G
Gość
2019-08-15T06:36:51 02:00, Gość:

A widzieliście wgniecenie i staranowane barierki na przystanku DH ASTRA? Ciekawe jaki tam był dzwon? Nikt o tyk nie napisał :-P wstydliwy ścigacz przywalił i uciekł?

2019-08-15T09:05:36 02:00, Gość:

Jskis psychol przywalil w barierki

To pewnie jeden z tych debili, którzy tak zapieprzają po Lotniczej... Zostawił tam jakiś fragment swojej bryki, plastik sie wala. Może po niego wróci haha

n
n.w

prawojazdy za ''dupe''..czy tel. w rece podczas jazdy,,czesty obraz tym bialogow tempych....efekty widac

G
Gość
2019-08-15T06:36:51 02:00, Gość:

A widzieliście wgniecenie i staranowane barierki na przystanku DH ASTRA? Ciekawe jaki tam był dzwon? Nikt o tyk nie napisał :-P wstydliwy ścigacz przywalił i uciekł?

Jskis psychol przywalil w barierki

Z
Zam mi polski Polaków nie
2019-08-15T07:11:03 02:00, Gość:

Tylko badania psychologiczne i psychiatryczne wyeliminują bandę idiotow z ruchu. Poszedłbym dalej i na kat.B co dziesięć lat obowiązkowe szkolenie z przepisów i z jazdy oczywiście do tego badania lekarskie jak wyżej.

A ja uważam że każdy Polak przed wyborami powinien iść do lekarza psychiatry jak lekarz powie że gamon głosować nie może,a jaki morał z tego niech sobie mądrzy odpowiedzą, 30 lat szamba pół wypłaty na gówno z wiejskiej cudze dzieci itd moim zdaniem najlepszy byłby rozbiór tego fikcynego kraju Polacy jeden drugiemu nóż w plecy wbija bo popis tak chce gdzie macie swoje rozumny, a co do wypadków drogowych a owszem zdarzają się na całym świecie ale tylko w pl gamonie wylewaja swoje wypociny co oni by nie zrobili hahahaha swojego kraju nie potrafią ogarnąć a za ruch na drodze się biorą i przepisy hahahahaha zenada

G
Gość

Tylko badania psychologiczne i psychiatryczne wyeliminują bandę idiotow z ruchu. Poszedłbym dalej i na kat.B co dziesięć lat obowiązkowe szkolenie z przepisów i z jazdy oczywiście do tego badania lekarskie jak wyżej.

G
Gość

A widzieliście wgniecenie i staranowane barierki na przystanku DH ASTRA? Ciekawe jaki tam był dzwon? Nikt o tyk nie napisał :-P wstydliwy ścigacz przywalił i uciekł?

G
Gość
2019-08-15T06:28:10 02:00, :-):

Zacznijmy od tego, że na Szynowcowej większość kierowców przekracza znacznie dopuszczalną prędkość. Mieszkam w tej okolicy i sytuacja jest codzienna. Nie szkoda mi ani jednej, ani drugiej

Szybowcowej! Ale tak, popieram. Również, mieszkam w tej okolicy.

:-)

Zacznijmy od tego, że na Szynowcowej większość kierowców przekracza znacznie dopuszczalną prędkość. Mieszkam w tej okolicy i sytuacja jest codzienna. Nie szkoda mi ani jednej, ani drugiej

Dodaj ogłoszenie