Zator na autostradzie A4 pod Kątami Wrocławskimi. Doszło tam do czterech wypadków

JWZaktualizowano 
Na odcinku autostrady A4 pomiędzy węzłami Kostomłoty a Kąty Wrocławskie doszło do aż czterech kolizji. Kierowcy muszą się liczyć z poważnymi utrudnieniami w ruchu w stronę Wrocławia

Na odcinku niespełna 10 kilometrów doszło do trzech stłuczek w których uczestniczyło sześć samochodów. Kolejny siódmy samochód wypadł z drogi i dachował. Na szczęście nikt nie został ranny. Niestety ruch w stronę Wrocławia odbywa się tylko jednym pasem, a korek ma już prawie osiem kilometrów.

ZOBACZ: Gigantyczna plama substancji ropopochodnej na Odrze. Ma 12 kilometrów

polecane: Jak udzielic Pierwszej pomocy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Nie tylko kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Czekam z utęsknieniem Kiedy zamykają te mniejsze zjazdy z a4 . Mieszkańcy wiosek przez które odbywają się objazdy mają dość uciążliwego ruchu, a wielu kierowców zapomina że to już nie autostrada i obowiązuje 40km/h

t
też kierowca

Nie za bardzo wiem jak można "wywinąć" takie numery.....CZTERY WYPADKI....Od wielu lat mam kamerę w pojeździe a nagrania "SZCZEGÓLNE" wysyłam niebieskim...Oni wiedzą co z tym zrobić. Bywam , za Odrą, ale takich numerów nie oglądam....

W
Wstyd
2019-08-03T22:44:11 02:00, Gość:

Ktoś nie chciał zwolnić poniżej 140? Uważam że na lewym i prawym pasie powinno być ograniczenie do 120, kozaki myślą że jak jadą lewym pasem to mogą innych spychać z drogi.

Niestety tysiące idiotów nie zna przepisów i jeździ środkiem albo lewym pasem, zamiast (zgodnie z art.16 kodeksu możliwie blisko PRAWEJ krawędzi jezdni). W Austrii już wiedzą z jakimi cymbałami mają do czynienia i postawili tablice z polskim napisem "trzymaj się PRAWEJ strony".

f
filip
2019-08-03T18:32:07 02:00, kierowca bmw:

jak mozna dachowac na prostej drodze?

a jednak można , jak się uprze to "dahuje:

G
Gość
2019-08-03T22:44:11 02:00, Gość:

Ktoś nie chciał zwolnić poniżej 140? Uważam że na lewym i prawym pasie powinno być ograniczenie do 120, kozaki myślą że jak jadą lewym pasem to mogą innych spychać z drogi.

Ale tam już jest ograniczenie do 110 km/h

G
Gość

Ktoś nie chciał zwolnić poniżej 140? Uważam że na lewym i prawym pasie powinno być ograniczenie do 120, kozaki myślą że jak jadą lewym pasem to mogą innych spychać z drogi.

G
Gość

z hulajnogami jest problem a co dopiero z dwoma pasami w jedną stronę :D Co za kraj

K
Koszalek.
2019-08-03T18:26:54 02:00, Gość:

zamknąć A4 i przemianować na S4

2019-08-03T21:09:46 02:00, Gość:

Dokładnie!!!

2019-08-03T21:10:58 02:00, miś uszatek:

a w czym to pomoże?

Zaorać i posadzić kartofle. Większy będzie pożytek.

m
miś uszatek
2019-08-03T18:26:54 02:00, Gość:

zamknąć A4 i przemianować na S4

2019-08-03T21:09:46 02:00, Gość:

Dokładnie!!!

a w czym to pomoże?

G
Gość
2019-08-03T18:26:54 02:00, Gość:

zamknąć A4 i przemianować na S4

Dokładnie!!!

G
Gość
2019-08-03T18:32:07 02:00, kierowca bmw:

jak mozna dachowac na prostej drodze?

2019-08-03T19:00:21 02:00, Gość:

Możesz jechać "szybko, ale bezpiecznie", możesz jechać "na zderzaku", ktoś mógł umiejętnie używać kierunkowskazu przy dużej prędkości -będąc kilka metrów od innych pojazdów zmienia pas dopiero sygnalizując manewr. Polscy kierowcy są na tyle zdolni, że nawet na 4 pasmowej autostradzie robili by to samo... Pozdro dla nielicznych, którzy umieją jeździć drogami szybkiego ruchu, czyli raczej nie kierowcy aut leasingowych, dostawczaków, czy przede wszystkim TIR(ówki)cy...

Racja Polakom jakby dać jeszcze szersze S-ki i autostrady dalej by było to samo. Naród tępy to i wypadek na prostej jednokierunkowej zrobi.

s
siedziec w domu

te wasze dzipiesy

robia wam wode

z muzgu

karwa kawka

https://www.youtube.com/watch?v=nM6t6kTFd8s

G
Gość
2019-08-03T18:32:07 02:00, kierowca bmw:

jak mozna dachowac na prostej drodze?

Możesz jechać "szybko, ale bezpiecznie", możesz jechać "na zderzaku", ktoś mógł umiejętnie używać kierunkowskazu przy dużej prędkości -będąc kilka metrów od innych pojazdów zmienia pas dopiero sygnalizując manewr. Polscy kierowcy są na tyle zdolni, że nawet na 4 pasmowej autostradzie robili by to samo... Pozdro dla nielicznych, którzy umieją jeździć drogami szybkiego ruchu, czyli raczej nie kierowcy aut leasingowych, dostawczaków, czy przede wszystkim TIR(ówki)cy...

I
Igma

Toż to prawda oczywista.

Zemsta Führer`a!

I
I bęc

Jechali na gazetę

Dodaj ogłoszenie