Zastal - Śląsk. Piąty mecz 1/4 play-off LIVE (wynik na żywo ONLINE, TRANSMISJA NA ŻYWO - gdzie oglądać, o któej? 30.04.2022)

27.04.2022 wroclawenerga basket ligaslask wroclaw zastalzielona goran/z andrej urlepkoszykowka faza play offgazeta wroclawskapawel relikowski / polska press Pawel Relikowski / Polska Press
Zastal - Śląsk, piąty mecz - kiedy, gdzie, o której? Dziś decydujący mecz o awans do półfinału Energa Basket Ligi. Piąty mecz Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław dziś (w sobotę) o godz. 20.30. TRANSMISJA NA ŻYWO - kwarta po kwarcie na GazetaWroclawska.pl LIVE.

Zastal - Śląsk TRANSMISJA, LIVE, ONLINE, wynik na żywo (sobota 30.04.2022)

Zastal - Śląsk. Po pierwszych dwóch meczach w Zielonej Górze chyba mało kto spodziewał się, że we Wrocławiu Śląsk doprowadzi do wyrównania ćwierćfinałowej rywalizacji play-off. Wrocławianie wrócili do Hali Stulecia przegrywając 0:2 w grze do trzech zwycięstw. Okazało się jednak, że własny pariet ma dużą magię.

Parkiet, ale też Travis Trice. Amerykański rozgrywający zagrał dwa fenomenalne spotkania i poprowadził WKS do dwóch wygranych. 29-latek najpierw w poniedziałek zdobył 29 punktów, a dwa dni później aż 33. W środę zwłaszcza pierwsza połowa była imponująca w jego wykonaniu, kiedy to trafił aż siedem trójek.

Zastal - Śląsk. Kontuzja Aleksandra Dziewy
Śląsk miał u siebie utrudnione zadanie, bo kontuzji stawu skokowego doznał Aleksander Dziewa. W poniedziałek - w trzecim meczu - nie zagrał w ogóle. Medycy robili, co mogli, aby postawić go na nogi. W czwartym meczu co prawda nie wyszedł w pierwszej piątce, ale w czwartej kwarcie zdobył aż 15 punktów i to dzięki jego postawie WKS dziś rozgrywać będzie piąty mecz.

Zastal - Śląsk. 5 mecz - TRANSMISJA NA ŻYWO, gdzie oglądać?

Piąty mecz Zastal - Śląsk rozegrany zostanie w sobotę o godz. 20.30 w Zielonej Górze. LIVE kwarta po kwarcie relacjonować będziemy go poniżej. Ważne! Trzeba odświeżać materiał po każdej kwarcie (F5).
Mecz pokazywać będzie też na żywo Polsat Sport.

ZASTAL - ŚLĄSK, relacja na żywo

I KWARTA

II KWARTA

III KWARTA

IV KWARTA

Do dziś wrocławska koszykówka budzi skojarzenia przede wszystkim z drużyną Zepter Idea, Halą Stulecia, Adamem Wójcikiem, Maciejem Zielińskim czy Andrejem Urlepem. W przerwie od koszykarskiego sezonu dajemy upust nostalgii, wspominając czasy wielkiego wrocławskiego basketu.Na zdjęciu - ś.p. Adam Wójcik i Maciej ZielińskiWAŻNE! Do kolejnych zdjęć przejdziesz za pomocą gestów na telefonie lub strzałek.

Kiedyś to było... Przypominamy dawny koszykarski Śląsk Wrocł...