Zaproś nas w Tłusty Czwartek do pracy! Przywieziemy pączki!

re
Tak rozdawaliśmy pączki przed rokiem Janusz Wójtowicz
Zrób niespodziankę swoim współpracownikom! Zaproś ekipę portalu GazetaWroclawska.pl do swojej pracy, a w Tłusty Czwartek pojawimy się u Was z kartonem pełnym pączków! Wypełnij zgłoszenie i przekonaj nas, że powinniśmy przyjechać właśnie do Was! PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE!

Co roku w Tłusty Czwartek portal GazetaWroclawska.pl rozdaje we Wrocławiu tysiące pączków. Tak będzie i tym razem. Już dziś zbieramy Wasze zaproszenia. Autorzy najciekawszych zaproszeń dostaną od nas po 50 pączków dla siebie i znajomych z pracy!

Jak rozdawaliśmy pączki przed rokiem? Do swojej pracy zaprosił nas m.in. doktor Karol Kirstein z Kliniki Weterynaryjnej Interwet. Przy okazji przypomniał, że pączki to smakołyk dla ludzi, a nie dla zwierząt. - Psy i koty nie mogą ich jeść, bo zaszkodzą trzustce. Ale my będziemy się dziś zajadać - powiedział weterynarz.

Zobacz też: ŚWIETNY PRZEPIS NA WŁASNE PĄCZKI

Słodkościami chciał się podzielić z pasażerami jeden z kierowców MPK. Wsiedliśmy więc do autobusu linii 130.
Między wyjazdami zastaliśmy w bazie pogotowia przy ul. Ukrytej ratowników i lekarzy z pogotowia ratunkowego. Tam zaprosiły nas dwie osoby - lekarz, który rozpoczął dziś staż i ratownik. A w zasadzie - jak się okazało - niespodziankę zrobiła mu żona, która wysłała za niego zgłoszenie.
Byliśmy też w salonie samochodowym Elcar, u pracowników konserwujących na co dzień sygnalizację świetlną, oraz na komisariacie policji Wrocław - Fabryczna.

Tak rozdawaliśmy pączki przed rokiem

VIDEO https://get.x-link.pl/1425511c-9296-f8bc-79a8-a57d7eeb647f,751e8934-5326-ff97-02a6-44f76befcf59,embed.html

A z Moniką Dzienis w klubie UKS Talent Wrocław przekonaliśmy się, że w tłusty czwartek pączki wyjątkowo nie dodają kalorii, ale "idą w biceps".
Odwiedziliśmy też kominiarzy ze spółdzielni Florian. Pączki trafiły ich w ręce na koniec pracy, gdy wrócili z miasta.

Dokąd pojedziemy tym razem? Czekamy na zgłoszenia!

Wideo

Dodaj ogłoszenie