Zapraszamy na Dzień Otwarty Archicom. Kup mieszkanie teraz – zapłać później

Artykuł sponsorowany Archicom S.A.

W sobotę 26 listopada zapraszamy na Dzień Otwarty w dwóch naszych inwestycjach – Olimpii Port i Browarach Wrocławskich. W godzinach od 10 do 14 klienci będą mogli obejrzeć inwestycje, porozmawiać z doradcami i zapoznać się z limitowanymi ofertami specjalnymi. Na miejscu będą także projektanci wnętrz, doradcy kredytowi i eksperci od rozwiązań smart home.

Szczegóły wydarzenia:

Sobota, 26.11.2022, godz.: 10:00 - 14:00

  • Browary Wrocławskie, Jedności Narodowej 248a, Wrocław
  • Olimpia Port, Ameriga Vespucciego 3/1, Wrocław

Ważne informacje:

  • włóż płaskie, zamknięte obuwie
  • ze względów bezpieczeństwa wstęp na budowę tylko dla osób dorosłych

Zainteresowani naszą ofertą klienci podczas Dnia Otwartego będą mogli poznać osiedle i zobaczyć gotowe mieszkania podczas spotkania z doradcą klienta, skonsultować się z ekspertami ds. kredytów oraz z projektantami wnętrz i specjalistami w zakresie systemów smart home. Oferujemy wykończenie pod klucz, z którego odświeżoną ofertą będzie można zapoznać się na miejscu. Na klientów czeka także limitowana oferta – kupując mieszkanie teraz, otrzymują gwarancję ceny.

Nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują w najlepszym dla nich momencie i nie muszą czekać na lepszą okazję, zastanawiając się, czy ta nadejdzie. W momencie podpisania umowy gwarantujemy im stałość cen, a w przypadku ich spadku w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy zobowiązujemy się do zwrotu różnicy. Klienci mogą także liczyć na atrakcyjny harmonogram spłat 20/80. Kupując teraz, wpłacają zaledwie 20% wartości mieszkania, a pozostałą kwotę dopiero w momencie zakończenia budowy. Pozwala to uniknąć zamrożenia części swoich środków na dłuższy okres – tłumaczy Piotr Ludwiński, dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów w Archicom S.A.

Dodatkowo przygotowaliśmy także niespodzianki dla przybyłych gości w formie koła fortuny z nagrodami.

Mieszkania dostępne w ofercie

Olimpia Port

Prowadzimy w Olimpii Port sprzedaż ostatniego już etapu osiedla na wrocławskich Swojczycach. Wyróżnia się ono przede wszystkim kameralną architekturą, zielenią i bliskością rzeki. Mieszkańcy z pewnością docenią rozległe tereny zielone wokół oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową na osiedlu. W ofercie znajdują się mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Realizując osiedle Olimpia Port, w pełni doceniliśmy potencjał lokalizacji terenu w bezpośredniej bliskości Odry, tworząc osiedle nad rzeką. Mieszkańcy mają dostęp do ok 900 m spacerowego bulwaru nadrzecznego z Mariną, a także mogą korzystać z kajaków. Na samej inwestycji znajduje się ponad 1,5 km ścieżek rowerowych i spacerowych, a miłośnicy sportu mogą korzystać z klubu fitness i boisk sportowych. Z kolei rodziny z dziećmi mogą spędzać czas na aż dwunastu placach zabaw, których z czasem będzie jeszcze więcej.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Archicom. Kup mieszkanie teraz – zapłać później

Browary Wrocławskie

To multifunkcyjny kompleks urbanistyczny powstający na terenie starego Browaru Piast przy ul. Jedności Narodowej. Projekt nawiązuje do idei mix-used – będąc również otwartą przestrzenią dla mieszkańców Wrocławia. Znajdą się tutaj lofty, apartamenty, mieszkania, lokale handlowe, kulturalne i biurowe, sklepy, restauracje, przestrzenie co-workingowe oraz miejsca rekreacji. W aktualnie kończonym budynku, najwyższym z całego kompleksu, znajdować się będą 274 lokale. Jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania powstają na 17 piętrach. Planowany termin ukończenia prac przewidziano na pierwszy kwartał 2023 r.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w system zarządzania smart FIBARO, którego funkcjonowanie również będzie można poznać podczas odwiedzin na osiedlach. Warto zwrócić na niego uwagę, ponieważ pozwala on efektywnie zarządzać oświetleniem i ogrzewaniem. To energooszczędne rozwiązanie, które jednocześnie pozwala nam sprawować ochronę nad mieszkaniem w czasie naszej nieobecności za sprawą czujników ruchu, zalania, pożaru oraz zabezpieczenia urządzeń elektronicznych. Proponujemy, przy współpracy z naszymi partnerami, innowacyjne narzędzia, by odpowiedzieć klientom na ich aktualne potrzeby i kształtować niezmiennie wysoki standard zamieszkania.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Archicom. Kup mieszkanie teraz – zapłać później

Zapraszamy na wydarzenie!

Dowiedz się więcej:

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie