Zaplanuj wyjątkowe zakończenie roku. Spędź Sylwestra w klimatycznej górskiej scenerii

Materiał informacyjny Lake Hill Resort
Udostępnij:

Chcesz przetańczyć całą noc i powitać Nowy Rok z fantastycznym widokiem na najwyższe szczyty Karkonoszy? Zapraszamy do Lake Hill Resort & SPA. To wysokiej klasy hotel spa w górach, w którym czeka Cię niezapomniana zabawa sylwestrowa! Nasze oferty sylwestrowe czekają! Zobacz, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie i już dziś zarezerwuj wymarzonego Sylwestra w górach!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezapomniane chwile i zakończ 2021 rok w wyjątkowej scenerii magicznych Karkonoszy. Szukasz pomysłu na jedyny w swoim rodzaju Sylwester we dwoje? Planujesz rodzinnego Sylwestra z dziećmi? Sprawdź oferty Hotelu Lake Hill w Karkonoszach i spędź zabawę sylwestrową w górach w komfortowym hotelu z basenem i spa.

Hotel Lake Hill w Karkonoszach zaprasza na dobrą zabawę!

Majestatyczna uroda Śnieżki i innych karkonoskich szczytów, klimatyczne schroniska górskie, piękne skały, szumiące wodospady, urokliwe kurorty – Karkonosze to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych regionów Polski. W jego sercu, nad wyjątkowym zalewem pośród gór, leży malownicza miejscowość Sosnówka. Na gości czeka w niej nowoczesny resort Lake Hill - czterogwiazdkowy hotel z basenem, spa i jedynymi w swoim rodzaju widokami na górskie szczyty.

Lake Hill Resort to jednak o wiele więcej niż nowoczesna architektura, stylowe wnętrza i najpiękniejsze polskie góry. To także okazja do imprezy sylwestrowej, której na pewno nie zapomnisz. W trakcie zabawy sylwestrowej czeka na Ciebie cała masa atrakcji! Zobacz, dlaczego warto świętować zakończenie roku w górach właśnie z nami!

Przygotowaliśmy atrakcje dla dorosłych i dzieci

Jakie atrakcje czekają na naszych Gości w trakcie nocy sylwestrowej? Sylwester w górach z hotelem Lake Hill to fantastyczna kolacja w formie bufetu w restauracji, z napojami gorącymi dostępnymi całą noc oraz kieliszkiem szampana i zimnymi ogniami o północy. Dla naszych gości przygotujemy też wyjątkowo smaczne obiadokolacje w pozostałe dni oraz pyszne śniadania z regionalnych produktów.

Dobrze wiemy, że dzieci kochają Sylwestra! Dlatego zadbaliśmy, aby także najmłodsi spędzili tu niezapomniane chwile. Zaprosimy ich na wyjątkowy bal sylwestrowy. Będzie to zabawa z animatorami w stylu Fluo Party, mini disco z ultrafioletem, malowanie twarzy farbkami UV, warsztaty z tworzenia świecących masek, brokatowe tatuaże, nauka tańca, mnóstwo balonów LED, a także pyszne przekąski i napoje.

Koncert muzyki na żywo i zabawa z DJ'em

Impreza sylwestrowa to muzyka i taniec w dobrym towarzystwie. Dlatego ostatni wieczór w roku spędź na imprezie sylwestrowej w hali eventowej Lake Hill w Karkonoszach. Czeka Cię niezapomniana zabawa przy wyśmienitej muzyce na żywo, a także impreza taneczna, którą brawurowo poprowadzi nasz DJ. Dobre nastroje i tańce do rana gwarantowane!

Co jeszcze? O północy wejdziemy z przytupem w Nowy Rok razem z hucznym przemarszem dudziarzy wokół hotelu. A rano zaprosimy Cię na pyszne, regenerujące śniadanie oraz słynny noworoczny koncert Filharmonii Wiedeńskiej, który będziemy emitować w hotelu.

Jeśli chcesz się odprężyć po trudach Sylwestrowej Nocy – czekać będzie na Ciebie nasza strefa wellness z niesamowitym widokiem na góry i zalew Sosnówka. Basen, jacuzzi, sauna, luksusowe zabiegi na twarz i ciało, a może ożywczy spacer z kijkami nordic walking albo wypad na narty, które wypożyczysz w naszej hotelowej wypożyczalni? To od Ciebie zależy, jak chcesz spędzić ostatnie dni 2021 i pierwsze dni 2022. A my gwarantujemy, że pobyt w naszym hotelu będzie niezapomniany niezależnie, czy wybierzesz huczną zabawę, błogi relaks czy aktywne chwile w górach.

Zarezerwuj pobyt i bądź gotów na dobrą zabawę!

Impreza sylwestrowa w hotelu Lake Hill w Karkonoszach to świetna zabawa w doborowym towarzystwie i z fantastycznymi atrakcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych gości. To także najlepsza szansa na zakończenie starego roku i przywitanie nowych wyzwań, jakie przyniesie ze sobą Nowy Rok.

Jeśli chcesz dobrze się bawić, naładować baterie i odpocząć w wysokiej klasy hotelu w górach, już dziś zarezerwuj pobyt w Lake Hill Resort & SPA. Wejdź na naszą stronę i zobacz, jakie pakiety sylwestrowe przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Dodaj ogłoszenie