Zamykają Buforową. Nieczynny będzie wjazd z Jagodna

Marcin Kruk
Marcin Kruk
Zaktualizowano 
Duże utrudnienia dla jadących w nocami w najbliższy weekend przez ul. Buforową. W związku z prowadzonymi pracami, przejazd pod wiaduktem będzie zamknięty. Ruch będzie odbywał się objazdem Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press
Będą duże utrudnienia dla jadących nocnymi porami w najbliższy weekend przez ul. Buforową. W związku z prowadzonymi pracami, przejazd pod wiaduktem będzie zamknięty. Ruch będzie odbywał się objazdem przez Brochów.

Nie będzie przejazdu pod wiaduktem na ul. Buforowej. W związku z wymianą szyn kolejowych budowlańcy ze Strabagu zamkną w najbliższy weekend, 23 – 26 sierpnia, wjazd do Wrocławia od strony Jagodna.

Droga nie będzie przejezdna nocami:

  • piątku na sobotę od godz. 23:15 do 5:00
  • sobota/niedziela od godz. 22:45 do 5:20
  • niedziela/poniedziałek od godz. 22:45 do 4:30

Objazd będzie prowadził z Buforowej przez ul. Konduktorską, Centralną, Semaforową, Mościckiego, Gazową, Morwową do Bardzkiej.

OBJAZDY MPK

W nocy 23/24 sierpnia autobus 110 od godz. 23.14 z Galerii Dominikańskiej do Iwin i z Iwin do Dominikańskiej od godz. 23.04 oraz w nocy 24/25/26 110 odjeżdżające z Galerii do Iwin od godz. 22.24 oraz z Iwin do Dominikańskiej od 22.33 pojadą w obu kierunkach objazdem z ul. Bardzkiej przez ul. Morową, Gazową, Mościckiego, Semaforową, Centralną, Konduktorską do Buforowej z pominięciem przystanku „Bardzka Cmentarz” i „Buforowa Rondo”.

Taki sam objazd przewidziano dla linii nocnej 255. Bez zmian będą jeździć autobusy linii 133.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

O
OlO

Objazd Centralną... odważnie. Po każdym większym deszczu ulica od lat jest nieprzejezdna, bo duży jej fragment nie ma odwodnienia.

G
Gość
2019-08-20T19:11:54 02:00, Gość:

Synagoga na Klecinie POwstanie - to jest żądanie aktywnych pracowników ARC2 Sp. z o.o. i blaszanego Ghetta Żydowskiego Mikmak - na Klecinie. W Bożnicy będa sie modlić wszyscy mieszkańcy Kleciny. To nie zabolkuje żadnej drogi...

Czasownik, którego używamy w środku zdania, powinien być pisany małą literą. Dodatkowo każdy wyraz, nawet pisany wielką literą, owych wielkich liter na początku nie może mieć dwóch. Stąd słowo "POwstanie" jest błędnie napisane. Powinno się napisać "powstanie".

G
Gość
2019-08-20T20:31:05 02:00, Ha ha:

O jak super ! Tanio-mieszkaniowcy nie bedą korkować nam miasta, ha ha

2019-08-21T08:48:36 02:00, Gość:

Najczesciej takie bzdury pisze buractwo ktore mieszka w rozpadajacych sie kamienicach na trojkacie, albo odziedziczylo jakieś pogierkowskie M2 po babci - dzisiaj wielcy panstwo na wlosciach xD Gdzies trzeba mieszkac, czego tak jakby nie rozumiecie chyba. Bo oczywista bzdura jest, ze kazdy jeden taki narzekacz kupil nowe mieszkanie w centrum za pol miliona xD Ludzie ktorzy sami czegos sie dorobili, nie zagladaja obcym do portfeli - ludzie ktorzy dostali cos za darmo (np. mieszkanie w spadku) robia to znacznie chetniej, bo jakoś trzeba leczyć kompleksy, co?

Trafiłeś w punkt :)

G
Gość
2019-08-20T20:31:05 02:00, Ha ha:

O jak super ! Tanio-mieszkaniowcy nie bedą korkować nam miasta, ha ha

Najczesciej takie bzdury pisze buractwo ktore mieszka w rozpadajacych sie kamienicach na trojkacie, albo odziedziczylo jakieś pogierkowskie M2 po babci - dzisiaj wielcy panstwo na wlosciach xD Gdzies trzeba mieszkac, czego tak jakby nie rozumiecie chyba. Bo oczywista bzdura jest, ze kazdy jeden taki narzekacz kupil nowe mieszkanie w centrum za pol miliona xD Ludzie ktorzy sami czegos sie dorobili, nie zagladaja obcym do portfeli - ludzie ktorzy dostali cos za darmo (np. mieszkanie w spadku) robia to znacznie chetniej, bo jakoś trzeba leczyć kompleksy, co?

G
Gość
2019-08-20T23:56:50 02:00, Gość:

Kłucicie się tu o głupoty, a Sytryk was ru.. a tymi buspasami :)

chyba ciebie... mnie biedaku stac na te buspasy i mandat 100zl raz na jakis czas

G
Gość

Kłucicie się tu o głupoty, a Sytryk was ru.. a tymi buspasami :)

G
Gość

Wyremontowana droga i przejazd kolejowy, to pora wymienić szyny w jezdni, rozpiepszyć wszystko i zostawić nierówny przejazd na następne 100 lat

H
Ha ha

O jak super ! Tanio-mieszkaniowcy nie bedą korkować nam miasta, ha ha

K
Kapral
2019-08-20T14:06:56 02:00, Kapral:

Super, zamknąć na stałe, mniej słojów wjedzie!

2019-08-20T15:24:41 02:00, Gość:

Glupi ludku, biedny blokersie z piatego pietra komunistycznej wielkiej plyty albo nawet ze slamsow Trojkata albo innego syfu z Nadodrza. Po kilkudziesieciu latach wsrod proletariatu nie wytrzymalem zeby moje dzieci siedzialy w lawce z dziecmi robociarzy I wybudowalem dom pod Wroclawiem. 200 m kw. Szesc pokoji, taras, dwa gararze. Moze za rok bedzie basen, kryty. A ty kmiotku? Ty masz.....nic

POKOJI ? GARARZE? Dzieci robociarzy takich byków nie robią, ty pewnie jesteś jednym z wielu bachorów przygłupich wsioków! Basen kryty nie pomoże, śmierdzisz niczym gnój w oborze!

k
kierowca

damy rade pozniej zas bedzie przekazd na ktory wszyscy czekali a szczegolnie mieszkancy tamtych stron i tak mysle ile jeszcze jest do zrobienia takich wiaduktow we wroclawiu utrudniajacych zycie ale nie od razu ameryke zbudowano

G
Gość
2019-08-20T14:06:56 02:00, Kapral:

Super, zamknąć na stałe, mniej słojów wjedzie!

2019-08-20T15:24:41 02:00, Gość:

Glupi ludku, biedny blokersie z piatego pietra komunistycznej wielkiej plyty albo nawet ze slamsow Trojkata albo innego syfu z Nadodrza. Po kilkudziesieciu latach wsrod proletariatu nie wytrzymalem zeby moje dzieci siedzialy w lawce z dziecmi robociarzy I wybudowalem dom pod Wroclawiem. 200 m kw. Szesc pokoji, taras, dwa gararze. Moze za rok bedzie basen, kryty. A ty kmiotku? Ty masz.....nic

2019-08-20T16:05:47 02:00, Gość:

We Wrocławiu mieszkania droższe od tej Twojej lepiany, więc kto tu jest biedakiem?

Basen powiadasz? A stać cię na wodę?

G
Gość

"... dla jadących w nocami w najbliższy weekend..." analfabeci z GW ciągle w formie

G
Gość
2019-08-20T13:15:36 02:00, Gość:

Panie Marcinie, a to prawda, że Buforową zamykają bo coś tam podobno śmierdziało? Sprawdzał Pan?

Śmierdziało na budowie u Dewelopera koło żabki/fresha bo ktoś kopiąc uszkodził rurociąg z gazem. Pogotowie gazowe na sygnale jechało hehe

G
Gość
2019-08-20T14:06:56 02:00, Kapral:

Super, zamknąć na stałe, mniej słojów wjedzie!

2019-08-20T15:24:41 02:00, Gość:

Glupi ludku, biedny blokersie z piatego pietra komunistycznej wielkiej plyty albo nawet ze slamsow Trojkata albo innego syfu z Nadodrza. Po kilkudziesieciu latach wsrod proletariatu nie wytrzymalem zeby moje dzieci siedzialy w lawce z dziecmi robociarzy I wybudowalem dom pod Wroclawiem. 200 m kw. Szesc pokoji, taras, dwa gararze. Moze za rok bedzie basen, kryty. A ty kmiotku? Ty masz.....nic

2019-08-20T16:05:47 02:00, Gość:

We Wrocławiu mieszkania droższe od tej Twojej lepiany, więc kto tu jest biedakiem?

Zesrałeś się i wziąłeś kredyt albo kradłeś jak przystało na pospeerelowskiego biznesmena. Myślę, że jednak po prostu łżesz i sam wierzysz w swoje bajki o złotym domie z basenem (zapomniałeś o jakuzi, sałnie, siłowni i garażu z trzema tłustymi samochodami oraz fontannie ze złotymi rybkami).

G
Gość
2019-08-20T14:06:56 02:00, Kapral:

Super, zamknąć na stałe, mniej słojów wjedzie!

2019-08-20T15:24:41 02:00, Gość:

Glupi ludku, biedny blokersie z piatego pietra komunistycznej wielkiej plyty albo nawet ze slamsow Trojkata albo innego syfu z Nadodrza. Po kilkudziesieciu latach wsrod proletariatu nie wytrzymalem zeby moje dzieci siedzialy w lawce z dziecmi robociarzy I wybudowalem dom pod Wroclawiem. 200 m kw. Szesc pokoji, taras, dwa gararze. Moze za rok bedzie basen, kryty. A ty kmiotku? Ty masz.....nic

We Wrocławiu mieszkania droższe od tej Twojej lepiany, więc kto tu jest biedakiem?

Dodaj ogłoszenie