Nasza Loteria

Zamknięta Długą pod wiaduktem kolejowym. Zmiana organizacji ruchu (SPRAWDŹ)

Jerzy Wójcik
Jerzy Wójcik
Spore zmiany na ulicy Długiej, gdzie powstaje nowe torowisko tramwajowe na Popowice oraz przebudowywany jest wiadukt kolejowy. W nocy w piątku na sobotę zamknięty został przejazd właśnie pod wspomnianym wiaduktem. Jak jadą kierowcy i pasażerowie MPK? Sprawdź nową organizację ruchu na kolejnych slajdach.
Spore zmiany na ulicy Długiej, gdzie powstaje nowe torowisko tramwajowe na Popowice oraz przebudowywany jest wiadukt kolejowy. W nocy w piątku na sobotę zamknięty został przejazd właśnie pod wspomnianym wiaduktem. Jak jadą kierowcy i pasażerowie MPK? Sprawdź nową organizację ruchu na kolejnych slajdach. Wrocławskie Inwestycje
Już dziś w nocy czekają nas spore zmiany na ulicy Długiej, gdzie powstaje nowe torowisko tramwajowe na Popowice oraz przebudowywany jest wiadukt kolejowy. W nocy w piątku na sobotę zamknięty zostanie przejazd właśnie pod wspomnianym wiaduktem. Jak pojadą kierowcy i pasażerowie MPK? Sprawdź nową organizację ruchu na kolejnych slajdach.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

szkolenie wojsko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska