Zakłady bukmacherskie na Ligę Angielską. Kto zostanie mistrzem Premier League?

Materiał informacyjny Ewinner
Premier League przez wielu uznawana jest za najlepszą ligę piłkarską świata. Kto zostanie Mistrzem Anglii wg zakładów bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie na Premier League

Nowy sezon Premier League rusza 14 sierpnia, a zakończy się 22 maja 2022 roku. W walce o tytuł zmierzy się ze sobą 20 zespołów. Zakłady bukmacherskie eWinner przygotowały z tej okazji ofertę dla graczy. Jakie typy i kursy znajdziemy na sezon 2021/22? Nie bez powodu liga angielska nazywana jest jedną z najsilniejszych. Co roku walka o podium toczy się do ostatnich chwil, zaś w tabeli jest niezwykły ścisk. Nic dziwnego - walka toczy się o ogromne pieniądze i prestiż, a także o grę w europejskich pucharach. Kto wg zakładów bukmacherskich eWinner ma największe szanse na zdobycie mistrzostwa?

Mistrzem Anglii wg zakładów bukmacherskich zostanie...

Szanse na mistrzostwo w lidze angielskiej na podstawie kursów wg eWinnera mają następujące drużyny* (*dane na dzień 04.08.21):

  • Manchester City - kurs 1.63
  • Chelsea FC - kurs 5.80
  • Liverpool FC - kurs 5.80
  • Manchester United - kurs 8.20
  • Tottenham Hotspur FC - kurs 40.00
  • Arsenal FC - kurs 45.00

A kto może spaść? Typuje się "trzech faworytów":

  • Norwich City - kurs 1.86
  • Watford - kurs 1.98
  • Brentford - kurs 2.10

Analiza wg zakładów bukmacherskich

Co mówią nam kursy na Premier League? Głównym faworytem do zdobycia tytułu jest niezmiennie od kilku lat Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli, który będzie dodatkowo chciał obronić zeszłoroczne zwycięstwo. Mniejsze szanse wg zakładów bukmacherskich dawane są Chelsea Londyn, którzy triumfowali w Lidze Mistrzów. Nie można oczywiście pominąć Liverpool. Tej trójce zagrozić może Manchester United, który z każdym kolejnym rokiem wygląda coraz lepiej, a dodatkowo wzmocnił się transferami. Warto też pamiętać, że poprzedni sezon Czerwone Diabły zakończyły na drugim miejscu!

Legalne zakłady bukmacherskie na Premier League

Więcej typów i zakładów bukmacherskich na ligę angielską znajduje się na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner. W środku również statystyki, tabele i bieżące wydarzenia związane ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, a także codzienne typy, analizy i zapowiedzi meczów: https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Dodaj ogłoszenie