Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław. Tak było ponad 11 lat temu [ZDJĘCIA]

To były pierwsze derby po powrocie Śląska Wrocław do ekstraklasy. Obie drużyny spotkały się na Oporowskiej 24 października 2009 roku. W towarzystwie 6000 kibiców WKS pokonał Zagłębie 2:0. Gole dla gospodarzy strzelali w drugiej połowie Vuk Sotirović i Janusz Gancarczyk, a na ławkach trenerskich zasiadli Ryszard Tarasiewicz i Franciszek Smuda. Piękne czasy. Przypomnijmy sobie tamten mecz.WAŻNE! Kliknij w zdjęcie, a do kolejnych przejdziesz za pomocą gestów na telefonie lub strzałek. fot. Tomasz Hołod
To były pierwsze derby po powrocie Śląska Wrocław do ekstraklasy. Obie drużyny spotkały się na Oporowskiej 24 października 2009 roku. W towarzystwie 6000 kibiców WKS pokonał Zagłębie 2:0. Gole dla gospodarzy strzelali w drugiej połowie Vuk Sotirović i Janusz Gancarczyk, a na ławkach trenerskich zasiadli Ryszard Tarasiewicz i Franciszek Smuda. Piękne czasy. Przypomnijmy sobie tamten mecz. WAŻNE! Kliknij w zdjęcie, a do kolejnych przejdziesz za pomocą gestów na telefonie lub strzałek.