Zagłębie Lubin pokonało Chrobrego Głogów 4:0 [WIDEO]

W pierwszym zimowym sparingu w 2017 roku piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali pierwszoligowego Chrobrego Głogów aż 4:0. Bramki dla lubinian zdobywali Arkadiusz Woźniak, Filip Starzyński, Jarosław Jach i Krzysztof Janus.

Sparing ten rozegrano na jednym z bocznych boisk w Lubinie. Zarówno szkoleniowiec Zagłębia Piotr Stokowiec jak i prowadzący Chrobrego Ireneusz Mamrot zdecydowali się wymienić niemal całe jedenastki w przerwie. Lubinianie wygrali obie połowy po 2:0.

Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 4:0 (2:0)
Bramki:
Woźniak 11, Starzyński 27, Jach 75, Janus 83.

Zagłębie (I połowa): Forenc - Todorovski, Guldan, Madera, Čotra - Woźniak, Piątek, Jagiełło, Starzyński, Vlasko - Buksa.
(II połowa): Hładun - Dziwniel, Jach, Jończy (76. Oko), Siemaszko - Janoszka, Mucha, Żyra (76. Szymankiewicz), Rakowski, Janus - Nešpor.
Chrobry (I połowa): Zawodnik testowany - Ilków-Gołąb, Michalec, Michalski, Wawszczyk, Danielak, zawodnik testowany, M. Machaj, Gąsior, zawodnik testowany - Kaczmarek.
(II połowa): Janicki - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Szubertowski, Bonecki (63. Borecki), Kona, Ilków-Gołąb (70. Danielak), zawodnik testowany (55. Hodowany), Szczepaniak, B. Machaj - Kaczmarek (63. Bednarski).

64. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Dolnego Śląska - AKTUALNE WYNIKI: