Zaginął 17-letni Wojtek Wawrzyniak z Sobótki

szZaktualizowano 
Wojtek Wawrzyniak ma 17 lat. Ostatni raz widziany był w sobotę, 13 lipca nad zalewem w Sulistrowicach.

Wojtek w sobotę w godzinach 16-17 wszedł do wody w zalewie w Sulistrowicach. To ostatni moment, kiedy był widziany.

W sobotę po godzinie 17 straż pożarna, policja oraz WOPR prowadziła akcję poszukiwawczą w wodzie. Była ona kontynuowana w niedzielę oraz poniedziałek, do godz. 21. Mimo udział nurków z sonarami nikogo nie znaleziono.

Jeśli ktoś widział Wojtka lub wie cokolwiek na temat tego, gdzie może się znajdować, proszony jest o informację pod numerem telefonu 665 999 759 lub numerem alarmowym 112.

Ponadto w poniedziałek ok. godz. 18 nad zalewem w Sulistrowicach rozpoczęły się poszukiwania nastolatka, w których wzięli udział mieszkańcy gminy Sobótka.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-18T12:58:40 02:00, Gość:

Czy to prawda? współczucia dla rodziców,

Tak, to już potwierdzone:(

G
Gość

Czy to prawda? współczucia dla rodziców,

G
Gość
2019-07-18T11:09:41 02:00, Owil:

To nie jest kłamstwo ani plota nurek z Poznania go wylowil

:(

o
owil

Wojtek nie żyje ktoś go wylowil z zalewu o 3 w nocy

G
Gość
2019-07-17T11:46:45 02:00, Gość:

On był taki że uciekał więc może wrócić bo zatrzymał się u kogoś A telefon i inne rzeczy zostawił bo zaczął padać deszcz

Uciekał wcześniej? Może te całe poszukiwania to zbędny wysiłek, bo on zwyczajnie chciał się ulotnić?

G
Gość

Mam nadzieję że się odnajdzie, wierzę całym sercem że wróci i jeszcze będzie po latach rozmawiać z rodzicami o tym. Że będzie cały i zdrów. Oby tylko jak najszybciej. Współczuję rodzicom wszelkich nerwów związanych z tą sytuacją, jednak wierzcie w to że wróci do domu.

Z
Znajomy rodziny
2019-07-15T18:24:48 02:00, Tomasz p:

Przykro mi ale nie wypłynie

2019-07-15T22:00:03 02:00, Gość:

Takie komentarze powinne byc lokalizowane przez ip i do przesluchania !!!! Chyba nigdy nie straciles nikogo bliskiego,a moze masz cos do opowiedzenia?

2019-07-16T07:41:37 02:00, Gość:

Do przesłuchania w jakiej sprawie, łosiu?

Do takiej że może masz coś z tym wspólnego albo to Ty co zabiłeś

G
Gość
2019-07-16T07:52:33 02:00, Marek:

to kto w takim razie zgłosił, że się utopił? podobno nie był sam... coś wiadomo?

Chyba nie ale on uciekał z domu

G
Gość
2019-07-15T22:46:49 02:00, P:

Dajcie spokój z okrutnymi komentarzami, jest to nie wyobrażalna tragedia. Współczuję rodzica dobrzy ludzie. Mam nadzieję że się odnajdzie żywy.

2019-07-16T07:44:12 02:00, NUREK GŁĘBINOWY:

A ja mam nadzieję,że jednak NIE

Chciałabym żebyś był na tyle odważny i powiedział to w twarz rodzicom Wojtka. Ty tępy chuju,abyś przeżył taka tragedie jak będzie to dotyczyć Twojego bliskiego

G
Gość

miejmy nadzieję że żyje i nic mu nie jest

M
MoistVonLipwig
2019-07-15T19:47:45 02:00, Gość:

Szkoda chlopaka

2019-07-16T14:34:29 02:00, duda:

jednego durnia mniej w naszym pisowskim społeczeństwie,

No to zdychaj. Na co czekasz?

G
Gość
2019-07-16T20:00:45 02:00, Edek:

A ciuchy zostały na brzegu, że się niby utopił???

Podobno tak.

E
Edek

A ciuchy zostały na brzegu, że się niby utopił???

O
Oiciec
2019-07-15T22:33:59 02:00, Madka:

Ludzie! nie wchoźcie po alkoholu pijani do wody! Widzicie jakie tragedie

Ja bez alkoholu to się boję wchodzić do wody!

M
Marek

to kto w takim razie zgłosił, że się utopił? podobno nie był sam... coś wiadomo?

Dodaj ogłoszenie