Zabójstwo na wieczorze kawalerskim. Dolnoślązak, przyszły pan młody, zginął od ciosu nożem

Grażyna SzyszkaZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Jacek Babicz / Polskapresse
Jedna osoba nie żyje, a druga jest ranna - to tragiczny finał wieczoru kawalerskiego, który odbywał się minionej nocy na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Sławie. Od ciosów noża zginął przyszyły pan młody pochodzący z Legnicy. Sprawca jest w rękach policji.

Tragedia rozegrała się dziś nad ranem w pobliżu Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. W pobliskim ośrodku wypoczynkowym towarzystwo z okolic Legnicy bawiło się na wieczorze kawalerskim. Około godziny 4 nad ranem pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. Jeden z uczestników śmiertelnie ugodził nożem przyszłego pana młodego, a kolejnego zranił.

- Sprawca, 35-letni mężczyzna mieszkający koło Chojnowa, został zatrzymany - potwierdza Maja Piwowarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. - Został przewieziony do szpitala, gdzie zostanie pobrana od niego krew do badań.

Ofiara śmiertelna to 31-latek. Mężczyźni znali się. Policja nie podaje szczegółów na temat tego, dlaczego pomiędzy uczestnikami imprezy doszło do sprzeczki.

Ranny mężczyzna, który otrzymał cios nożem w okolicę nerek, został przewieziony do głogowskiego szpitala. Już przeszedł operację. Jego stan jest stabilny.

W tej chwili policjanci przesłuchują świadków zdarzenia. Jeżeli będzie to tylko możliwe, sprawca zostanie przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

ZOBACZ TAKŻE:

Tych aut nie kupujcie! Albo już szukajcie mechanika [RAPORT]

Siedmiolatka zabrała kluczyki ojcu i ruszyła autem w drogę (ZDJĘCIA)

Dolny Śląsk: Wybory Miss Bikini i Mistera 65 PLUS (ZDJĘCIA)

ZOBACZ TEŻ: PIĘĆ OSÓB ZGINĘŁO NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM, A ONI DALEJ MAJĄ TEN ZNAK W NOSIE

Tragedia na przejeździe kolejowym pod Wrocławiem. Nie żyje 5...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 95

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Banderocław. Miasto antypolskich męd-przybłęd. Tfu.

G
Gosc
25 sierpnia, 23:16, maniek:

Impra bandziorów. Zapudlić nożownika na dożywocie. Jak przywrócą KS mogę go osobiście powiesić.

Racja

G
Gość
2019-08-25T13:18:15 02:00, Wrocławianka:

Sława w sezonie to jedna melina: ryk disco polo do białego rana niesie się po całej okolicy, mam wrażenie że wkoło wszyscy są pijani, burdy, rozróby, na które nikt nie reaguje. Zarządzający ośrodkami nie reagują i nie obchodzi ich spokój, zarabiają na takich imprezach: wieczorach kawalerskich i panieńskich. Policji nie ma a strach zwrócić uwagę balowiczom, bo można dostać nożem w brzuch. Na plaży i w wodzie kapsle, odłamki szkła i wszechobecne pety. Na głównym deptaku smród z kanalizacji i góry śmieci. Budy - jadłodajnie śmierdzą i strach coś zjeść.

Przykro mi, że kogoś urażę, takie mam wrażenia z wakacji w Sławie.

Niestety takie burdy w Sławie, śmiecenie i syf robią turyści z Wrocławia.

m
maniek

Impra bandziorów. Zapudlić nożownika na dożywocie. Jak przywrócą KS mogę go osobiście powiesić.

G
Gość
2019-08-25T14:20:53 02:00, Gość:

Jaki "przyszly pan mlody"? Powinno być napisane "niedoszły". Ten Pan nie żyje.

Slusza uwaga.

F
Fitek
2019-08-25T10:32:24 02:00, Siechnica:

Dlaczego niemiecka gazeta nie pozwala komentować artykułu o kolejnej aferze w Siechnicy? Czyżby bali się że w komentarzach będzie napisana prawda o tej żydowskiej gminie. O tym że "burmistrz Citronex" wraz ze swoim kumplem żydem traktują gminę jak własność? Jak im się podoba to świecą po nocach albo strzelają. Przypuszczalnie to strzelanie ma związek z tym że kanalizacja deszczowa w gminie jest w stanie katastrofalnym. Po każdym większym opadzie na ulicach powstawały rozlewiska. Od kiedy "burmistrz Citronex" strzela nie ma tego problemu.

2019-08-25T11:21:11 02:00, Gość:

A co cie to obchodzi pisuarze? I jaki to ma zwiazek z komentowanym artykulem?

2019-08-25T17:48:28 02:00, 1n:

Taki że artykuł to kupa gu..a. Sprawy ważnych zaś żydki cenzurują.

2019-08-25T20:04:16 02:00, Dnolald Rusk:

Ta gazeta to pierdolony niemiecki B-R-U-K-O-W-I-E-C

2019-08-25T20:20:21 02:00, Gość:

To po ch.j to czytasz i komentujesz ruski ciołku.

Kolejny Gomułkiewicz gminny pieniacz? Paszoł Won! Rządy kolesiostwa i komuny się skończyły!

G
Gość
2019-08-25T10:32:24 02:00, Siechnica:

Dlaczego niemiecka gazeta nie pozwala komentować artykułu o kolejnej aferze w Siechnicy? Czyżby bali się że w komentarzach będzie napisana prawda o tej żydowskiej gminie. O tym że "burmistrz Citronex" wraz ze swoim kumplem żydem traktują gminę jak własność? Jak im się podoba to świecą po nocach albo strzelają. Przypuszczalnie to strzelanie ma związek z tym że kanalizacja deszczowa w gminie jest w stanie katastrofalnym. Po każdym większym opadzie na ulicach powstawały rozlewiska. Od kiedy "burmistrz Citronex" strzela nie ma tego problemu.

2019-08-25T11:21:11 02:00, Gość:

A co cie to obchodzi pisuarze? I jaki to ma zwiazek z komentowanym artykulem?

2019-08-25T17:48:28 02:00, 1n:

Taki że artykuł to kupa gu..a. Sprawy ważnych zaś żydki cenzurują.

2019-08-25T20:04:16 02:00, Dnolald Rusk:

Ta gazeta to pierdolony niemiecki B-R-U-K-O-W-I-E-C

To po ch.j to czytasz i komentujesz ruski ciołku.

E
Ewe

Patologia

G
Gość
2019-08-25T13:30:34 02:00, AntyPedofil:

Sprawca jest gejem, częstym uczestnikiem marszów LGBTRTVAGD, zazdrosny chujek że pan młody nie chciał wziąć w dupę

2019-08-25T14:55:38 02:00, Gość:

raczej prawdziwym polakiem-prawakiem, czynnym katolikiem, wyborca pis itd. tez zes wymyslil. ta twoja zajadlosc kompletnie ci prawde przeslania

2019-08-25T16:13:08 02:00, AntyPedofil:

Sram na pis, chociaż na ciebie i lgbt bardziej

2019-08-25T16:20:51 02:00, Gość:

Na pis chujumozesz srac ale od lgbt sie odpierdol niedojbany fiucie

mam wrazenie, ze srajacy ma rozdwojenie jazni

G
Gość
2019-08-25T13:30:34 02:00, AntyPedofil:

Sprawca jest gejem, częstym uczestnikiem marszów LGBTRTVAGD, zazdrosny chujek że pan młody nie chciał wziąć w dupę

raczej prawdziwym polakiem-prawakiem, czynnym katolikiem, wyborca pis itd. tez zes wymyslil. ta twoja zajadlosc kompletnie ci prawde przeslania

G
Gość

Jaki "przyszly pan mlody"? Powinno być napisane "niedoszły". Ten Pan nie żyje.

G
Gość

To są skutki picia wódki.

W
Wrocławianka

Sława w sezonie to jedna melina: ryk disco polo do białego rana niesie się po całej okolicy, mam wrażenie że wkoło wszyscy są pijani, burdy, rozróby, na które nikt nie reaguje. Zarządzający ośrodkami nie reagują i nie obchodzi ich spokój, zarabiają na takich imprezach: wieczorach kawalerskich i panieńskich. Policji nie ma a strach zwrócić uwagę balowiczom, bo można dostać nożem w brzuch. Na plaży i w wodzie kapsle, odłamki szkła i wszechobecne pety. Na głównym deptaku smród z kanalizacji i góry śmieci. Budy - jadłodajnie śmierdzą i strach coś zjeść.

Przykro mi, że kogoś urażę, takie mam wrażenia z wakacji w Sławie.

G
Gość

A gdzie wywiad z niedoszłą panną młodą?

a
abcd
2019-08-24T18:27:11 02:00, abcd:

Krótka historia o pogardzie i godności

Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych.

Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"

2019-08-24T19:25:41 02:00, Kara:

Kary śmierci zabrania Unia Europejska. Już Lech Kaczyński chciał przywrócić karę śmierci ale UE mu zabroniła

Czy uważasz, że prawa ustanowionego przez człowieka ludzie nie mogą zmienić? A może sądzisz, że jak lewactwo ustanowi prawo, to od tej chwili staje się ono niezmienne?

Dodaj ogłoszenie