Wyskocz na zakupy z Pasażem Grunwaldzkim

Materiał informacyjny EPP Retail - Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o.
Luty w Pasażu Grunwaldzkim to miesiąc pełen atrakcji. Wszystko to za sprawą rozskakanego konkursu, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości niemal 40 tys. zł. Zakupy z bonusem potrwają aż do 27.02, zapewniając szansę na wygraną i dobrą zabawę.

POGODA DLA GRACZY

Zimowa prognoza zapowiada, że w Pasażu Grunwaldzkim sypnie bonusami. Warto więc poszusować na zakupy i wziąć udział w konkursie. W puli nagród znajdują się karty podarunkowe oraz akcesoria narciarskie o łącznej wartości blisko 40 tys. zł. Narty, gogle, czy rękawice z pewnością ucieszą fanów białego szaleństwa, a karty będą idealną nagrodą dla wytrawnych zakupowiczów, którzy lubią „wyskoczyć na szoping”. Jak je zdobyć? To proste. Wystarczy dokonać zakupu za minimum 50 zł, udokumentowanego na jednym paragonie i dać się ponieść podczas oddawania skoku narciarskiego. Tak jak w sporcie działa tu zasada, zgodnie z którą trening czyni mistrza. Przy wielokrotności kwoty 50 zł graczom przysługuje większa liczba kuponów (maksymalnie trzy), która uprawnia do wykonania kolejnych skoków. Warto odbić się z kanapy i klasycznym telemarkiem wylądować na udanych zakupach w Pasażu Grunwaldzkim.

„Nasi klienci chętnie korzystają z zimowej oferty wyprzedażowej. Rabaty zachęcają do zakupów z myślą o kolejnych sezonach, warto więc zainwestować w sprzęt narciarski czy ciepłą kurtkę. W Pasażu Grunwaldzkim dbamy o atmosferę, dlatego proponujemy naszym klientom konkurs, który nie tylko pozwala zdobyć cenne nagrody, ale jest też gwarancją doskonałej zabawy. Wcielając się w rolę skoczka narciarskiego można zdobyć bonusy za zakupy i skorzystać z atrakcji wysokich lotów.” – zachęca do udziału w konkursie Natalia Pucicka, marketing manager Pasażu Grunwaldzkiego.

Punkt obsługi konkursu znajduje się na poziomie 0 w strefie wejścia głównego i działa od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 21.00. Kupony można rejestrować na standzie multimedialnym lub na telefonie komórkowym przy użyciu dedykowanej aplikacji. Konkurs potrwa do 27 lutego.

Dodaj ogłoszenie