1/24 Zamknij

Na razie bez kibiców, ale sezon 2020 na wrocławskich Partynicach ruszył. Za nami pierwsze wyścigi. Zdjęcia - Agata Władyczka (mat. pras.)WAŻNE - do kolejnych

fot. materiały prasowe

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Na razie bez kibiców, ale sezon 2020 na wrocławskich Partynicach ruszył. Za nami pierwsze wyścigi. Zdjęcia - Agata Władyczka (mat. pras.)

WAŻNE - do kolejnych zdjęć można przejść za pomocą gestów lub strzałek!

Pierwszą w tym roku gonitwę na Partynicach wygrała trochę nieoczekiwanie Elzani dosiadana przez Natalię Hendzel, wyprzedzając Golsterę (Sanzhar Abaev) i Orlettę (Aslan Kardanov). Trenerem zwycięskiej klaczy jest Petro Nakoniechnyi.

Milerski wyścig dla trzyletnich folblutów, które nie biegały, poprowadził Oceanik (Anton Turgaev), za nim podążała Lille (Sanzhar Abaev). Na początku finiszowej prostej dołączył do tej dwójki Tonerre pod Michalem Abikiem i kiedy liderzy osłabli, wysunął się na czoło stawki, pewnie sięgając po zwycięstwo. Na drugie miejsce finiszowała Noranda (Aslan Kardanov), trzecia była Zaafa (Kamil Grzybowsk). Zwycięzcę trenuje Robert Świątek.

Sweet Sally pod Kamilem Grzybowskim rozpoczęła trzecią gonitwę na czele licznej stawki trzyletnich arabów i jako pierwsza przecięła linię celownika, przed mocno naciskającymi Everesto (Konrad Mazur) i Gandalem (Sanzhar Abaev). Zwycięska klacz jest w treningu Cornelii Fraisl.

Jedenastokonną stawkę czteroletnich i starszych folblutów na dyst. 1600 m poprowadził mocnym tempem Bailando (Sanzhar Abaev). Na finiszowej prostej prawie cała stawka ruszyła ławą do walki o zwycięstwo. Najskuteczniej zrobiła to Szarratu dosiadana przez Victora Popova, którą w końcówce na trzy czwarte długości doszła Diora (Anton Turgaev). Trzecia finiszowała Colonelle (Konrad Mazur), w ostatniej chwili odbierając to miejsce Bailando. Trenerem zwyciężczyni jest Janusz Kozłowski.

Kolejną stawkę trzyletnich arabów poprowadził Mayar Al Khalediah (Szczepan Mazur), na początku finiszowej prostej doszła go Hudoa de Bozouls pod Kamilem Grzybowskim i dość pewnie pokonała rywala; trzeci finiszował Apollo Del Sol (Sanzhar Abaev). Zwycięską klacz trenuje Cornelia Fraisl.

Długodystansową próbę pewnie na swoją korzyść rozstrzygnął faworyt Trim dosiadany przez Sanzhara Abaeva, który szybko objął prowadzenie i w swoim stylu zaczął oddalać się od rywali. W połowie przeciwległej prostej został dogoniony, ale na finiszowych metrach próbował mu dotrzymać kroku tylko Percy (Kamil Grzybowski), który na celowniku stracił dwie długości, trzeci był Sygryd (Konrad Mazur). Trenerem Trima jest Adam Łabędzki.

Kończącą pierwszy wyścigowy dzień sezonu 2020 gonitwę dla starszych arabów z dużą przewagą wygrał Dodge pod Sanzharem Abaevem. Druga przybiegła Aliat Al Khalediah (Natalia Hendzel), trzecia była Grease de Bozouls (Kamil Grzybowski). Zwycięzcę trenuje Justyna Domańska. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy