Wypadki na DK8 Wrocław - Kłodzko. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Duże utrudnienia po wypadkach na drodze krajowej nr 8 Wrocław - Kłodzko. Doszło do nich w poniedziałek po południu w Bardzie oraz w rejonie miejscowości Boguszyn. Droga krajowa nr 8 w Bardzie jest zablokowana.

Na jednym ze zjazdów w Bardzie zderzyły się trzy ciężarówki, skutecznie blokując całą szerokość jezdni. W wyniku tego zdarzenia jeden z kierowców trafił z obrażeniami głowy do szpitala. Wypadek miał miejsce na 47 kilometrze DK8. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Objazd dla samochodów osobowych prowadzi przez Srebrną Górę, można także skorzystać z alternatywnych objazdów przez Przyłęk, Dzbanów i Laskówkę bądź Opolnicę i Wojbórz.

Do wypadku dwóch aut osobowych doszło także w Boguszynie na 41 kilometrze trasy DK8. Tam ranna została jedna osoba, ruch odbywa się wahadłowo, zablokowany jest pas w kierunku Ząbkowic Śląskich.

CZYTAJ WIĘCEJ - ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA ZABKOWICE.EXPRESS-MIEJSKI.PL

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 29

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-06T19:05:32 02:00, Gość:

Mam ważne informacje dla osób poszkodowanych. 736 948 695

Mam nadzieję że poszkodowani się do Ciebie odezwa.

G
Gość
2019-08-05T22:45:52 02:00, TIRY NA TORY!!!!:

Ooo jebani Tirowcy znowu się popisali. Zakała dróg... A podobno tacy co zawodowcy. Szkoda że żaden z nich nie zdechł. I nie pierdolcie tylko "kto przywiezie zakupy do sklepu". Szkoda że żaden rząd nie potrafi wytępić tego dziadostwa w tirach

2019-08-06T07:03:49 02:00, Gość:

Żebyś Ty gościu czasami nie zdechł. Karma wraca. Nie zycz drugiemu co tobie nie miłe. I weź się lepiej za robotę zamiast wypisywać bzdury. Wyjedź rowerem przed tira i zobacz czy zdarzy wyhamować bo pewnie tylko tym możesz jeździć sądząc po Twoim komentarzu.

2019-08-06T13:46:58 02:00, Gość:

jak ma kłopoty z hamowaniem to na krowach niech jeździ polactwo

Gadalbys inaczej gdybyś pracował na chleb jeżdżąc tirem.

G
Gość

Mam ważne informacje dla osób poszkodowanych. 736 948 695

G
Gość
2019-08-05T22:45:52 02:00, TIRY NA TORY!!!!:

Ooo jebani Tirowcy znowu się popisali. Zakała dróg... A podobno tacy co zawodowcy. Szkoda że żaden z nich nie zdechł. I nie pierdolcie tylko "kto przywiezie zakupy do sklepu". Szkoda że żaden rząd nie potrafi wytępić tego dziadostwa w tirach

2019-08-06T04:47:53 02:00, tory na tiry:

Przedstaw proszę wizję tego jakby to miało wyglądać kolego bez ciężarówek bo mnie ciekawość zżera. Tory i stacje przeładunkowe w każdej miejscowości? Co z transportem do wyznaczonych miejsc z tychże stacji? Co z mobilnością towarów? Kurierzy jeżdżący tylko małymi busami? Proszę o jakieś konkrety wizji nowego wspaniałego świata bez wypadków

2019-08-06T06:10:07 02:00, wroc:

Wizja nowego świata bez wypadków? Używanie mózgu!

2019-08-06T06:43:22 02:00, Gość:

A ty kur..... pokemonie perd...... z osobowki kim jesteś zeby tak oskarżać kierowców ciężarowych. Założę się sam nie raz wymusiles hamowanie na ciężarówce. Ile jest wypadków z udziałem osobowek A ile ciężarówek. Dopóki sam nie usiadziesz za kierownicę dużego to nigdy nie zrozumiesz jak to jest. Pozdrawiam wszystko po fachu

na krowy furmany:)))

G
Gość
2019-08-05T22:45:52 02:00, TIRY NA TORY!!!!:

Ooo jebani Tirowcy znowu się popisali. Zakała dróg... A podobno tacy co zawodowcy. Szkoda że żaden z nich nie zdechł. I nie pierdolcie tylko "kto przywiezie zakupy do sklepu". Szkoda że żaden rząd nie potrafi wytępić tego dziadostwa w tirach

2019-08-06T07:03:49 02:00, Gość:

Żebyś Ty gościu czasami nie zdechł. Karma wraca. Nie zycz drugiemu co tobie nie miłe. I weź się lepiej za robotę zamiast wypisywać bzdury. Wyjedź rowerem przed tira i zobacz czy zdarzy wyhamować bo pewnie tylko tym możesz jeździć sądząc po Twoim komentarzu.

jak ma kłopoty z hamowaniem to na krowach niech jeździ polactwo

M
Mistrz

A właśnie że się popisali wczoraj!! Nie dość że zablokowali drogę krajową 8 to się wyjebali na laskowke tirami i tam też się jedną zapaliła czy uległa awarii i wszyscy i tam stali...jest utrudnienie przez was tu stójcie a nie blokujcie i inne drogi

G
Gość
2019-08-06T08:17:51 02:00, 100m:

Trzymajcie odstęp! Będziecie żyć. Ile na liczniki tyle metrów do auta przed tobą. Prosta zasada. Skuteczna.

Zasadę odstępu możesz w Polsce między bajki włożyć.Jak trzymasz odstęp to bez przerwy wyprzedzają ciebie janusze dróg i go kasują .Aby wyprzedzić chociaż jeden samochód,nie wzdragają się wyprzedzać na podwójnej ciągłej,o zakazach nie wspomnę.

N
Nemo

Redaktor coś kojarzy regułę dotyczącą liczebników porządkowych?

100m

Trzymajcie odstęp! Będziecie żyć. Ile na liczniki tyle metrów do auta przed tobą. Prosta zasada. Skuteczna.

G
Gość

A jest tam 50km/h

G
Gość
2019-08-05T22:45:52 02:00, TIRY NA TORY!!!!:

Ooo jebani Tirowcy znowu się popisali. Zakała dróg... A podobno tacy co zawodowcy. Szkoda że żaden z nich nie zdechł. I nie pierdolcie tylko "kto przywiezie zakupy do sklepu". Szkoda że żaden rząd nie potrafi wytępić tego dziadostwa w tirach

Żebyś Ty gościu czasami nie zdechł. Karma wraca. Nie zycz drugiemu co tobie nie miłe. I weź się lepiej za robotę zamiast wypisywać bzdury. Wyjedź rowerem przed tira i zobacz czy zdarzy wyhamować bo pewnie tylko tym możesz jeździć sądząc po Twoim komentarzu.

K
Kuciapa

To wina Tuska obiecał 10 lat temu trade szybkiego ruchu do granicy państwa i jak to sie zakonczylo to widzimy.

G
Gość
2019-08-06T05:21:30 02:00, Gość:

Co za idioci...

Sam jesteś idiotka.

G
Gość
2019-08-05T22:45:52 02:00, TIRY NA TORY!!!!:

Ooo jebani Tirowcy znowu się popisali. Zakała dróg... A podobno tacy co zawodowcy. Szkoda że żaden z nich nie zdechł. I nie pierdolcie tylko "kto przywiezie zakupy do sklepu". Szkoda że żaden rząd nie potrafi wytępić tego dziadostwa w tirach

2019-08-06T04:47:53 02:00, tory na tiry:

Przedstaw proszę wizję tego jakby to miało wyglądać kolego bez ciężarówek bo mnie ciekawość zżera. Tory i stacje przeładunkowe w każdej miejscowości? Co z transportem do wyznaczonych miejsc z tychże stacji? Co z mobilnością towarów? Kurierzy jeżdżący tylko małymi busami? Proszę o jakieś konkrety wizji nowego wspaniałego świata bez wypadków

2019-08-06T06:10:07 02:00, wroc:

Wizja nowego świata bez wypadków? Używanie mózgu!

A ty kur..... pokemonie perd...... z osobowki kim jesteś zeby tak oskarżać kierowców ciężarowych. Założę się sam nie raz wymusiles hamowanie na ciężarówce. Ile jest wypadków z udziałem osobowek A ile ciężarówek. Dopóki sam nie usiadziesz za kierownicę dużego to nigdy nie zrozumiesz jak to jest. Pozdrawiam wszystko po fachu

w
wroc
2019-08-05T21:40:29 02:00, wroc:

Od czasu jak pojawiły się tempomaty w samochodach ilość wypadków wzrosła. Wrzucą sobie i zajmują się innymi rzeczami zamiast kontrolą drogi a jak już zauważą samochód przed sobą to jest za późno na hamowanie. Powinien być zakaz używania tempomatów w TIR-ach skoro ich kierowcy nie używają mózgów.

2019-08-05T22:04:31 02:00, Gość:

Mam nadzieję że osoba która pisze ta opinię jeździ ciężarowym inuzywa poprawnie tempomatu. Bo jak nie to znów kolejny znawca teoretyk A takich coraz więcej. Jak to jest: krowa która dużo mu czy mało mleka daje

Nie ma innego wytłumaczenia! Jakim cudem jeden TIR najeżdża na drugi jadący przed nim? Nie widzi, że odległość się zmniejsza i trzeba zwolnić, zahamować? A, nie widzi, bo zajmuje się czymś innym niż prowadzenia auta. Używanie mózgu, przewidywanie, czujność na drodze z pewnością mogą pomóc unikać wypadków.

Dodaj ogłoszenie