Wypadek we Wróblowicach. Dachował samochód osobowy

Kinga Czernichowska
Kinga Czernichowska
Zaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Kinga Czernichowska, Polska Press
W miejscowości Wróblowice (powiat średzki, gmina Miękinia) dachował samochód osobowy. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W tym miejscu mogą tworzyć się utrudnienia. Na razie nie ma informacji o stanie mężczyzny.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 9

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-21T08:56:10 02:00, Gość:

Ja tutaj tylko wpadłem poczytać komentarze :)

2019-08-21T10:17:00 02:00, amator:

To coś mało ich :D

2019-08-21T11:11:46 02:00, Gość:

Dziwne właśnie. A przecież przynęta jest idealna - Ukrainiec

Gdzie jest napisane że to Ukrainiec?

G
Gość
2019-08-21T14:20:56 02:00, Gość:

Jechał szybko, ale bezpiecznie, w myśl npisu na wieśniackich koszulkach "lubię zapier...ać"...

2019-08-21T14:28:42 02:00, Gość:

1 piwko nie zaszkodzi ... i tak to jedno kończy się na zgrzewce bo to tylko z wiochy do wiochy ... a na piechotę chodzić ie będzie bo go jeszcze jakiś pijak potrąci.

2019-08-21T14:33:22 02:00, Gość:

Debil z ciebie

A co stać mnie ... zaparkować w stodole, owinąć się wokół drzewa ... więksi debile są ci co dali mi piąty wyrok sądowy ... z zakazem na 15 lat ... koń by się uśmiał.

G
Gość
2019-08-21T14:20:56 02:00, Gość:

Jechał szybko, ale bezpiecznie, w myśl npisu na wieśniackich koszulkach "lubię zapier...ać"...

Na wsiowej drodze gdzie ze względu na stan nawierzchni było 70 km/h ... zapadające się pobocze, dziury, gęsto posadzone drzewa przy drodze ... jechałem aż 80 km/h ... to mnie autobus pomiatający świetność komuny wyprzedził nawet .. a VW Passaty TDI-ki pamiętające przełom milenijny latały tam ile jeszcze potrafią.

G
Gość
2019-08-21T14:20:56 02:00, Gość:

Jechał szybko, ale bezpiecznie, w myśl npisu na wieśniackich koszulkach "lubię zapier...ać"...

2019-08-21T14:28:42 02:00, Gość:

1 piwko nie zaszkodzi ... i tak to jedno kończy się na zgrzewce bo to tylko z wiochy do wiochy ... a na piechotę chodzić ie będzie bo go jeszcze jakiś pijak potrąci.

Debil z ciebie

G
Gość
2019-08-21T14:20:56 02:00, Gość:

Jechał szybko, ale bezpiecznie, w myśl npisu na wieśniackich koszulkach "lubię zapier...ać"...

1 piwko nie zaszkodzi ... i tak to jedno kończy się na zgrzewce bo to tylko z wiochy do wiochy ... a na piechotę chodzić ie będzie bo go jeszcze jakiś pijak potrąci.

G
Gość

Jechał szybko, ale bezpiecznie, w myśl npisu na wieśniackich koszulkach "lubię zapier...ać"...

G
Gość
2019-08-21T08:56:10 02:00, Gość:

Ja tutaj tylko wpadłem poczytać komentarze :)

2019-08-21T10:17:00 02:00, amator:

To coś mało ich :D

Dziwne właśnie. A przecież przynęta jest idealna - Ukrainiec

a
amator