Wypadek przy placu Orląt Lwowskich. Czołowe zderzenie (ZDJĘCIA)

Jarosław JakubczakZaktualizowano 
Wypadek przy placu Orląt Lwowskich fot. Czytelnik
Groźne wyglądające zdarzenia przy placu Orląt Lwowskich. Około godziny 18 doszło tam do czołowego zderzenia. Kierowca volkswagena wjechał w samochody stojące na pasie do jazdy w przeciwnym kierunku.

Do wypadku doszło, gdy kierowca osobowego volkswagena jadący od ulicy Nabycińskiej, przekroczył oś jezdni i wjechał w auta stojące i na pasie do jazdy w przeciwnym kierunku i czekające na zmianę świateł. Doszło do czołowego zderzenia volkswagena z fiatem cinquecento, rykoszetem "dostały" też dwa inne samochody.

Najpoważniejszych obrażeń doznała młoda kobieta jadąca jako pasażerka w cinquecento. Została przewieziona do szpitala. Na placu i w jego okolicach tworzą się duże zatory.

ZOBACZ TAKŻE: DUŻA AWARIA WODOCIĄGOWA I ZWĘŻONA JEZDNIA NA GRABISZYŃSKIEJ

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 31

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

na to co trzeba to nie ma pieniędzy

G
Gość

Kolejny, który myślał, że "ma systemy" w samochodzie :D

G
Gość
2019-06-11T20:07:03 02:00, poprawcie to redaktorzy:

to seicento a nie cinquecento a schirocco sie za mocno rozpedzilo i wlecialo na przeciwny pas powodujac krakse.

* Scirocco :)

G
Gość
2019-06-11T19:50:18 02:00, Adam:

Ktoś wie co się stało bo z artykułu nie rozumiem

2019-06-11T20:35:52 02:00, Gość:

Sie stało że jednego szrotosziroko jest mniej na drogach i zrobiło się bezpieczniej natomiast OC poszło o pół punktu procentowego do góry.

2019-06-11T22:21:54 02:00, pozdrowienia:

jesli nie rozumiesz pytania to dlaczego sie udzielasz i wypowiadasz?

Adam zapytal co sie stalo, a ty mu odpowiadasz o skutkach zdarzenia.

rozrozniasz przyczyny od skutkow?

ps. nigdy na drogach nie bedzie juz bezpiecznie, pogódź sie z tym.

Przyczyny są badane przez specjalna komisję dlatego Adam dostał jedynie informację o skutkach przyczyny :)

G
Gość
2019-06-11T19:50:18 02:00, Adam:

Ktoś wie co się stało bo z artykułu nie rozumiem

2019-06-11T20:35:52 02:00, Gość:

Sie stało że jednego szrotosziroko jest mniej na drogach i zrobiło się bezpieczniej natomiast OC poszło o pół punktu procentowego do góry.

2019-06-12T00:10:11 02:00, x:

Kogo niby oc "o pół punktu"? xD Tercecik zaliczył. OC mu weźmie więcej niż to jego scirroco było warte, skoro za sam zderzak do Corsy D sobie ostatnio liczą podobno 4k. xD

DW o pół punktu poszło :)

G
Gość
2019-06-12T05:53:49 02:00, janusz:

testosteron samochodowy buzuje

300 KM pod maską...

a tu w korkach trzeba stać..

jak żyć?

A w głowie pustka.

A myślał że taki cwany wyprzedzi sobie.

W
Wrocławianin.

Zabrać prawo jazdy i samochód, obroża na nogę i zakaz jazdy do końca życia nawet rowerem, taksówka albo autobus, żeby nikomu więcej krzywdy nie zrobił.

j
janusz

testosteron samochodowy buzuje

300 KM pod maską...

a tu w korkach trzeba stać..

jak żyć?

o
oooo

... czy jest tu jakiś cwaniak?

K
Karolek (Carlos)

Brak wyobraźni ! Głupi debil niech wypierdala na tor się rozwalac a nie takie fury niszczy ,szkoda Tylko że jemu się nic nie stało!!!

z
zxc
2019-06-11T19:50:18 02:00, Adam:

Ktoś wie co się stało bo z artykułu nie rozumiem

2019-06-12T00:10:34 02:00, Gość:

Po ustawieniu tego "Samochodu dla ludu" widać, że kierujący nim dzban, co się zgadza z pasami na całym aucie, wyprzedzał jadąc za podwójną ciągłą, pod prąd, za sygnalizator i zaliczył "trypla". Mam nadzieję, że OC wyciągnie mu więcej niż cena tej jego magicznej furmanki sprawa w sądzie, jeśli kobieta posiedzi w szpitalu.

Przypominam sobie tego debila z racji dość charakterystycznego ubarwienia tego szrotu. Powiem jedno - jeździł jak wariat a w tym wypadku zabrakło umiejętności i zdrowego rozsądku. Szkoda tylko osób poszkodowanych

M
Mercedes

Bylem świadkiem ale nie do końca widziałem co sie stało, ciesze się że to ja nie jechałem cykl świateł wcześniej

https://youtu.be/jO5VTy14hic

G
Gość
2019-06-11T19:50:18 02:00, Adam:

Ktoś wie co się stało bo z artykułu nie rozumiem

Po ustawieniu tego "Samochodu dla ludu" widać, że kierujący nim dzban, co się zgadza z pasami na całym aucie, wyprzedzał jadąc za podwójną ciągłą, pod prąd, za sygnalizator i zaliczył "trypla". Mam nadzieję, że OC wyciągnie mu więcej niż cena tej jego magicznej furmanki sprawa w sądzie, jeśli kobieta posiedzi w szpitalu.

x
x
2019-06-11T19:50:18 02:00, Adam:

Ktoś wie co się stało bo z artykułu nie rozumiem

2019-06-11T20:35:52 02:00, Gość:

Sie stało że jednego szrotosziroko jest mniej na drogach i zrobiło się bezpieczniej natomiast OC poszło o pół punktu procentowego do góry.

Kogo niby oc "o pół punktu"? xD Tercecik zaliczył. OC mu weźmie więcej niż to jego scirroco było warte, skoro za sam zderzak do Corsy D sobie ostatnio liczą podobno 4k. xD

s
spokojnie lewaczku
2019-06-11T21:32:11 02:00, Gość:

Mam nadzieje ze cwaniak dostanie specjalny mandat dla cwaniakow za cwaniaczenie, tj 1000 zł

2019-06-11T21:45:53 02:00, Gość:

I po co te głupie wypowiedzi - nie znasz pan sytuacji a już grzywnę chcesz nakładać. Proszę się zastanowić nad swoją wypowiedzią !

A ślepy jesteś co się "mogło tam tylko i wyłącznie stać"? Po ustawieniu tego "Samochodu dla ludu" widać, że kierujący nim dzban, co się zgadza z pasami na całym aucie, wyprzedzał jadąc za podwójną ciągłą, pod prąd, za sygnalizator i zaliczył "trypla". Mam nadzieję, że OC wyciągnie mu więcej niż cena tej jego magicznej furmanki sprawa w sądzie, jeśli kobieta posiedzi w szpitalu.

Dodaj ogłoszenie