Wypadek przy mostach Jagiellońskich. Korki w stronę centrum (ZDJĘCIA)

Jarosław JakubczakZaktualizowano 
Chwilę przed godz. 17 w okolicach przejścia dla pieszych przy zjeździe z mostów Jagiellońskich, na jezdni w stronę centrum miasta, doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierująca suzuki kobieta, która jechała z trójką dzieci, uderzyła w tył zatrzymującego się przed przejściem dla pieszych forda. W tym aucie znajdował się tylko kierowca. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Trwa oczekiwanie na pogotowie ratunkowe. Zablokowany jest prawy pas jezdni.

polecane: FLESZ: Zmiany w logowaniu na konto. Uwaga na oszustów

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 29

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Typowy widok z Wrocławia. Zajęci wszystkim, tylko nie prowadzeniem pojazdu...

G
Gość

Zaraz wypadek,to tylko zwykła stłuczka,która w tym miejscu zdarza sie prawie co tydzień!

G
Gość
2019-08-05T23:40:47 02:00, Gość:

Dlatego nigdy nie zatrzymuję się przed przejściami dla pieszych.

2019-08-06T03:48:51 02:00, Stop ludzkiej głupocie!:

Oj Boże, jak nie wiesz co napisać, to nie pisz nic... Masz jakieś uprawnienia do kierowania, czy tylko kartę specjalisty do powożenia furą gnoju?

Mam prawo jazdy od wielu lat i dzięki takiemu postępowaniu nigdy nie miałem kolizji.

G
Gość
2019-08-06T07:19:58 02:00, Gość:

goowniane puszczanie pieszych

ch*j ci w dupę

G
Gość

Kilka razy jadąc ostatnio do pracy widziałem debili jadących z dziećmi, którzy na drodze zachowywali się jak istni wariaci. Jechał za mną koles, który miał fotelik z dzieciakiem przypięty na miejscu pasażera, zapieprzał i jak zatrzymałem ię przed światłami, wyprzedził mnie z lewej strony i na czerwonym przejechał. Ludzie opamietajcie się kurde, jak chcecie się zabić to róbcie to jadąc samemu a nie z dziećmi, one nie są winne waszego debilizmu.

G
Gość

goowniane puszczanie pieszych

G
Gość
2019-08-05T21:14:50 02:00, Gość:

W tym miejscu są non stop takie zdarzenia, zawsze przy przejściach dla pieszych. W niedzielę był taki sam wypadek po drugiej stronie jezdni. Winny jest zawsze ten z tyłu , który jedzie na tyle szybko i na tyle blisko poprzedzającego pojazdu, że nie jest w stanie wyhamować.

Dzięki bogu w tych własnie momentach jadą z tyłu! Gdyby jechali obok i wyprzedzali, zwłaszcza, że 90% z nich nie wie co to wyprzedzanie, ludzie na tym przejściu codziennie fruwali by na 5m w górę i 50m w przód, a trup ścieliłby się gęsto.

Tam wyprzedzanie przed i na przejściach jest nagminne, gdyby nie upadek POPISlandzkiej milicji i 3 tys. wakatów, dziwiłbym, się, że nie chcą zarobić na mandatach i koszeniu morderców z dróg: są dwa przejścia w odległości ok 50m po 10 punktów za każde plus kilka za przekroczenie prędkości i można usuawać morderców za jednym zatrzymaniem.

G
Gość
2019-08-05T18:06:40 02:00, czesto tam bywam:

tam jest znak jak WOŁ-40-ale kto by sie pierdołami interesował sie popierdala nawet mpk 70jezdzi -widzialem szybkosciomierz

2019-08-05T18:44:14 02:00, Gość:

Ten zjeb Frasyniuk nie chciał płacić mandatu za to że tam zapierrdalal.

Ten szmaciarz wiele razy pokazał że rościł sobie wiecej praw niż członek PZPR

Jakoś autobusy nie mają tam za często kolizji, natomiast osobówki raz na dobę? Więc z tą prędkąścią to bym tak nie przesadzał, bo cię ktoś o coś może oskarżyć... Wiesz czasy hejtu...

S
Stop ludzkiej głupocie!
2019-08-05T23:40:47 02:00, Gość:

Dlatego nigdy nie zatrzymuję się przed przejściami dla pieszych.

Oj Boże, jak nie wiesz co napisać, to nie pisz nic... Masz jakieś uprawnienia do kierowania, czy tylko kartę specjalisty do powożenia furą gnoju?

G
Gość

Niech sprawdzą telefon kobiety. Na pewno pisała smsa.

G
Gość

Dlatego nigdy nie zatrzymuję się przed przejściami dla pieszych.

Q
Qwer
2019-08-05T18:06:40 02:00, czesto tam bywam:

tam jest znak jak WOŁ-40-ale kto by sie pierdołami interesował sie popierdala nawet mpk 70jezdzi -widzialem szybkosciomierz

2019-08-05T18:44:14 02:00, Gość:

Ten zjeb Frasyniuk nie chciał płacić mandatu za to że tam zapierrdalal.

Ten szmaciarz wiele razy pokazał że rościł sobie wiecej praw niż członek PZPR

Frasyniuk siedział za komuny w więzieniu, żeby takie osrańce jak ty mogły pierdzieć w internecie

G
Gość
2019-08-05T18:25:36 02:00, Gość:

Co z tego, ze jechała z dzieciami jak tępa i przydzwoniła. Współczuję kierowcy w którego przywaliła a jechał sam. Wszędzie dzieci-kutafony na początku drogi życiowej a tyle pitolenia o nich. Ttym czasem matka takiego smarka potrafi w sklepie wydrzeć-choć tu bo ci przyper...ę. Ona w total makijażu, pazury zrobione itd. a gówniak mały i życzeniowy-jak to zwykle przy bezstresowym i nieodpowiedzialnym wychowaniu. Niedorosli są rodzicami. Szkoda gościa co dostał w tył od mamuśki z 3-ma gówniakami.

2019-08-05T20:42:43 02:00, Gość:

bezpłodny dewiant

2019-08-05T21:04:48 02:00, Gość:

Skąd wiesz? Po osobistym sprawdzeniu? Prawda kole w oczy

Ty chyba piszesz o sobie

G
Gość

W tym miejscu są non stop takie zdarzenia, zawsze przy przejściach dla pieszych. W niedzielę był taki sam wypadek po drugiej stronie jezdni. Winny jest zawsze ten z tyłu , który jedzie na tyle szybko i na tyle blisko poprzedzającego pojazdu, że nie jest w stanie wyhamować.

G
Gość
2019-08-05T18:25:36 02:00, Gość:

Co z tego, ze jechała z dzieciami jak tępa i przydzwoniła. Współczuję kierowcy w którego przywaliła a jechał sam. Wszędzie dzieci-kutafony na początku drogi życiowej a tyle pitolenia o nich. Ttym czasem matka takiego smarka potrafi w sklepie wydrzeć-choć tu bo ci przyper...ę. Ona w total makijażu, pazury zrobione itd. a gówniak mały i życzeniowy-jak to zwykle przy bezstresowym i nieodpowiedzialnym wychowaniu. Niedorosli są rodzicami. Szkoda gościa co dostał w tył od mamuśki z 3-ma gówniakami.

2019-08-05T20:42:43 02:00, Gość:

bezpłodny dewiant

Skąd wiesz? Po osobistym sprawdzeniu? Prawda kole w oczy

Dodaj ogłoszenie