Wypadek przy moście Pokoju. Tworzą się duże korki w centrum (ZDJĘCIA)

JJZaktualizowano 
Około godziny 16 przy zjeździe z mostu Pokoju w kierunku ulicy Szczytnickiej zderzyły się trzy samochody. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Tworzą się duże korki.

Samochody najechały po kolei na siebie na tył. Nie ma osób poważnie rannych. Na miejscu są służby: policja, pogotowie i straż pożarna. W okolicach wypadku tworzą się duże korki. Zatory sięgają tzw. placu Społecznego. Na pewno stracimy tam więcej czasu niż zwykle, warto omijać ten rejon miasta przez najbliższą godzinę, dwie.

polecane: Flesz - Ukraińcy chcą więcej zarabiać

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 38

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Jeszcze raz:

Żal tego słuchać, dla wyjaśnienia poszkodowane były cztery samochody i trzy z nich STAŁY przed skrzyżowaniem na czerwonym światle a czwarty skasował je wszystkie. Ale najlepiej wyzwać wszystkich od buraków bo to takie polskie.

Bardzo proszę zachować komentarze dla siebie, po co ta nie nienawiść. Bądźmy dla siebie ludźmi.

G
Gość

cholerni rowerzysci, to na pewno przez nich

i te korki po wyburzeniu estakady, oh wait, nie ma korkow jak wieszczyli gazeciani debile

G
Gość
2019-08-23T20:25:24 02:00, Gość:

Kolejne skrzyżowanie sterowane przez ITS-a skróciło zielone kierowcom?

2019-08-24T09:48:42 02:00, Gość:

To skrzyzowanie akurat nie jest sterowane przez its. Nie wierzysz to przejedz sie tam tramwajem, jak trafisz na "czerwone" to stoisz prawie dwie minuty. Za to na placu Solidarnosci its jak najbardziej dziala. Mimo bardzo dlugiego cyklu musi tramwaj zablokowac, chociazby autobusy, zamiast poczekac 10 sekund, aby potem stac przed przystankiem za dwoma tramwajami. "Mistrzowskie" skrzyzowanie. Dobre tez Samolotowa, Krzyki, Rondo P.Wp., Kromera, Broniewskiego (perelki!). Ktos przesral na ten system ponad 100 milionow i teraz trzeba udawac, ze to swietne i spelnia swoja funkcje.....

300 mln

G
Gość
2019-08-23T21:01:50 02:00, Gość:

Może czas w końcu zadbać o kierowców, panie Sutryk? Bo zwężanie jezdni na ścieżki rowerowe najwyraźniej nie służy bezpieczeństwu. A chyba ono jest najważniejsze...

Kierowca jest mniej wiecej tak samo dyskryminowany jak heteroseksualny mezczyzna

G
Gość
2019-08-24T09:39:03 02:00, Gość:

Wiesniaki powinni placic podwojne oc. Jezdza po miescie jak po swojej oborze. Wystarczy nam juz pieprznietych miastowych 'miszczuf' kierownicy, zeby jeszcze dodatkowo pozwalac sobie na darmowe wpuszczanie wiejskiej holoty.

Ponizej poziomu

G
Gość
2019-08-23T20:25:24 02:00, Gość:

Kolejne skrzyżowanie sterowane przez ITS-a skróciło zielone kierowcom?

To skrzyzowanie akurat nie jest sterowane przez its. Nie wierzysz to przejedz sie tam tramwajem, jak trafisz na "czerwone" to stoisz prawie dwie minuty. Za to na placu Solidarnosci its jak najbardziej dziala. Mimo bardzo dlugiego cyklu musi tramwaj zablokowac, chociazby autobusy, zamiast poczekac 10 sekund, aby potem stac przed przystankiem za dwoma tramwajami. "Mistrzowskie" skrzyzowanie. Dobre tez Samolotowa, Krzyki, Rondo P.Wp., Kromera, Broniewskiego (perelki!). Ktos przesral na ten system ponad 100 milionow i teraz trzeba udawac, ze to swietne i spelnia swoja funkcje.....

G
Gość
2019-08-23T16:26:53 02:00, Gość:

Znowu wieśniaki......nie ogarniają miejskiego ruchu......

2019-08-23T17:00:28 02:00, Gość:

Strzelać jak do ukrów!

2019-08-23T18:14:20 02:00, Gość:

Heh bo to ze na innych tablicach to znaczy ze np od kilkunastu lat nie mogą mieszać we Wrocławiu? Zabawne, kto tu jest wieśniakiem

2019-08-23T19:48:33 02:00, Wrocławianin:

Prawdziwy wrocławianin jeździ na DW

2019-08-23T22:27:51 02:00, DW:

DOKŁADNIE.....

Za to poziom państwa wypowiedzi jest wprost żałosny. Czytając to aż zal być Wrocławianinem.

G
Gość
2019-08-23T21:29:20 02:00, Marco:

Kierowcy powinni mieć obowiązkowe OC i egzamin na kierowcę... wtedy może nauczą się jeździć.

A nie mają????? Weź wróć na ziemię.

B
Blaszka
2019-08-23T20:41:43 02:00, Gość:

Powinni prawomocnie konfiskować i złomować samochody uczestnikom takich stłuczek, nieważne czy sprawca czy nie, wtedy każdy na każdego by uważał, nie byłoby wymuszeń odszkodowania i skończyłoby się blokowanie miasta rozwalonymi puszkami. A małe puknięcia w autko nie powodowały niepotrzebnej agresji, bo dla polaka robaka lekko stunkąć w blachę to gorzej niż klepnąć mu żoncię w tyłek.

Nie jesteśmy we Włoszech, pukać w blaszkę, to się możesz sam, w zakuty łeb.

M
Marco
2019-08-23T21:01:50 02:00, Gość:

Może czas w końcu zadbać o kierowców, panie Sutryk? Bo zwężanie jezdni na ścieżki rowerowe najwyraźniej nie służy bezpieczeństwu. A chyba ono jest najważniejsze...

Popieram,

Trzeba zacząć dbać o kierowców. Bym zaczął od bezwględnego utraty prawa jazdy na okresy miesiąca, pół roku, roku, 3 lat (recydywa) po spowodowaniu wypadku czy poważniejsze przewiniania. Jazda na zderzaku bezwzględnie karana. Mandaty liczone jako procent dochodów kierowcy. W przypadku jazdy bez uprawnień, jazdy pod wpływem alkoholu, przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym o 50km/h kara więzienia.

I oczywiście kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Bo na nic przepisy jak się ich nie kontroluje.

Kierowcy wtedy poczują przypływ miłości, otworzą im się serduszka i będą spokojnie i bezwypadkowo jeździć.

M
Marco

Kierowcy powinni mieć obowiązkowe OC i egzamin na kierowcę... wtedy może nauczą się jeździć.

G
Gość

Może czas w końcu zadbać o kierowców, panie Sutryk? Bo zwężanie jezdni na ścieżki rowerowe najwyraźniej nie służy bezpieczeństwu. A chyba ono jest najważniejsze...

G
Gość

Kolejne skrzyżowanie sterowane przez ITS-a skróciło zielone kierowcom?

G
Gość

A pomyślał ktoś, żeby zejść kierowcy z przodu ze zderzaka?

W
Wrocławianin
2019-08-23T16:26:53 02:00, Gość:

Znowu wieśniaki......nie ogarniają miejskiego ruchu......

2019-08-23T17:00:28 02:00, Gość:

Strzelać jak do ukrów!

2019-08-23T18:14:20 02:00, Gość:

Heh bo to ze na innych tablicach to znaczy ze np od kilkunastu lat nie mogą mieszać we Wrocławiu? Zabawne, kto tu jest wieśniakiem

Prawdziwy wrocławianin jeździ na DW

Dodaj ogłoszenie