reklama

Wypadek porsche przy trasie W-Z. Auto zniszczyło miejską infrastrukturę (ZDJĘCIA)

Jerzy Wójcik
Jerzy Wójcik
Zaktualizowano 
We wtorkowy wieczór doszło do wypadku luksusowego porsche przy wrocławskiej trasie W-Z. Kierowca wyjeżdżając z tunelu pod placem Dominikańskim nie zdołał opanować samochodu, wypadł z jezdni Kazimierza Wielkiego i zniszczył miejską infrastrukturę oraz swój samochód.

W wypadku przy trasie W-Z brał udział tylko jeden samochód. Nie było osób poszkodowanych. Na miejsce wezwano policję oraz lawetę, na której odjechał rozbity samochód.

Kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał na chodnik pomiędzy trasą W-Z i ulicą Ofiar Oświęcimskich. Po drodze zniszczył słupki oddzielające chodnik od jezdni (i uniemożliwiające parkowanie) oraz znak drogowy. Na zdjęciach widać, że mężczyzna próbuje wyprostować znak we własnym zakresie, ale nie bardzo mu to wychodzi.

Jak dowiadujemy się w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta, w takiej sytuacji zarówno słupki jak i znak zostaną profesjonalnie naprawione z OC sprawcy tego wypadku. Policja sporządziła notatkę z tego zdarzenia i urzędnicy mają wszystkie dane sprawcy. W sytuacjach, gdy kierowca próbuje odjechać z miejsca zdarzenia, a została zniszczona miejska infrastruktura, sprawa jest bardziej skomplikowana. Trzeba próbować odczytać rejestrację auta z nagrań miejskiego monitoringu. Tutaj porsche nie nadawało się do dalszej jazdy.

ZOBACZ TAKŻE: SAMOCHÓD UDERZYŁ W ŚCIANĘ BUDYNKU PRZY DWORCU GŁÓWNYM

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 89

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

D
Do iditów w porche
2019-06-12T22:33:18 02:00, Rafał:

Nic nie wiecie, a sie wypowiecie. Wiecej niz jedno auto bralo udzial, drugie ucieklo. Co wiecej nie ma stwierdzonej winy kierowcy. W komentarzach wszyscy jestescie zalosni zrzucajac bez dowodow wine na kierowce porsche. I dla waszej informacji to cayman gt4, oczywiscie wiekszosc tepych pal nie pojmie ale to jedno z lepszycch aut na rynku, nawet jezeli nie kosztuje miliona. Ogarnijcie dupy

2019-06-13T05:51:48 02:00, Wrocławianin.:

Rafałku nie jaraj się tak, słaby byłeś i poleciałeś, teraz szukasz winnych, jakbyś miał porównywalną ilość zwojów mózgowych do homo sapiens, to wiedziałbyś, że Wrocław to nie Nurburgring i na drodze obowiązują przepisy, tego w maluchu i tego w prosie. Myślę, że sąd ci to wyjaśni.

2019-06-14T01:15:23 02:00, Rafał:

a skad wniosek ze to ja? Nie ja. I nadal nie uwzględniłeś faktu, że to nie wina kierowcy Porsche. Na dodatek nie masz na tyle odwagi żeby sie chociaż imieniem podpisać. Dawaj przedstaw się i pogadamy rozsądnie, argumentując swoje zdania twarzą w twarz. Broń Boże nie chcę się bić ale skoro tak wiele wiesz o sytuacji, a nawet nie znasz imienia właściciela Porsche to jestem skłonny zaryzykować, że twoje argumenty ograniczałyby się do wymyślania jak to należy za jaja powiesić każdego ze sportowym autem bo złodziej. Nie będę już więcej wchodził pod ten artykuł więc o ewentualną odpowiedź proszę na instagrama w wiadomości prywatnej: @wroclawcar

Tj. O ile masz cokolwiek do powiedzenia opierajacego sie na faktach. Jak nie to nie marnuj mojego czasu

Nie powiedziałeś niczego sensownego.Wiemy jak jeżdżą takie auta po mieście bo mamy oczy.

Policja ustali czy inne auto zajechało drogę czy tylko nie dało się szaleńcowi wyprzedzić.

Zabrać takiemu PJ na minimum 10 zanim zabije

Jeżdżę już kilkadziesiąt lat i nikt mi nie zajechał drogi tak abym wjechał na chodnik gdzie można się spodziewać pieszych.Nikt nie będzie wchodził na instagrama tylko dlatego że ty tak chcesz.

Sponiewieramy idiotę na tym forum a ty jak sprowadzasz takie auta an nasz rynek to żyjesz z idiotów co potrzebują takie auto do jazdy po mieście

G
Gość
2019-06-12T22:33:18 02:00, Rafał:

Nic nie wiecie, a sie wypowiecie. Wiecej niz jedno auto bralo udzial, drugie ucieklo. Co wiecej nie ma stwierdzonej winy kierowcy. W komentarzach wszyscy jestescie zalosni zrzucajac bez dowodow wine na kierowce porsche. I dla waszej informacji to cayman gt4, oczywiscie wiekszosc tepych pal nie pojmie ale to jedno z lepszycch aut na rynku, nawet jezeli nie kosztuje miliona. Ogarnijcie dupy

2019-06-13T05:51:48 02:00, Wrocławianin.:

Rafałku nie jaraj się tak, słaby byłeś i poleciałeś, teraz szukasz winnych, jakbyś miał porównywalną ilość zwojów mózgowych do homo sapiens, to wiedziałbyś, że Wrocław to nie Nurburgring i na drodze obowiązują przepisy, tego w maluchu i tego w prosie. Myślę, że sąd ci to wyjaśni.

2019-06-14T01:15:23 02:00, Rafał:

a skad wniosek ze to ja? Nie ja. I nadal nie uwzględniłeś faktu, że to nie wina kierowcy Porsche. Na dodatek nie masz na tyle odwagi żeby sie chociaż imieniem podpisać. Dawaj przedstaw się i pogadamy rozsądnie, argumentując swoje zdania twarzą w twarz. Broń Boże nie chcę się bić ale skoro tak wiele wiesz o sytuacji, a nawet nie znasz imienia właściciela Porsche to jestem skłonny zaryzykować, że twoje argumenty ograniczałyby się do wymyślania jak to należy za jaja powiesić każdego ze sportowym autem bo złodziej. Nie będę już więcej wchodził pod ten artykuł więc o ewentualną odpowiedź proszę na instagrama w wiadomości prywatnej: @wroclawcar

Tj. O ile masz cokolwiek do powiedzenia opierajacego sie na faktach. Jak nie to nie marnuj mojego czasu

to prosie to c h u j n i a a nie jedno z lepszych aut co ty c p a s z ?

G
Gość

kazdy nowobogacki burak nie potrafi jezdzic tylko szpanuja i tak sie to zazwyczaj konczy a to prosie wcale nie jest dobre

R
Rafał
2019-06-12T22:33:18 02:00, Rafał:

Nic nie wiecie, a sie wypowiecie. Wiecej niz jedno auto bralo udzial, drugie ucieklo. Co wiecej nie ma stwierdzonej winy kierowcy. W komentarzach wszyscy jestescie zalosni zrzucajac bez dowodow wine na kierowce porsche. I dla waszej informacji to cayman gt4, oczywiscie wiekszosc tepych pal nie pojmie ale to jedno z lepszycch aut na rynku, nawet jezeli nie kosztuje miliona. Ogarnijcie dupy

2019-06-13T05:51:48 02:00, Wrocławianin.:

Rafałku nie jaraj się tak, słaby byłeś i poleciałeś, teraz szukasz winnych, jakbyś miał porównywalną ilość zwojów mózgowych do homo sapiens, to wiedziałbyś, że Wrocław to nie Nurburgring i na drodze obowiązują przepisy, tego w maluchu i tego w prosie. Myślę, że sąd ci to wyjaśni.

a skad wniosek ze to ja? Nie ja. I nadal nie uwzględniłeś faktu, że to nie wina kierowcy Porsche. Na dodatek nie masz na tyle odwagi żeby sie chociaż imieniem podpisać. Dawaj przedstaw się i pogadamy rozsądnie, argumentując swoje zdania twarzą w twarz. Broń Boże nie chcę się bić ale skoro tak wiele wiesz o sytuacji, a nawet nie znasz imienia właściciela Porsche to jestem skłonny zaryzykować, że twoje argumenty ograniczałyby się do wymyślania jak to należy za jaja powiesić każdego ze sportowym autem bo złodziej. Nie będę już więcej wchodził pod ten artykuł więc o ewentualną odpowiedź proszę na instagrama w wiadomości prywatnej: @wroclawcar

Tj. O ile masz cokolwiek do powiedzenia opierajacego sie na faktach. Jak nie to nie marnuj mojego czasu

P
Pulp Fiction

kostkowaty zrobiłeś błąd z tym znakiem w takiej sytuacji wzywa się Winston "Wilk" Wolfe

w
wrocławianin

To ze burak byłeś każdy kierowca w Wrocławiu widział i skończyłeś jak burak ? miej pretensję do GW ze to nagłośniła ?.

f
ferdynand

biedny chłopiec ,rozwalił GT4 czy teraz ruszy społeczna akcja ? i Pan kupi sobie porsche spydera ?

k
krasnal
2019-06-13T09:02:27 02:00, Arro.:

Tu widzę to samo, każdy przejeździł godziny na torze i jest specjalistą. Zaskoczę Was, w tym przypadku to nie jest wina kierowcy, brały udział osoby trzecie, rozumiem zazdrość w oczy kole?

a tu cię zaszczę bo trasę znam :) wyleciał z tunelu W-Z i zapomniał ze porsche ma tak mała masę i i za szybko schowaj podwoziem i teraz pomyśl co by było jak by GT2 RS było w cenie GT4 ?

k
koło
2019-06-13T09:20:31 02:00, Gość:

Kierowca Porsche nie był sprawcą zdarzenia! Weryfikujcie swoje źródła przed opublikowaniem artykułów.

ta a matka madzi też nie była matką madzi

t
ty a gdzie tu logika ?
2019-06-13T09:20:31 02:00, Gość:

Kierowca Porsche nie był sprawcą zdarzenia! Weryfikujcie swoje źródła przed opublikowaniem artykułów.

no to mamy dylemat ? słupki parkingowe nagle wtargnęły mu na drogę ?

c
ciekawy

Panie rybka czy W-Z to jest ucinek testowy dla firmy ? https://www.youtube.com/watch?v=XiPNBu9I6Uo

lc corp

G
Gość
2019-06-12T23:27:11 02:00, Seweryn:

Kolejny pochopny wniosek wyciągnięty z jeszcze nierozpatrzonej przez sąd sprawy. Słyszałem od właściciela Caymana, że zmuszony on był dokonać manewru, bo drogę zagrodził mu kierowca BMW 3, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Prosiłbym o nie rozpowszechnianie fałszywych dopowiedzeń, gdyż powoduje to błędną ocenę sprawy przez czytelników

2019-06-12T23:42:11 02:00, Gość:

W takim razie poruszał się ze zbyt dużą prędkością skoro doprowadził do takich zniszczeń... Ścigał się z tym BMW czy jak? Chyba że kierowców takich samochodów nie obowiązują ograniczenia prędkości, hmm?

2019-06-13T00:11:18 02:00, ToM:

Widziałem, ten wypadek. Nie było żadnego BMW, po prostu jechał za szybko zahaczył o krawężnik i stracił panowanie nad autem.

Czyli standardowo, więcej ciężaru w stopie niż mózgu :P

d
dr Kaftan

Jak lubisz Ryzyko i Adrenalinę oraz zapach benzyny spalonej..i diesla bez DPF nie musisz kupować Porsche , wystarczy, że siądziesz w ogródku przy trasie WZ :P

a nuż wylosujesz Porsche albo Kawasaki rozpędzone na kole :P

G
Gość

Kierowca Porsche nie był sprawcą zdarzenia! Weryfikujcie swoje źródła przed opublikowaniem artykułów.

A
Arro.

Tu widzę to samo, każdy przejeździł godziny na torze i jest specjalistą. Zaskoczę Was, w tym przypadku to nie jest wina kierowcy, brały udział osoby trzecie, rozumiem zazdrość w oczy kole?

Dodaj ogłoszenie