Wypadek na skrzyżowaniu Traugutta i Pułaskiego [ZDJĘCIA]

JJZaktualizowano 
Ok. godz. 19.30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Pułaskiego. Auta zablokowały torowisko.

Na środku skrzyżowania zderzyły się osobowy seat i dostawczy renault. W wyniku wypadku ten drugi samochód przewrócił się na bok. Cztery osoby jadące w dwóch autach zostały przebadane przez ratowników z karetki pogotowia.

Do wypadku doszło przy sygnalizacji działającej w trybie pulsacyjnym żółtym. Kierujący osobówką jechał ul. Pułaskiego i zgodnie ze znakami drogowymi znajdował się na drodze z pierwszeństwem przejazdu.

Samochody całkowicie zablokowały torowisko w Kierunku Księża Małego. Tramwaje linii 3i 5 skrócono do pl. Wróblewskiego. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Galeria Dominikańska - Księże Małe.

Utrudnienia zakończyły się po godz. 21.

ZOBACZ TEŻ:

Koszmarny wypadek na DK8. Śmigłowiec LPR w akcji [ZDJĘCIA]

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-03T21:52:17 02:00, Tomasz:

Byłem świadkiem tego zdarzenia. Renault był już na skrzyżowaniu, po czym na skrzyżowanie wjechał samochód osobowy marki Seat. Sygnalizacja świetlna dawała tylko barwę pomarańczowa. Wiec każdy uczestnik ruchu powinien ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNA OSTROŻNOŚĆ zbliżając się do skrzyżowania. Jednakże kierowca osobówki doszedł do wniosku, ze jak jest na pierwszeństwie to przydusi i będzie 30 sekund szybciej w domu. Tłumaczył sie mówiąc: „ ja miałem pierwszeństwo, ja miałem pierwszeństwo.. „. Brak słów. Uważam ze kierujący Seatem powinien dostać mandat, ponieważ nie ustąpił wszystko pojazdom które już znajdowały się na skrzyżowaniu, na prawdę brak wyobraźni.. Za kolizje mandat dostanie również kierowca Renault.

Lecz najgorsze jest to ze na chodniku stały dwie matki z dziećmi w wózkach i gdyby kierowca Renault nie skręcił mocno w prawo po uderzeniu, to by te osoby rozjechał lub przygniótł autem, także szacun dla Pana !

No ale co tam, kierowca Seata chodził i mówił ze miał pierwszeństwo.. Trochę wyobraźni młody człowieku jak zbliżasz się do każdego skrzyżowania. Przecież jakby ucierpiały te kobiety z dziećmi, byłaby ogromna tragedia ..

Piesi tez nie podchodzicie na skraj chodnika tylko stańcie za jakims elementem słupa czy barierki i obserwujcie otoczenie, a nie telefon i smsesy ! Będzie ostrożni, wszyscy.

Pozdrawiam

2019-06-04T07:57:29 02:00, Gość:

Wyobraźni to chyba nie miał ten co spowodował nie wiem jak trzeba być bezczelnym żeby pisać że ktoś z pierwssenstwem ma uważać na tych bez pierwszeństwa gościu wracaj do szkoły i to najlepiej od 1 klasy

Żeby tak pisać to trzeba mieć doświadczenie jako kierowca. Tylko początkujący twierdzą jak Ty: "od kiedy jadący z pierszeństwem ma uważać na tych co wyjeżdżają z podporządkowanej?"

Pomijając że taki zapis w przepisach istniejej (zasada ograniczonego zaufania!) to pozwól że zadam Ci pytanie: jak zachowasz się jadąc drogą z pierszeństwem przejazdu i zbliżając do skrzyżowania, do którego także (z kierunku podporządkowango) zbliża się zbyt szybko zestaw ciągnik siodłowy naczepa załądowane kruszywem? Utrzymasz prędkość powtarzając pod nosem jak mantrę "mam pierszeństwo, nie uważam na innych" czy jednak (odruchowo!) zwolnisz kontrolując ruchy ciężarówki która ewidentnie porusza się zbyt szybko? Zwolnisz a nawet zatrzymasz się?

i
ikona

Za dużo aut, za dużo ludzi. Wypadki będą zawsze, nie szkoda.

G
Gość
2019-06-04T10:18:26 02:00, Gość:

Pierwszeństwo ma ten kto ma AC - wnuczku....Btw.W mieście mając pierwszeństwo czy zielone i tak należy się upewnić .Jeździ dużo karetek, dzieci , rowerów , ludzie na czerwonym , piesi przebiegają żeby zdążyć na tramwaj/autobus.Trzeba myśleć za kokiem ...A nie „Bo ja miałem pierwszeństwo „.Ciekawe co by powiedział po spotkaniu z lokomotywa....ze tez miał pierwszeństwo

Gdyby każdy myślał jak Pan i tak postępował pewnie liczba wypadków znacznie by spadła. A że ludzie twierdzą " miałem pierwszeństwo " to jest tak jest ludzie bez wyobraźni czasem mimo pierwszeństwa warto by było pomyśleć za innych.

G
Gość

Pierwszeństwo ma ten kto ma AC - wnuczku....Btw.W mieście mając pierwszeństwo czy zielone i tak należy się upewnić .Jeździ dużo karetek, dzieci , rowerów , ludzie na czerwonym , piesi przebiegają żeby zdążyć na tramwaj/autobus.Trzeba myśleć za kokiem ...A nie „Bo ja miałem pierwszeństwo „.Ciekawe co by powiedział po spotkaniu z lokomotywa....ze tez miał pierwszeństwo

G
Gość
2019-06-03T21:52:17 02:00, Tomasz:

Byłem świadkiem tego zdarzenia. Renault był już na skrzyżowaniu, po czym na skrzyżowanie wjechał samochód osobowy marki Seat. Sygnalizacja świetlna dawała tylko barwę pomarańczowa. Wiec każdy uczestnik ruchu powinien ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNA OSTROŻNOŚĆ zbliżając się do skrzyżowania. Jednakże kierowca osobówki doszedł do wniosku, ze jak jest na pierwszeństwie to przydusi i będzie 30 sekund szybciej w domu. Tłumaczył sie mówiąc: „ ja miałem pierwszeństwo, ja miałem pierwszeństwo.. „. Brak słów. Uważam ze kierujący Seatem powinien dostać mandat, ponieważ nie ustąpił wszystko pojazdom które już znajdowały się na skrzyżowaniu, na prawdę brak wyobraźni.. Za kolizje mandat dostanie również kierowca Renault.

Lecz najgorsze jest to ze na chodniku stały dwie matki z dziećmi w wózkach i gdyby kierowca Renault nie skręcił mocno w prawo po uderzeniu, to by te osoby rozjechał lub przygniótł autem, także szacun dla Pana !

No ale co tam, kierowca Seata chodził i mówił ze miał pierwszeństwo.. Trochę wyobraźni młody człowieku jak zbliżasz się do każdego skrzyżowania. Przecież jakby ucierpiały te kobiety z dziećmi, byłaby ogromna tragedia ..

Piesi tez nie podchodzicie na skraj chodnika tylko stańcie za jakims elementem słupa czy barierki i obserwujcie otoczenie, a nie telefon i smsesy ! Będzie ostrożni, wszyscy.

Pozdrawiam

Wyobraźni to chyba nie miał ten co spowodował nie wiem jak trzeba być bezczelnym żeby pisać że ktoś z pierwssenstwem ma uważać na tych bez pierwszeństwa gościu wracaj do szkoły i to najlepiej od 1 klasy

G
Gość
2019-06-03T20:33:41 02:00, Gość:

Żadna nowość... patologia drogowa w tym mieście, to już norma od lat.

2019-06-03T21:59:25 02:00, Gość:

Piszesz o zidiocialych motormiczych co dzwonia bez opamietania, mimo ze pojazd nie ma fizycznie miejsca gdzie zjechac? Albo o tych motornoczych co nie znaja przepisow i wjezdzaja na skrzyzowanie przy czerwonym/bez mozliwosci jego opuszczenia? A moze o tych co w korku wyznaja filozofue "no fucks given" i wypuszczaja pueszych wprost pod stojace auta?

Pasuje do nich jak ulal

2019-06-04T00:08:04 02:00, Gość:

Nie, piszę o wszystkich. Bez wyjątku ;-)

A, no to spoko :)

G
Gość
2019-06-03T23:30:55 02:00, Ona:

Właśnie jestem jedną z tych kobiet które szły chodnikiem w ta feralna chwilę w jednym wózku było dziecko 9 miesięczne w drugim 2 miesięczne 2 sekundy dzieliły nas od tego aby jeden z wózków dostał zderzakiem auta dostawczego nikomu nie życzę takiej sytuacji jedno z dzieci się rozplakalo z jednej chwili myślałam że czymś dostała bo leciały na nas opilki czegoś stres na Maxa. A najlepsze jest to że dopiero po około 10 minutach Pan z jakąś Panią do nas podszedł pytając czy wszystko wporzadku z nami i dziecmi z czego masa ludzi leciała do auta dostawczego żenujące całe szczęście że skończyło się jak skończyło.

2019-06-03T23:59:36 02:00, Gość:

O madko to straszne!

Żeby pisać trzeba się nauczyć pisać;)

G
Gość
2019-06-03T23:30:55 02:00, Ona:

Właśnie jestem jedną z tych kobiet które szły chodnikiem w ta feralna chwilę w jednym wózku było dziecko 9 miesięczne w drugim 2 miesięczne 2 sekundy dzieliły nas od tego aby jeden z wózków dostał zderzakiem auta dostawczego nikomu nie życzę takiej sytuacji jedno z dzieci się rozplakalo z jednej chwili myślałam że czymś dostała bo leciały na nas opilki czegoś stres na Maxa. A najlepsze jest to że dopiero po około 10 minutach Pan z jakąś Panią do nas podszedł pytając czy wszystko wporzadku z nami i dziecmi z czego masa ludzi leciała do auta dostawczego żenujące całe szczęście że skończyło się jak skończyło.

2019-06-04T00:04:22 02:00, Gość:

Zescie tam staly i czekaly az ktos zapyta? Bosz... pepek swiata...

Gdybyś nie zauważył to po oglądnięciu dzieci poszłyśmy w swoją stronę i nie potrzebujemy kibicować 2 gościa którzy nie potrafią patrzeć prawo lewo ;)

G
Gość

Raczej skupilysmy sie na tym aby ogladnac dzieci czy wszystko jest wporzadku tym bardziej ze jedno strasznie plakalo . Lepiej podejść do faceta z dostawczego który wychodzi przez okno z uśmiechniętą morda z auta bo być może miały na sumieniu 2 kobiety i 2 małych dzieci

G
Gość
2019-06-03T20:33:41 02:00, Gość:

Żadna nowość... patologia drogowa w tym mieście, to już norma od lat.

2019-06-03T21:59:25 02:00, Gość:

Piszesz o zidiocialych motormiczych co dzwonia bez opamietania, mimo ze pojazd nie ma fizycznie miejsca gdzie zjechac? Albo o tych motornoczych co nie znaja przepisow i wjezdzaja na skrzyzowanie przy czerwonym/bez mozliwosci jego opuszczenia? A moze o tych co w korku wyznaja filozofue "no fucks given" i wypuszczaja pueszych wprost pod stojace auta?

Pasuje do nich jak ulal

Nie, piszę o wszystkich. Bez wyjątku ;-)

G
Gość
2019-06-03T23:30:55 02:00, Ona:

Właśnie jestem jedną z tych kobiet które szły chodnikiem w ta feralna chwilę w jednym wózku było dziecko 9 miesięczne w drugim 2 miesięczne 2 sekundy dzieliły nas od tego aby jeden z wózków dostał zderzakiem auta dostawczego nikomu nie życzę takiej sytuacji jedno z dzieci się rozplakalo z jednej chwili myślałam że czymś dostała bo leciały na nas opilki czegoś stres na Maxa. A najlepsze jest to że dopiero po około 10 minutach Pan z jakąś Panią do nas podszedł pytając czy wszystko wporzadku z nami i dziecmi z czego masa ludzi leciała do auta dostawczego żenujące całe szczęście że skończyło się jak skończyło.

Zescie tam staly i czekaly az ktos zapyta? Bosz... pepek swiata...

G
Gość
2019-06-03T23:30:55 02:00, Ona:

Właśnie jestem jedną z tych kobiet które szły chodnikiem w ta feralna chwilę w jednym wózku było dziecko 9 miesięczne w drugim 2 miesięczne 2 sekundy dzieliły nas od tego aby jeden z wózków dostał zderzakiem auta dostawczego nikomu nie życzę takiej sytuacji jedno z dzieci się rozplakalo z jednej chwili myślałam że czymś dostała bo leciały na nas opilki czegoś stres na Maxa. A najlepsze jest to że dopiero po około 10 minutach Pan z jakąś Panią do nas podszedł pytając czy wszystko wporzadku z nami i dziecmi z czego masa ludzi leciała do auta dostawczego żenujące całe szczęście że skończyło się jak skończyło.

O madko to straszne!

O
Ona

Właśnie jestem jedną z tych kobiet które szły chodnikiem w ta feralna chwilę w jednym wózku było dziecko 9 miesięczne w drugim 2 miesięczne 2 sekundy dzieliły nas od tego aby jeden z wózków dostał zderzakiem auta dostawczego nikomu nie życzę takiej sytuacji jedno z dzieci się rozplakalo z jednej chwili myślałam że czymś dostała bo leciały na nas opilki czegoś stres na Maxa. A najlepsze jest to że dopiero po około 10 minutach Pan z jakąś Panią do nas podszedł pytając czy wszystko wporzadku z nami i dziecmi z czego masa ludzi leciała do auta dostawczego żenujące całe szczęście że skończyło się jak skończyło.

G
Gość
2019-06-03T20:52:51 02:00, vcvcv:

Nie mieli gdzie się walnąć tylko na torowisku...

Zabraliby te druty z drogi, tylko niebezpieczeństwo dla rowerzystów

G
Gość

Mówcie co chcecie ale volvo to volvo 👍

Dodaj ogłoszenie